Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нагорняк
Додано 06 січ 2025

Нагорняк

@yana_horniak
Кількість підписників: 3 204
Фото: 426
Відео: 93
Посилання: 178
Опис:
Канал від Макса Нагорняка (Bezodnya Music) Де буде про все впідряд! Але багато дивних і розумних думок про музику… а ще футбол, кіно, формулу 1, ігри і всяку фігню
Джерело

Нагорняк | Клавдія Петрівна випустила новий EP “EXIT”, який є новою сторінкою в і...

Логотип телеграм спільноти - Нагорняк Нагорняк @yana_horniak
4 440 Охват/переглядів 2026-05-21 09:57 Повідомлення №758
Клавдія Петрівна випустила новий EP “EXIT”, який є новою сторінкою в історії артистки. Принаймні нам це так подають. КП перед релізом повністю очистила Інстаграм, лишила натяк на перезапуск (скрін) і от тягнула інтригу до сьогодні!Чесно, я очікував лонгплей, але не склалось. Вийшов міні-альбом на 4 трека, тривалістю аж цілих 9 хвилин🥲Тож, за цей ранок я вже встиг його послухати 4 рази.І, на диво, перший трек «Вихід» дав надію, що буде дійсно щось нове, але у схожій обгортці. Плюс в кінці є шматок іноземною, якщо не помиляюсь, це італійська (якщо ні, виправте, погано чутно)І в передчутті 2 композиції ти вже чекаєш КП, з якимось новим та логічним продовженням. Але ні, там класична артистка, яку ми чули, останні 1,5 роки. Бочка, цирк, примітивний текст + трохи свіжості від гітари, але мінімум.Щодо лірики, вже не одноразово казав, що це головна «супер сила» Соломії, але вона наче згасає. Води в тексті більшає(І текст дуже кострубато вкладений в музичний супровід, іноді фізично важко це слухати.Проблиски щирості і того, що дійсно турбує зараз артистку є у треці «Академмістечко». В цій же композиції є натяки на електронний звук в інтро, але сумнівної якості, і весь цей саунд нас зводить у вже знайому КП.Загальний задум пісні мені подобається, це цікаве поєднання: дзвінкий голос Клавдії та електронний звук. Можливо, ось він новий виток у карʼєрі!Але якщо вже менеджмент і артистка вирішили грати в гру концепцій, то і шукайте музичних продюсерів такого штибу. Я б із задоволенням послухав, щоб вони зробили з умовним Badwor7h чи Cape Cod (список варіантів може бути довгим)Ну і завершує цей вінегрет з 4 складових - трек «Старість», який мені віддає лютим совком і чимось вже НАДтривіальним.Не знаю, на що розраховують артистка і команда цим релізом. Що саме мало зачепити в саунді чи тексті? Слово «МакКофе»? Я не бачу в цьому міні-альбомі легкості і щирості першого EP “Бережи мене”. Можливо, єдине це зміна образу, але «нове» фото в інстаграм на це теж не натякає, ми це вже бачили. Поки я бачу кризу ідей і намагання закрити пустоту в конент-плані.Бажаю за це літо прожити багато цікавих емоцій, щоб на осінь ми почули щось, що заставить людей без роздуму купити квитки на новий Палац Спорту, як це було в 2024 році! Для мене новий EP “EXIT” це 4/10