Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)
Додано 14 лип 2024

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)

@yiksperg
Кількість підписників: 1 739
Фото: 12,900
Відео: 2,310
Посилання: 607
Опис:
Нетривіальний канал про спорт. Блогер Трибуни, вболівальник, дизайнер. Запрошуйте друзів за посиланням @yiksperg Instagram про дизайн: instagram.com/yiksperg Питання/пропозиції писати у Дірект знизу зліва (стосовно реклами не писати)
Джерело

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) | Ось гейтери скаржаться на цьогорічних новачків УПЛ, мовляв, «Полтава» ...

Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) @yiksperg
898 Охват/переглядів 2026-05-14 20:03 Повідомлення №19149
😀 Ось гейтери скаржаться на цьогорічних новачків УПЛ, мовляв, «Полтава» і «Кудрівка» псують рівень ліги. Як же добре, що раніше в Вищій лізі грали лише світові гранди: «Нафтовик», «Харків», «Сталь» Алчевськ. Те що «Харків» у Сумах грав, а «Львів» у Добромилі це звісно нічого страшного, головне що «Полтава» і «Кудрівка» своїх стадіонів не мають. Та й «Арсенал» ніколи на власному стадіоні не грав. А брати стадіони у Охтирці та Алчевську, то в сучасну УПЛ їх би і не допустили. Тому я за те, щоб регламент щодо стадіонів помʼякшили. Раніше грали будь-де і нічого страшного не ставалося. Не брати лише ті клуби, у яких стадіону немає в принципі – наприклад, та ж «Кудрівка» з власних полів має лише дуже маленький стадіон у рідному селі, який навіть для ПФЛ не дуже годиться. Як можна допускати до Першої Ліги клуб, який грає домашні матчі в Бучі?«Полтава», якби залишалася людьми з самого початку, могла б грати на Бутовського. І тоді не було б ніяких проблем з переносами матчів у Київ чи Львів. Якби УПЛ проявила характер з самого початку і сказала, що клуб з назвою «Полтава» має грати в Полтаві, оскільки там є підходящий стадіон і будь ласка домовляйтеся з ним будь-якою ціною, то проблем би не було ніяких. І претензій не було б ніяких, навіть якби фінішували з 0 очок і зливали кожен матч з автоголами – головна проблема «Полтави» не у відсутності гри, а відсутності стадіону.Одна справа, коли в місті немає підходящого стадіону, то «Епіцентру» доводиться кочувати, але ж блін, не грати у Полтаві лише тому що не домовилися з «Ворсклою» це повний абсурд. @yiksperg