Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - політ технолога ✙ ▵
Додано 14 лип 2024

політ технолога ✙ ▵

@yaroslavivval
Кількість підписників: 21 039
Фото: 5,150
Відео: 1,240
Посилання: 1,920
Опис:
Автор за адресою: @Yaroslawiy
Джерело

політ технолога ✙ ▵ | Три тижні тому наша рота ударних БпЛА «Серафими» стала батальйоном без...

Логотип телеграм спільноти - політ технолога ✙ ▵ політ технолога ✙ ▵ @yaroslavivval
7 400 Охват/переглядів 2026-02-05 16:26 Повідомлення №10040
Три тижні тому наша рота ударних БпЛА «Серафими» стала батальйоном безпілотних систем і ми переїхали воювати на ДонеччинуЗараз наш фронт проходить там, де ми жили в 2023-му. Я памʼятаю ці місця ще до того, як вони перетворились на лінію бойового зіткнення. За минулий рік росіяни змогли захопити 10% Донеччини. А під нашим контролем залишається більше 20% області. Нам буде чим зайнятись найближчі два роки.Часто думаю про те, що усі командири підрозділів нагадують Данаєвих доньок. Як відомо, боги прирекли їх наповнювати водою бездонну бочку. Так ось - наша бездонна бочка тепер ще й суттєво збільшилась в діаметрі. У нас потужні сусіди і все, що нам потрібно зараз - це доукомплектувати підрозділ. Машини, НРК, старлінки, екофлоу. Тут складна лінія фронту - тому жодний підрозділ не може дозволити собі бути слабкою ланкою. Війна це дорого, але у нашого батальйону непоганий обмінний курс гривень на загарбників. Щоб тил і далі залишався тилом нам потрібна ваша допомога. Ось посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/hbYkuchCNP.S. Коли нас масштабували я просив комбата віддати мені посаду начальника лазні, але він відмовив. Тому тепер я головний сержант батальйону