Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group
Додано 14 лип 2024

Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group

@xqlgroup
Кількість підписників: 670
Фото: 177
Відео: 35
Посилання: 314
Опис:
Мій персональний канал (@danylofedirko), де ділюсь цікавими матеріалами, інсайтами та новинами зі світу B2B маркетингу. Слухайте подкаст: https://li.sten.to/danylofedirko Більше інформації про послуги та курси: https://xql.group

👥 Кількість підписників

670
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

483
Середній/День:: 282
Середній/Тиждень:: 649
ERR: 72.09%

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Як то кажуть happy to announce... I'm co-founder at Nobori.aiТак, це AI visibility tracker і так це червоний океан.Чому туди полізли?Хочемо створити щось дійсно корисне для B2B компаній, не все для всіх. Найпопулярніші інструменти побудовані навколо вашої загальної видимості, в тому числі всіх ваших awareness блогів. Направляють вас на такі речі як писати ще більше блог постів, оновлювати технічку на сайті з якою і так все ок, створювати якісь міфічні файли типу llms.txt і ранжуватись по промптам «what is software development?”, коли вам потрібно бути в шортлісті «find me the best software dev company for my fintech startup, who’ve built at least 3 fintech projects before”. Nobori.ai:- Повний фокус на комерційних запитах які збільшують кількість клієнтів, а не трафік- Фокус на B2B - Супер деталізований трекер вашої видимості і позицій і шортлістах- І найголовніше: генерація тасок персоналізовано під кожен кластер, які реально впливають на вашу видимість, а не збільшують кількість непотрібної роботи. Менше міфічних порад з лінкедін постів, більше того, що реально впливає на збільшення лідів з LLMs, перевірено на досвіді XQL.7 днів безкоштовний доступ до всього функціоналу. Ви просто гляньте які промпти воно запропонує на онбордингу 😍👉 https://nobori.ai P.S. Складно назвати це MVP, але простіть нам баги, навпаки пишіть про них як і свої побажання по продукту. Я вже сам користуюсь для XQL і заводимо туди клієнтів.
Останні пів року ми в XQL активно будуємо операційку, щоб пережити активне масштабування.Ми давно переїхали на ClickUp, бо це зараз як на мене топ рішення для агенств яке обєднує всі інструменти в одному. Особливо з їх АІ агентами, вбудованим чатом, рекордінгами замість Loom і транскриптором дзвінків. Але чесно, використовували його від сили на 10%. Просто як таск трекер.Я побачив офер від Byte&Kite по налаштуванню клікапу і це був game changer, тому щиро ділюсь рекомендацією.• розділили клієнтські та внутрішні задачі, з нормальною логікою статусів і треканням billable/unbillable hours.• включили time tracking і workload,• завели CRM і інвойси в ClickUp, з автоматичними нагадуваннями• зібрали дашборди, Goals/OKR, HR і базу знань в одному місці• додали автоматизації і AI, які знімають частину рутини Який ж кайф просто сказати "хочу ось так" і це реалізовано + відкрили багато можливостей про які не знали.Якщо ви думаєте про ClickUp або вже на ньому, але все виглядає як “просто таски”, то Byte&Kite можу щиро рекомендувати.Пишіть @ro_dionys
Чому в XQL завжди рахуємо згенерований pipeline? Недавно побачив негативний пост про те, що так маркетологи пускають пил в очі, бо там великі цифри. Якщо чесно, в першу чергу це захисна метрика, тому що ми не можемо керувати сейлами і впливати на клоуз рейт. Якби там не було, кожен має відповідати за свою частину, хоча ми часто даємо фідбек сейлам, допомагаємо налаштувати CRM, розказуємо як фолоуапити і що не можна просто чекати, поки лід сам напише і купить. Для нас pipeline - це сума виставлених пропоузалів. Від якої вже можна реально дивитись скільки закривається і які чеки закриваються. Якщо сейли «малюють» естімейти, то це теж проблема. Бо від балди кидати в клієнта пропоузалом на 300к, коли проект на 100к - це так собі 😂Але ось побачив гарну статтю від Марини, де вона пояснює важливість цієї метрики в контексті бізнесу:«Pipeline – це не просто список контактів. Це сукупність реальних можливостей на угоду, які пройшли первинну кваліфікацію.Наприклад, якщо ваша мета, закрити угоди на $1 млн, а середня конверсія з ліда в угоду 10 %, pipeline повинен включати можливості на $10 млн.» https://iampm.club/ua/blog/b2b-prodazhi-u-2026-novi-pravila-pipeline-i-sales-framework/
