Джерело
Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group | Останні пів року ми в XQL активно будуємо операційку, щоб пережити акт...
501 Охват/переглядів
2026-02-17 10:42
Повідомлення №512
Останні пів року ми в XQL активно будуємо операційку, щоб пережити активне масштабування.Ми давно переїхали на ClickUp, бо це зараз як на мене топ рішення для агенств яке обєднує всі інструменти в одному. Особливо з їх АІ агентами, вбудованим чатом, рекордінгами замість Loom і транскриптором дзвінків. Але чесно, використовували його від сили на 10%. Просто як таск трекер.Я побачив офер від Byte&Kite по налаштуванню клікапу і це був game changer, тому щиро ділюсь рекомендацією.• розділили клієнтські та внутрішні задачі, з нормальною логікою статусів і треканням billable/unbillable hours.• включили time tracking і workload,• завели CRM і інвойси в ClickUp, з автоматичними нагадуваннями• зібрали дашборди, Goals/OKR, HR і базу знань в одному місці• додали автоматизації і AI, які знімають частину рутини Який ж кайф просто сказати "хочу ось так" і це реалізовано + відкрили багато можливостей про які не знали.Якщо ви думаєте про ClickUp або вже на ньому, але все виглядає як “просто таски”, то Byte&Kite можу щиро рекомендувати.Пишіть @ro_dionys