Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group
Додано 14 лип 2024

Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group

@xqlgroup
Кількість підписників: 670
Фото: 177
Відео: 35
Посилання: 314
Опис:
Мій персональний канал (@danylofedirko), де ділюсь цікавими матеріалами, інсайтами та новинами зі світу B2B маркетингу. Слухайте подкаст: https://li.sten.to/danylofedirko Більше інформації про послуги та курси: https://xql.group
Джерело

Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group | Недавно в мене один знайомий CEO спитав: "Чому ви робите курс по акаун...

Логотип телеграм спільноти - Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group @xqlgroup
324 Охват/переглядів 2024-11-20 13:47 Повідомлення №421
Недавно в мене один знайомий CEO спитав: "Чому ви робите курс по акаунт-менеджменту, ви ж про маркетинг?".І вчора на лекції в Tema Club Аліна Заєць надихнула на відповідь.А хіба retention це не частина маркетингу?А хіба статистика не каже, що залучення нового клієнта в 5 разів дорожче ніж утримання і апсел існуючого?Саме так.В айтішці маркетинг рідко залазить в прямий акаунт-менеджмент, але маркетинг дуже часто страждає, коли немає цього відділу.По-перше, маркетологів просять постійно генерити все більше і більше лідів, бо поточні клієнти відпадають. Причому без бюджету, бо його немає звідки взяти.По-друге, маркетингу потрібні відгуки, потрібні відео з клієнтами, потрібно спілкуватись з клієнтами. І до кого маркетологу йти? В нас в спільноті це топ питання і проблема, що в компаніях немає проміжної ланки між маркетингом і клієнтом. Це завжди або ПМ, або СЕО і все це дуже не зручно, не системно і маркетингу потрібно вимолювати ці речі. Але ж це може працювати як система і маркетинг може мати людину в середині компанії, яка буде допомагати отримувати від клієнтів те, що потрібно маркетингу.По-третє, маркетинг відділ може допомагати підсилювати стосунки з клієнтами, відповідно їх лояльність і ймовірність, що вони будуть нас радити. Наприклад крутими персоналізованими подарунками, чи ще якось розважати клієнта і показувати які ми круті, теплі, приємні і класні. Але якщо компанія сама по собі не вважає це потрібним і не має функції і цілей посилення стосунків з клієнтами, то й маркетологу це не потрібно.Відповідно наявність стійкої акаунт-менеджмент функції і системи підсилює і маркетинг, і стійкість бізнесу загалом.Саме тому я захотів робити з Yalantis курс по акаунт-менеджменту. Щоб допомогти компаніям нарешті поставити цей процес.Тому якщо тут є маркетологи - продайте цей курс свому керівництву, ви від цього виграєте. На курсі є окрема лекція по роботі акаунт-менеджера з маркетингом.