Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)
Додано 14 лип 2024

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)

@yiksperg
Кількість підписників: 1 739
Фото: 12,900
Відео: 2,310
Посилання: 607
Опис:
Нетривіальний канал про спорт. Блогер Трибуни, вболівальник, дизайнер. Запрошуйте друзів за посиланням @yiksperg Instagram про дизайн: instagram.com/yiksperg Питання/пропозиції писати у Дірект знизу зліва (стосовно реклами не писати)
Джерело

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) | Взагалі Серія А є чудовим прикладом для багатьох українських клубів, в...

Логотип телеграм спільноти - Їксперґ ✙ ➔ #ЗаТроєщину ⚽️ Джерело Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) @yiksperg
581 Охват/переглядів 2025-04-17 09:41 Повідомлення №14625
🇮🇹 Взагалі Серія А є чудовим прикладом для багатьох українських клубів, в першу чергу сільських. В Італії нема сіл у класичному розумінні, але подібних клубів з маленьких містечок теж не бракує.🟢 Одним з найкращих зразків є «Сассуоло», який представляє невелике містечко населенням у 41 тисячу осіб, але їхній домашній стадіон розташований у в 4 рази більшій Реджо-Емільї в 25 кілометрах на північ. Та і в Німеччині є подібний клуб – «Гоффенгайм» з села, що грає в місті Зінцгайм.😀 Той самий «Колос» міг би так само збудувати більший за свій теперішній стадіон десь у Василькові чи Фастові, де теж багато їхніх фанатів, та й більша ймовірність залучити місцевих мешканців банально через те, що населення цих міст більше за Ковалівку. І для цього не треба прописуватися в новому місті, як це зробили ЛНЗ та «Епіцентр» – можна спокійно представляти Ковалівку і в Василькові.Але і в Італії, що є топ-лігою, не все ідеально зі стадіонами новачків. По-перше, чимало клубів-дебютантів Серії А часто не грають домашні матчі до вересня, бо вдосконалюють домашній стадіон під вимоги вищого дивізіону. 🇮🇹 По-друге, навіть в Серії А був клуб, який не грав на домашньому стадіоні. У сезоні 2015/16 на сезон в вищий дивізіон заскочив «Карпі», який у своєму 70-тисячному містечку не мав підходящого стадіону, адже їхній рідний «Сандро Кабассі» вміщує лише 4 тисячі глядачів, що неприпустимо для Серії А. Весь свій єдиний сезон у Серії А «Карпі» відіграв у Модені, що є таким собі райцентром у 20 кілометрах від міста Карпі. Щось подібне чекає на умовний «Агробізнес» в разі виходу в УПЛ і це не те щоб нормально, але принаймні не треба гейтити за це конкретно український футбол, коли таке стається і в топ-лігах. Інша справа в питанні, що на всю Хмельниччину нема жодного підходящого для УПЛ стадіону і саме це є проблемою, адже ні Волочиськ, ні Камʼянець-Подільський не є селами, а цілком повноцінні міста, де великий стадіон потрібен для занять спортом апріорі. @yiksperg