Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Юрій Богданов
Додано 14 лип 2024

Юрій Богданов

@yb_ua
Кількість підписників: 27 613
Фото: 3,890
Відео: 762
Посилання: 3,730
Опис:
Авторська аналітика і публіцистика: політика, економіка, суспільство, історія. Підтримати: https://t.me/yb_ua/3634
Джерело

Юрій Богданов | Я зареєстрував петицію до Київради про відсторонення Віталія Кличка з ...

Логотип телеграм спільноти - Юрій Богданов Юрій Богданов @yb_ua
9 020 Охват/переглядів 2026-01-16 17:42 Повідомлення №11810
Я зареєстрував петицію до Київради про відсторонення Віталія Кличка з посади. Абсолютна вся вертикаль в Києві провалила підготовку міста до енергетичної кризи. Місцева влада на чолі з Віталієм Кличком, який 12 років має більшість у Київраді і контроль над усіма ресурсами міста. Військова адміністрація на чолі з Тимуром Ткаченком, який за рік не знайшов спроможності стати повноцінною противагою Кличку і не зміг якісно робити свою роботу. Бюджет Києва – фантастичні 106 млрд грн. Це 5 Харковів і 20 Житомирів. Але Київ так і не спромігся зробити базові речі: 1) вчасно встановити когенераційні установки2) децентралізувати енергопостачання3) зменшити залежність Києва від 3-х здоровезних ТЕЦ4) організувати альтернативні системи живлення критичної інфраструктури 5) зменшити енергоспоживання міста і вкластись в енергоефективність І ще десяток інших заходів, на які «немає ресурсів» і «немає повноважень». Але чомусь є в значно бідніших містах і значно ближчих до ворога. У цій катастрофі винуваті росіяни, але глибина і масштаб кризи визначається підготовкою міста. В Києві вона провалена, бо всі ці роки влада витрачає багато мільярдів гривень на дороги, розвʼязки, асфальти, ремонти, клумби, пляжі і земельні схеми Комарницького. Рішення про військові адміністрації приймає президент. А про міського голову — органи місцевого самоврядування. Віталій Кличко має піти у відставку. Або добровільно, або рішенням Київради. На сьогодні це єдиний демократичний метод усунути джерело київських проблем. Рішення РНБО чи інші укази не матимуть такої юридичної сили. Я зареєстрував петицію про висловлення недовіри Кличку на сайті Київради. Зараз вона проходить модерацію і має бути опублікована найближчими днями. Пишу про це публічно, бо є великий ризик, що Київрада всупереч закону не оприлюднить петицію. Будемо стежити за цим разом.Поділюсь петицією і проситиму вас про підтримку щойно її опублікують.