Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - політ технолога ✙ ▵
Додано 14 лип 2024

політ технолога ✙ ▵

@yaroslavivval
Кількість підписників: 21 039
Фото: 5,150
Відео: 1,240
Посилання: 1,920
Опис:
Автор за адресою: @Yaroslawiy
Джерело

політ технолога ✙ ▵ | Але насправді повністю зняти санкції з Рашки надовго і системно зможут...

Логотип телеграм спільноти - політ технолога ✙ ▵ політ технолога ✙ ▵ @yaroslavivval
12 200 Охват/переглядів 2026-03-09 23:05 Повідомлення №10467
Але насправді повністю зняти санкції з Рашки надовго і системно зможуть лише в одному випадку. Путін має розвернутись спиною до Китаю. Власне, ніякого іншого сенсу санкційний тиск не має - це спроба утримати в полі впливу (західна система з усіма її свіфтами і тд). Ідея санкцій як покарання дуже наївна, адже де-факто це лише «метод корекції поведінки». Чи задовольняє нинішня РФ Трампа? Ні. Не через війну проти України, звісно, хоча і не без цього. Вся справа в тому що Москва - союзник Пекіну. Поки це є так, Білий дім спокійно не засне. Виривати з середовища впливу КНР держави це ледве не основне, чим намагається з горем пополам і не без рофлу займатись нинішній Білий дім. Десь, як у випадку з Мадуро це успішно. Десь - отаке як в нинішньому Ірані, не видно ні кінця ні краю, а ракети починають закінчуватись. Залишати РФ в обіймах Китаю Білий дім не збирається.Чи готовий Ладім Ладімич поміняти свою «цивілізаційну місію» на незрозуміле хуй зна що із Заходом, де політики змінюються на виборах кожну пятилітку? В теорії, це був би дивний крок, але за нинішньої залежності від КНР він є дуже болючим. А щодо дружби хуюжби і іншого - забудьте про ці слова. У тій політиці про яку ми говоримо усі підставляють усіх, кидають і ссуть у вуха значно більше ніж у внутрішній політиці.