Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group
Додано 14 лип 2024

Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group

@xqlgroup
Кількість підписників: 670
Фото: 177
Відео: 35
Посилання: 314
Опис:
Мій персональний канал (@danylofedirko), де ділюсь цікавими матеріалами, інсайтами та новинами зі світу B2B маркетингу. Слухайте подкаст: https://li.sten.to/danylofedirko Більше інформації про послуги та курси: https://xql.group
Джерело

Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group | Останні пів року ми в XQL активно будуємо операційку, щоб пережити акт...

Логотип телеграм спільноти - Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group @xqlgroup
501 Охват/переглядів 2026-02-17 10:42 Повідомлення №512
Останні пів року ми в XQL активно будуємо операційку, щоб пережити активне масштабування.Ми давно переїхали на ClickUp, бо це зараз як на мене топ рішення для агенств яке обєднує всі інструменти в одному. Особливо з їх АІ агентами, вбудованим чатом, рекордінгами замість Loom і транскриптором дзвінків. Але чесно, використовували його від сили на 10%. Просто як таск трекер.Я побачив офер від Byte&Kite по налаштуванню клікапу і це був game changer, тому щиро ділюсь рекомендацією.• розділили клієнтські та внутрішні задачі, з нормальною логікою статусів і треканням billable/unbillable hours.• включили time tracking і workload,• завели CRM і інвойси в ClickUp, з автоматичними нагадуваннями• зібрали дашборди, Goals/OKR, HR і базу знань в одному місці• додали автоматизації і AI, які знімають частину рутини Який ж кайф просто сказати "хочу ось так" і це реалізовано + відкрили багато можливостей про які не знали.Якщо ви думаєте про ClickUp або вже на ньому, але все виглядає як “просто таски”, то Byte&Kite можу щиро рекомендувати.Пишіть @ro_dionys