Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нагорняк
Додано 06 січ 2025

Нагорняк

@yana_horniak
Кількість підписників: 3 204
Фото: 426
Відео: 93
Посилання: 178
Опис:
Канал від Макса Нагорняка (Bezodnya Music) Де буде про все впідряд! Але багато дивних і розумних думок про музику… а ще футбол, кіно, формулу 1, ігри і всяку фігню
Джерело

Нагорняк | Читаю сьогодні багато аналітики, думок і відвертих висерів від поверхн...

Логотип телеграм спільноти - Нагорняк Нагорняк @yana_horniak
3 270 Охват/переглядів 2026-01-18 18:20 Повідомлення №598
Читаю сьогодні багато аналітики, думок і відвертих висерів від поверхневих людей на тему лейблів.Давайте так, класичного лейблу, який є закордоном, у НАС нині - не існує.Демонізувати загальне значення слова «лейбл» - ЛЕГКО. Але за кожним лейблом стоять люди, які ухвалюють рішення. І я хотів би в першу чергу за назвами «Папа» , «Мама», «Новий» чи «Успішні» стояли люди і несли відповідальність за те, що стається. А не ховались за вивіскою, яка висить у них над кріслом.В основі відносин між лейблом і артистом, в першу чергу йде юридична складова, яка захищає рівноцінно обидві сторони.Але є й інша сторона - залишатись ЛЮДИНОЮ!Вміти підійти до артиста з різних сторін. Бо талановиті люди - дуже вітряні і легко втрачають звʼязок з реальністю (безумовно не всі). З ними треба ВМІТИ тримати баланс. А не давити! Будь-який тиск буде відштовхувати.Та, звичайно, поважати того, з ким ти починав шлях, та вміти гідно його завершити. Це основа і база, для обох сторін.Не всі лейбли погані, не всі менеджери/менеджерки гівно, є багато порядних людей!Тож не демонізуйте значення слова «лейбл». Знаю, багато гарних взаємин артистів з подібними організаціями, де все в гармонії і взаємоповазі.пс: в 2022 було підписано багато артистів, на 5-7 років, з гіршими умовами ніж у Кажанни. Тож нас чекає ще не один подібний скандал.пс2: артисти ЗАВЖДИ читайте, що підписуєте! Єдині кому це ДІЙСНО в кінці кінців буде важливо це тільки ВАМ! Будьте обачні)