Як то кажуть, підсумки 2025: 1. Пережили найважчий період XQL і кризу весною, але при тому вже восени побили новий рекорд ревеню, бо навчились заводити собі лідів і клієнтів. За 2 місяці (травень-червень) я провів 61 інтро кол. І на щастя особистий бренд все ще працює, хоч і вже рік як активно ним не займаюсь. + перебудували офери. 2. В новий рік входимо з новою орг структурою, націлені на активний ріст. Та новими сильними членами команди. Цього місяця +3 людини, щоб задовільнити вже сформований запит на початок року. 3. Навчились чітко, якісно і без булшиту працювати з AEO/GEO і прогнозовано збільшувати кількість лідів з ChatGPT. Це основна послуга за якою до нас зараз заходять ліди з chatgpt, ну бо всім зрозуміло, що це буде основний канал в 2026. (Так, інбаунд собі теж трохи качнули) 4. Активно вибудували абсолютно нову послугу з таргету. Ми спочатку теж були скептичні, але для багатьох клієнтів генерує класних SQL і контрактів по нормальним цінам.5. Почали роботу з першим американським клієнтом в яких рейт $200/год. Цікавий досвід. 6. Почали працювати з B2B продуктами.7. В мене народилась дочка) Бажаю всім щасливого різдва та класного наступного року з активним ринком. З наступаючим! 🔥
Недавно клієнт розказав мені, що купив ERP систему, бо побачив їх рекламу в Тіндері)Багато хто з фаундерів і маркетологів чомусь уявляє свою ЦА як “біороботів”.CTO, фаундери, топи з реального бізнесу нібито тільки й роблять, що прокидаються, вмикають ноут і чекають, поки їм хтось продасть чергову послугу в Linkedin. Без життя. Без подорожей. Без TikTok чи Instagram.Але насправді вони такі ж самі люди, як і ми з вами.Вони сміються з мемів.Дивляться стендапи.Постатять сторіс з дітьми.Залипають у TikTok чи рілсах.І саме там їх можна зловити. Найбільше бізнесових покупок я зробив зі спальні перед сном саме з реклами.У нас в XQL теж колись була думка: в Instagram чи Facebook немає B2B-аудиторії.Але досвід показав інше. З цих каналів ми стабільно отримуємо таких лідів як: - CTO продукту на 160+ людей, - Early-stage стартап-фаундерів- CIO мережі медичних центрів у США - Директор американського університету За ціною менше $50 зазвичай.Саме зараз час експериментувати з каналами, шукати нестандартні формати і ловити увагу там, де ваші конкуренти ще не стоять у черзі за лідами.Якщо цікаво, можу розказати детальніше на дзвінку: https://calendly.com/danylo-fedirko/appointment-funnels-strategy-call
Як AI змінить розробку ПЗ та економіку аутсорсингуКолеги, публікую анонсовану раніше розмову з Ігорем Думбуром, Head of Delivery в ZONE3000 NEO.На своїй поточній позиції Ігор максимально дотичний саме до сервісів, пов’язаних з AI.На початку бесіди ми обговорили зміни в вимогах клієнтів аутсорсингу, які спостерігаються вже не перший рік - запити на доменну експертизу, знання особливостей локального ринку, очікування від інженерів.Також торкнулись ролі Ігора в поточній компанії та того, чим вона відрізняється від "стандартного" набору відповідальностей керівника делівері.В другій частині - власне про AI і пов'язані з його впровадженням зміни в процесах розробки та економіці сервісних компаній (те, що обговорювали в попередніх постах тут в каналі).