Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)
Додано 14 лип 2024

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)

@yiksperg
Кількість підписників: 1 739
Фото: 12,900
Відео: 2,310
Посилання: 607
Опис:
Нетривіальний канал про спорт. Блогер Трибуни, вболівальник, дизайнер. Запрошуйте друзів за посиланням @yiksperg Instagram про дизайн: instagram.com/yiksperg Питання/пропозиції писати у Дірект знизу зліва (стосовно реклами не писати)
Джерело

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) | Не розумію сенсу існування чемпіонату U-21, якщо там зможуть грати хто...

Логотип телеграм спільноти - Їксперґ ✙ ➔ #ЗаТроєщину ⚽️ Джерело Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) @yiksperg
290 Охват/переглядів 2025-05-11 09:32 Повідомлення №14892
😀 Не розумію сенсу існування чемпіонату U-21, якщо там зможуть грати хто завгодно незалежно від віку. Для половини вихованців наших грандів це вирок, що в основу шлях закритий – наприклад, Кремчанін ризикує стати вічним бранцем молодіжки «Динамо».😀 Так само я не розумію, навіщо ПФЛ допускає дублі клубів у Другу Лігу, якщо це повністю псує вигляд та автентичність ліги. Кращим виходом було б створення окремої ліги дублерів, де будуть грати дублі клубів УПЛ (а за бажання і ПФЛ) без вікового обмеження.Зате мені подобається потенційна реформа ліги U-19, за якою в неї заберуть привʼязку до УПЛ. Набагато краще для рівня ліги, що позитивно вплине і на конкурентність наших молодіжок в Юнацькій Лізі УЄФА, було б, якби замість умовного ЛНЗ, якому байдуже на молодіжку, там грав би умовний «Арсенал», який має сильну академію, але не може дозволити собі мати дорослу команду навіть в аматорах. І таких «Арсеналів», чиї команди U-19 не гірші за такі команди половини клубів УПЛ, по ДЮФЛУ доволі багато. Подивіться Юнацьку Лігу УЄФА – там значна частина учасників навіть не мають команди в дорослих вищих лігах своїх країн. Чим ми маємо відрізнятися від них? @yiksperg