Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нагорняк
Додано 06 січ 2025

Нагорняк

@yana_horniak
Кількість підписників: 3 204
Фото: 426
Відео: 93
Посилання: 178
Опис:
Канал від Макса Нагорняка (Bezodnya Music) Де буде про все впідряд! Але багато дивних і розумних думок про музику… а ще футбол, кіно, формулу 1, ігри і всяку фігню
Джерело

Нагорняк | Наткнувся на ось цей дует з Нідерландів дівчинка 12 років і хлопець 17...

Логотип телеграм спільноти - Нагорняк Нагорняк @yana_horniak
1 980 Охват/переглядів 2025-10-18 12:23 Повідомлення №527
Наткнувся на ось цей дует з Нідерландів дівчинка 12 років і хлопець 17. І усвідомив, що востаннє я чув таке українське: притомне, легке і подібне за якістю років 5-7 назад Zfeels. Зараз вся підліткова музика, особисто у мене асоціюється з дитячим євробачення. І там не пахне чимось сучасним. Там все класично, патріотично і дуже естрадно.Більшість дитячих фестивалів побудовані на каверах, в свою чергу на вокалі і вмінні просто чисто брати ноти. Всьо кінець. За останні 2 тижні мені на руки потрапили списки (репертуар) трьох ВСЕУКРАЇНСЬКИХ фестивалів і там доволі все сумно:- 10 рік діти співають старі пісні Адель;- неякісні авторські пісні обласних музичних продюсерів;- весь репертуар Юлі Саніної;- народні пісні в аранжуванні з 90х.І вкінці кінців ми отримуємо роботів, які вміють співати і шаблонно (естрадно) вести себе на сцені, які не вміють писати власні пісні і асоціюють музику тільки, як змагання. Єдиним шляхом яких є Таврійські ігри, Дит. євробачення, Нацвідбір. А далі що?Дуже хочу, щоб організатори дитячих конкурсів перше змінили підхід організації і контенту. А друге зменшили ціну на участь, бо виходить дитина (та батьки) хоче зростати і набиратись досвіду, а участь не дешева(тож такі не дуже веселі справи