Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Є Новини Хмельницького та області
Додано 01 січ 2022

Є Новини Хмельницького та області

@yeuanews
Кількість підписників: 4 566
Фото: 14,200
Відео: 963
Посилання: 17,300
Опис:
Всі останні новини Хмельницького та Хмельницької області Пишіть на @redaktoryeua
Джерело

Є Новини Хмельницького та області | У Кам'янці-Подільському 12 випускників отримають грошові премії за най...

Логотип телеграм спільноти - Є Новини Хмельницького та області Є Новини Хмельницького та області @yeuanews
759 Охват/переглядів 2026-06-22 17:49 Повідомлення №38378
У Кам'янці-Подільському 12 випускників отримають грошові премії за найвищі бали з НМТУ Кам'янці-Подільському найвищий бал із предметів на НМТ отримали 12 випускників. Їм виплатять по 5 тисяч гривень у межах міської програми «Підтримки та розвитку обдарованих і талановитих дітей на 2026-2028 роки». Про це повідомив Кам'янець-Подільський міський голова Михайло Посітко.За його словами, цьогоріч 200 балів одразу з двох предметів отримав учень ліцею №5 Давід Балицький. Такий результат у нього – з англійської мови та математики.Також найвищий бал з математики отримали учень ліцею №14 Назар Дудченко та Уляна Кубряк, учениця ліцею №10.Максимальні бали з англійської мови отримали Андрій Михайлов із ліцею «Славутинка», Єгор Константінов із приватного НВК «Антей», Назарій Беспалий, Вероніка Підпанюк, Віталіна Москальчук, Богдан Гурський та Сергій Кошелев.Вікторія Гуменюк із ліцею №3 отримала 200 балів з історії України, а Вікторія Шатровська — максимальний результат з української мови.«За кожним із цих результатів стоять роки навчання, сотні годин підготовки та підтримка педагогів, які допомогли своїм учням досягти омріяної вершини», — зазначив Михайло Посітко.