Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)
Додано 14 лип 2024

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)

@yiksperg
Кількість підписників: 1 739
Фото: 12,900
Відео: 2,310
Посилання: 607
Опис:
Нетривіальний канал про спорт. Блогер Трибуни, вболівальник, дизайнер. Запрошуйте друзів за посиланням @yiksperg Instagram про дизайн: instagram.com/yiksperg Питання/пропозиції писати у Дірект знизу зліва (стосовно реклами не писати)
Джерело

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) | 15 травня 2011 року, трохи менше, ніж рівно 15 років тому у себе вдома...

Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) @yiksperg
836 Охват/переглядів 2026-05-12 11:57 Повідомлення №19120
🇮🇹 15 травня 2011 року, трохи менше, ніж рівно 15 років тому у себе вдома «Сампдорія» програла «Палермо» і вилетіла до Серії В.Те, що не здавалося б новиною в 2026 році, у 2011 році виглядало тотальною катастрофою – за рік до того «Сампа» фінішувала четвертою і вийшла в ЛЧ, щоправда, не пройшла кваліфікацію і грала в ЛЄ.Втім вболівальників це не засмутило. Попри провальний сезон після великого успіху фанати залишилися на стадіоні після фінального свистка того самого фатального матчу проти «Палермо» і співали чанти підтримки на адресу команди.За рік «Сампдорія» повернулася в Серію А і навіть встигла потім ще раз заскочити в єврокубки – щоправда, ненадовго. Тож виліт – це точно не вирок, і нехай для «Олександрії» та її вболівальників подібний досвід буде уроком, який вони засвоять та повернуться в УПЛ вже за сезон.Моя думка така: в певний момент сезону «Олександрія» програла сама собі. Чи вина це Нестеренка, чи ні, але ще коли були шанси залишитися, в команді почався безлад і це було видно по їхній грі під час матчів. Сумно. @yiksperg