Джерело
Ясині меми 🌿 | #УкрТґ | Три роки тому я сказала, що у той рік ми матимемо два Різдва. Так зреш...
632 Охват/переглядів
2026-01-07 19:26
Повідомлення №2140
Три роки тому я сказала, що у той рік ми матимемо два Різдва. Так зрештою і сталося Сьогодні зловила себе на думці, наскільки легко для мене 6 і 7 січня втратили контекст Різдва, а Різдво стало на своє логічне місце перед Новим рокомЗвичайно, нічого дивного, що ниття про незручність і неправильність повернення свята на своє законне місце іде від людей, далеких і від церкви*, і від знання історії та розуміння що таке григоріанський календар та юліанський. Щоправда, якщо Різдво загалом було приводом випить і закусить у сімейному колі, то яка принципова різниця коли це робити?Аргумент про те, що дата святкування є особистою справою кожного не приймається, бо Різдво - це церковне* свято, а церква* - це інституція, яка існує відповідно до набору певних правил, а не як кому захочеться Втім, це вже мої завищені очікування від двонейронних системТерпляче чекаю лише на зсув у колективній підсвідомості в напрямку того, що всі основні робочі справи року треба завершувати ДО 24 грудня.*упц мп - це ворожа організація, а не церква, тому думка її пріхожан не враховується