Намагались балансувати між практичністю і футуризмом - тема так чи інакше приводить до дещо "фантастичних" роздумів :)👉 Відео вже доступне тут: https://youtu.be/rjPdaILmhyY Для зручності додаю тайм-коди:00:00 Вступ00:30 Привіт!02:25 Про досвід Ігора05:43 Чи допомагає не-ІТ досвід в ІТ?08:45 Чим роль ДМа відрізняється від ПМської?17:04 Чи змінились запити клієнтів за останні роки?23:03 Чи ІТ справді вирішує "бізнес-проблеми"?33:34 Як AI практично допомагає розробляти софт?39:46 Наскільки AI в реальності пришвидшує процес розробки?42:53 Чи зміниться SDLC через застосування AI?52:32 Як автоматизація вже докорінно змінила construction-індустрію1:00:10 Чи не настане період, коли закінчаться інженери, які пам'ятають як ІТ працює всередині?1:09:05 Чи може AI замінити client-facing-ролі?1:15:43 Як AI вплине на суспільство?1:19:26 Як AI змінить економіку аутсорсингу?1:32:15 Що буде з кількістю інженерів? Бажаю приємного перегляду :)
Минулого тижня ми завершили новий потік курсу Marketing for IT.І хоч я вже проводив цей курс десятки разів, саме цей потік став для мене унікальним. Ми повністю перезаписали лекції, змінили акценти, перезібрали структуру. І зробили це не заради “оновити контент”, а тому що і наш підхід до маркетингу еволюціонував і ринок змінився.Саме в цьому потоці я багато уваги приділив майндсету і намагався передати свій погляд на маркетинг. Бо сьогодні, коли маркетинг змінюється так швидко - найважливіше завжди пам'ятати про цільову аудиторію і про фундаментальні речі. І саме цим ми займались: перепрошивали себе на новий рівень бачення. Нову логіку. Нові питання. Нову стратегію мислення.Так, ми дали і багато практики, як завжди: Канали, підходи, темплейти, креативи. Те, що працює і що ні. Все на свіжих кейсах.Далі нижче — кілька відгуків від учасників 💬 « Працюю вже 10 років, але все одно дізналась багато нового навіть у темах, які давно знаю»👤 Nata Durasova - Marketing Lead in B2B 💬 «Конкретика без води - саме те, що потрібно бізнесу»👤 Mariia Myroshnichenko - Founder & CEO @ In Sync 💬 «Після 10+ років досвіду, новий кут зору і впевненість у рішеннях»👤 Marina Vostokova - Head of Marketing @ Nix United 💬 «Записала беклог, запустила процеси і вже є рух»👤 Olga Kokhan - CEO at Tinkogroup 💬 «Йшла за практикою від людей, які все це реально пройшли і отримала саме це, на 100%». 👤 Valeriia Sierova - Growth Marketing Manager @ TechMagic 💬 «Курс однозначно перевищив очікування - дякую Данилу та команді XQL Group! ». 👤 Oleksandr Malinin - Director, Business Development @ SQUAD А якщо ти хочеш бути в наступному потоці зі своєю командою —заповнюй форму тут. Люди з цього потоку вже просять пройти ще раз.І дякую учасникам! Кожен потік це 4 місяці роботи, теплих зустрічей, цікавих обговорень та питань, з вами я теж розвиваюсь ❤️
Повістка дня останніх двох-трьох років в аутсорсі: нішуйтесь, продуктивізуйтесь, продавайте бізнес рішення, а не робочу силу. Про це говорили і на останньому Outsource People форумі і на ІТ арені ще 2 роки назад.Все ще бачу, що мало хто розуміє що це таке і як це робити. А ми в XQL тільки в це зараз і віримо.Я вирішив провести вебінар/дискусію, щоб поспілкуватись на тему розробки сильних оферів і взагалі копнути в тему того як це робити:1. Як ідентифіковувати проблеми в індустріях та як витягувати такі ідеї зі своїх кейсів.2. Як має виглядати ICP, щоб під нього розробити офер.3. Як виглядає формула value-based оферу та його ключові компоненти.4. Що потрібно підготувати маркетинг та сейз командам, щоб бути готовими до продажів.5. Як його тестувати та нести в канали.Звичайно поділюсь нашими АІ інструментами та промптами для глибокого ресерчу і прискорення цього процесу. Реєструйтесь тут, там можна в календар відразу додати: https://tg.pulse.is/Danylo_Fedirko_marketing_bot?start=6843382255add982da060012%7Cutm_medium_source_XQL
