Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - yara in the books🔖
Додано 06 гру 2025

yara in the books🔖

@yarainthebooks
Кількість підписників: 291
Фото: 669
Відео: 40
Посилання: 194
Опис:
📖 Екскнигарка, нині координаторка «Текстури». Створюю проєкти для тих, хто любить книжки: читацькі клуби, події, щоденники. Веду книжкові клуби, модерую події, вигадую всяке ;) Пишу про все, що крутиться довкола літератури🙂‍↔️

👥 Кількість підписників

291
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +5
Середній/Місяць:: +8

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 67 26-06-22 06:15
Ми з Яриною збираємо 20 000 гривень на пікапи + розігруємо 4 книги із підписами авторів🔥Відкрили міні-банку на підтримку збору на пікапи для зенітно-ракетної батареї ППО, яка щодня захищає Харків від повітряних атак. Пікапи — це мобільність підрозділу, швидкість реагування та можливість бути там, де вони потрібні найбільше.Як взяти участь у розіграші?1. Зробити донат від 100 гривень (200 грн = 2 шанси, 300 грн = 3 шанси...) Посилання на банку 2. Підписатись на канал yara in the books🔖 та Культура без культу Що ми розігруємо?«Летиція Курʼята та всі її вигадані коханці» — Віра Курико (із підписом авторки)«Ти наче камінь їла» — Войцех Тохман (із підписом автора)«Бахмут» — Мирослав Лаюк (із підписом автора)«Легендарій міських див» — збірка міського фентезі (із підписом Павла Деревʼянка) Цю класну добірку книг із підписами ми зібрали з Яринкою під час фестивалю «Прописи», який співорганізовуємо в Текстурі💫📅 Переможця визначимо 1 липняНавіть якщо ви не плануєте брати участь у розіграші, ми будемо безмежно вдячні за ваші донати на будь-яку суму🙌
👁 150 26-06-14 09:02
Прочитала книжку «Вибір Елоїз» і послухала розмову авторки Олени з Наталкою — і в моїй голові склався відгук про книжку, хочу поділитися з вами.Це книжка про юність, про складність сприйняття свого дому — і того, який фізичний, і того, який носиш із собою. Головна героїня Елоїз вирушає в подорож із подругою з рідного Львова, щоб відпочити кілька днів взимку серед красивих ландшафтів. Та якось випадково опиняється в стосунках із красивим і старшим на кілька років Джошем — без грошей і без орієнтирів, в іншій країні.Вона шукає себе, тікає від мами і першого кохання, від батька, який покинув її ще в дитинстві.Авторка вклала у персонажів частку свого досвіду, своїх почуттів та емоцій, подекуди — уривки зі щоденника. Це не автобіографічна книжка, але саме завдяки цим емоціям — таким близьким нам темам дорослішання й пошуку себе — дуже легко відчути спорідненість із героїнею.Олена — авторка-садівниця, але та, яка йде на порив: десь сіє, і коли зійде рослинка — тоді пише. Це дуже гармонійно з її особистістю, виглядає органічно. Не дивно, що вона також пише поезію. А процес написання вона описала дуже влучно: «як плела вінок, і все замкнулося наприкінці».Елоїз протягом книжки шукає відповіді сама в собі. Подорож тут і фізична, і внутрішня. Героїня не отримує прямих відповідей — усі другорядні персонажі теж у сірій зоні, ніхто не підштовхує і не роздає філософських порад. Вона переосмислює весь свій досвід здалеку від дому, приймає світ таким, яким він є, і робить свій вибір — бо це її досвід. А ми вже можемо погоджуватися з ним чи ні.Це дуже хороша література досвіду, почуттів і вибору. Мені дуже радісно, що її написала українська авторка, що це перша книжка нового видавництва «Beagle» — і я точно чекатиму ще.
👁 112 26-06-08 08:36
Розкажу вам про досвід читацького табору у Криворівні спільно з командою Проєкт Табір. Чекала так довго, аби показати вам неймовірні фото, які ми зробили!🤩На початку травня я та 20 невгамовних підлітків опинилися серед гір на чудовій базі, щоб провести першу читацьку зміну.Протягом тижня ми:— робили йогу під звуки аудіокнижок, які самі ж записали,— створювали обкладинки книжок,— писали вірші, оповідання, фанфіки, любовні записочки й малювали вигадливі історії,— рефлексували й ділилися своїми думками та почуттями,— мали модні покази, а також втілювали своїх улюблених книжкових персонажів,— мали дискотеки, піжамні вечірки й нічні хованки,— загоряли на сонечку, слухали грозу, лазили в гори й мочили ноги у річці неподалік,— проводили бізнес-день і заробляли гроші, а потім їх витратили,— писали інструкцію до того, як вибирати найкращі помідори.І дуже-дуже багато чого веселого, цінного й класного! ☺️За цей тиждень у мене з'явилися свої невгамовні діти, і я дуже зжилася з ними — виявилося, що бути менторкою дуже цінно й класно! І дуже щемко, бо не хотілося прощатися з дітьми. У мене такого табору без правил не було — то було дуже цінно створити для них такий простір, де вони можуть ділитися й бути собою.І точно скажу, що вони всі на зв'язку досі, бо я бачу ці сотні-тисячі повідомлень у чатах, де вони обговорюють усе на світі — від книжок до того, що вдягнути сьогодні🥺
