Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - політ технолога ✙ ▵
Додано 14 лип 2024

політ технолога ✙ ▵

@yaroslavivval
Кількість підписників: 21 397
Фото: 5,150
Відео: 1,240
Посилання: 1,920
Опис:
Автор за адресою: @Yaroslawiy
Джерело

політ технолога ✙ ▵ | І справа не в тому що автор тексту ватнік до мозга костєй, а в тому що...

Логотип телеграм спільноти - політ технолога ✙ ▵ політ технолога ✙ ▵ @yaroslavivval
6 200 Охват/переглядів 2025-02-05 16:51 Повідомлення №7415
І справа не в тому що автор тексту ватнік до мозга костєй, а в тому що це просто такий ще один підвид chill guy. «Пишу текст про нову плойку, космос хуйосмос, лате на кокосовом, і між цим десь «подія» - і вона живе в такому ж нейтрально повсякденному ключі як і усе інше. І ця нейтрально-утилітаристська парадигма життя набагато небезпечніша за портрети Сталіна в шафах у решток комсомольських пенсіонерів. Взагалі ця чорна хуйня небезпечніша за будь що: вона розповсюджується зі швидкістю пошесті серед людей. Аби стати прихильником навіть найбільш тупої політичної ідеї треба все ж, якісь зусилля: принаймні цікавитись і співвідносити себе. А ось нейтрально-утилітарна фігня у нас в базових налаштуваннях, і комусь ця прісна жижа здається синонімом розвитку цивілізації. «Друзі! Тепер у нас є компʼютери і фітнес-трекери, можна сприймати усю жизнь як похід в супермаркет». Та насправді цивілізація, культура, розвиток, релігія, політика, віра, держава, суспільство, клас - усе це ніколи не рухалось вперед на чілл-вайбі. Життя як було так і залишається небезпечним. Як писав один видатний дядько - «Гула найнеповторніша із діб, та не почув нічого людський дріб».