Як готуватись до осіннього сезону?Зараз — ідеальний момент, щоб чітко визначити, що приносить вам пайплайн.Щоб в сезонний пік не розпорошуватись, а перенаправити ресурси туди, що реально працює.Літо — це про:→ Тест нових гіпотез→ Знаходження нових стратегій→ Посилення того, що вже дає результат→ І чесне відсіювання всього, що просто створює ілюзію активностіТак ми готуємось до осені разом з нашими клієнтами.І я запрошую вас готуватись до сезону разом.Понад 200 CEO та Head of Marketing з ІТ-аутсорсингових компаній пройшли наш курс по маркетингу.Зараз він має оцінку 5/5 за його практичність та релевантність.Цього року ми повністю переписали програму з нуля.Чому?Бо ринок змінився — і змінилось те, що реально приносить результат для ІТ-аутсорсингу. Загальні уроки, SEO з 2017-го, "просто пости на LinkedIn" — більше не працюють. Гіперрелевантні ICP, чітке позиціонування, рекламні воронки з лідами по $30–$100 — працюють.Найбільше оновлення?Ми апгрейднули формат Master Group — курс + консалтинг. 4 місяці впровадження, фідбеку та підтримки від 3 консультантів XQL + мене.Ось як ми будемо готувати компанії до осені:Місяць 1: Грунт, фундамент, стратегія→ Чіткий ICP, тригери, наміри клієнта→ Сегментація ринку з фокусом на прибуткові ніші→ Сайт, який продає, а не просто “є”Місяць 2: GTM + Швидкі результати→ Тактичні кампанії з воронками, які приносять дзвінки→ Шаблони, які ми не публікуємо у відкритому доступі→ Як працювати з платними каналами Google Ads та каталогамиМісяць 3: Довгостроковий маркетинг→ Повноцінний demand gen двигун→ Видимість в Google та AI-інструментах: ChatGPT, Gemini, Perplexity→ Довіра до бренду, яка масштабуєтьсяМісяць 4: Операційка + Команда→ Що делегувати, а що будувати в середині→ Маркетингова команда, яка міряється результатами→ KPI, які реально показують ефективністьЩо входить: 4 особисті консультації Async фідбек у Loom Чат з нашими консультантами Щомісячні mastermind-сесії з іншими студентами7 компаній (від 10 до 1200 осіб) вже проходять цю трансформацію з нами.Готуємося до осені вже зараз.➡️ Забронюйте пернсональну презентацію зі мною, на якій ми з вами:- розберемо вашу стратегію і поточні підходи- знайдемо слабкі місця і створимо план - вирішимо чи підійде вам наша програмаhttps://calendly.com/danylo-fedirko/it-marketing
2.5 години лекції на курсі. Говорили про Demand Gen (частина 1)Під час лекції майже не було питань, бо мене дуже «несло», тому що я більше говорив про те, чому швидше за все в них не вийде робити demand gen, як і в більшості ІТ компаній.Класний органічний контент можна створювати тільки якщо ти добре розумієш цільову аудиторію і дійсно хочеш принести їм цінність, а не просто продати. І в невеликих та середніх компаніях фаундер має бути головним носієм бренду і місії, яку бренд транслює через контент, бо маркетолог це просто людина, яка хоче отримати зарплату за свою роботу і яка думає про свої проблеми, а не про вашу аудиторію і ваш бізнес. І більшість спроб «хакнути Linkedin”, або «писати, бо так треба» закінчуються нічим, просто шумом і видимістю активності. До того як переходити до тактик потрібно чітко зрозуміти чим ви хочете ділитись, що ви хочете донести, в що ви вірите і чи взагалі ви щось таке хочете і знаєте про свою компанію. Звичайно що можна робити сірі, звичайні речі і є круті маркетологи які можуть зробити щось навіть цікаве. Але найкрутіше народжується з ДНК компанії і щирого внутрішнього бажання розвивати ринок + власної цікавості до теми про яку ви говорите, а не просто заробляти. Тому якщо цього в компанії немає, то можливо і немає сенсу починати в намаганнях обдурити самих себе. Це ок просто вкидати гроші в рекламу, отримувати клієнтів і мати системний бізнес поки сходиться математика. І теж ок постити щось, щоб профіль не виглядав мертвим. Але якщо ви хочете робити щось типу справжнього demand gen, то ринок не пропустить фальш.