👁 178 26-05-06 09:38
Чим є вигадані світи? Лише способи втекти від реальності? Чи, можливо, саме через жанрові інструменти ми можемо чесніше та глибше говорити про те, що болить у реальності?У межах нашого циклу Лекторію «Точки дотику» розмовлятимемо про те, як фантастика та її інструменти — альтернативні історії, химерні створіння та метафори — допомагають письменникам транслювати важливі теми. Спікерка: Світлана Тараторіна — письменниця, PR-менеджерка, журналістка, авторка міського історичного фентезі «Лазарус» та фантастичного роману «Дім солі» про Крим.Модераторка: Тетяна Раєнко — книжкова блогерка, авторка каналу «Атмосфера».📅Коли: 9 травня о 15:00.📍Де: Центр польської культури та європейського діалогу, вул. Січових Стрільців, 56, 2-й поверх.🔗Реєстрація — за посилання: https://forms.gle/ZNQtHE4Z4k8U3uv78 Про локацію: Центр польської культури та європейського діалогу є місцем для зустрічі нових людей зі спільними інтересами та бажанням пізнати польську культуру і вивчити польську мову. У Центрі також діє бібліотека, де можна знайти польську класику, світові переклади, публікації про Польщу, Європейський Союз, польську та українську пресу.Лекторій реалізується програмою промоції читання «Текстура», що діє в межах «Теплого міста» завдяки підтримці благодійної організації Renovabis у проєкті «Сприяння діалогу для інтеграції та стійкості в громадах Івано-Франківська».
👁 86 26-03-24 15:04
Цей день настав — відкладати нема куди — оголошую збір на нове авто для службових потреб нашого відділення, яке поступово збільшується 🫡Вже тривалий час користуємося однією автівкою, на яку ми з вашою допомогою ставили зимову гуму, ремонтували, і слава Богу з нею все плюс/мінус добре. Але відділення масштабується, нас стає більше, а специфіка служби така, що в будь-який момент ми повинні мати можливість дістатися до будь-якої точки 🚗А водія з авто в армії не видають )))Тому ми знайшли де купити і що купити. Лишилося питання оплати. Чим швидше зберемо, тим швидше буде машина, і тим впевненіше і спокійніше (наскільки це можливо в зоні бойових дій) ми почуватимемося. Зрозуміло, що ми закинемо й свої гроші, але критично важливим є буст від тих, хто спроможний допомогти.🤝 Потрібно щонайменше 200к гривень, аби взяти нормальне авто, яке б возило нас по розбитим (і не дуже) дорогам деокупованих н.п., на які ворог досі щоденно зазіхає і посилює тиск. Авто буде повністю закривати службові та спеціальні потреби нашого відділення.🫂 Це найбільший збір, який я робив, тому мушу просити про допомогу не лише донатами, а й поширеннями. Хто хотів би відкрити допоміжну банку — пишіть мені.Банка тут.Дякую! Служу українському народові!
👁 155 26-03-02 16:35
Я точно не знаю, чи варто розповідати в книжкових блогах особисте — тут кожен обирає сам. Але я б хотіла поділитися, аби ви не думали, що я така плідна блогерка, яка публікує раз на тиждень і вже від того змучилася 👀Наприкінці минулого року я втратила двох близьких людей: керівницю організації, де працюю, а також свого батька. З обома в нас були непрості стосунки.І ця різка втрата, плюс дуже багато роботи й постійні зміни в команді, загнали мене в стан апатії. Думаю, багатьом він знайомий, зважаючи на те, в який час ми живемо: ресурсу вистачає на мізерну частку життя — і все.На початку лютого, мені діагностували тривожно-депресивний розлад, і я почала приймати антидепресанти. Сподіваюся, у комплексі з психотерапією це дасть результат. Мене дуже розчулило, що інші люди з моєї бульбашки почали ділитися своїми станами і якось стало легше сприймати себе в цій новій зміні :) Проте я дуже сумувала за блогом! Навіть почала читати більш звично, ніж раніше. Я жартую, що одразу можна сказати, що рік був не окей, коли зі 100 запланованих книжок я прочитала 28 :) А накупила, певно, на всі 200.І я почала проходити курс readventure:читацька пригода, розповім вам і про нього.Дякую вам, що не відписалися, я справді дуже розчулена. Спробую більше писати про те, що роблю як координаторка програми промоції, бо в нас купа всього і планується багато цікавих змін 😎 і ваша думка буде дуже цінною. А ще я багато начитала, тож чекайте короткі або не дуже відгуки на різноманітні книжки.Дякую за вашу увагу!🙂‍↕️ На знак подяки за те, що ви це дочитали, очікуйте зовсім скоро анонс події, яку я модеруватиму :)