Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Подорож Україною
Додано 14 лип 2024

Подорож Україною

@wondeful_ukraine
Кількість підписників: 6 226
Фото: 11,600
Відео: 1,430
Посилання: 3,500
Опис:
Подорожуй разом з нами 🇺🇦 Співпраця 🧑🏻‍💻 @Ilya_q2

👥 Кількість підписників

6 226
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -22
Середній/Місяць:: -115

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 777 26-01-28 16:10
Неоготика на Дніпропетровщині: історія костелу святого Миколая⠀Костел святого Миколая – римо-католицький храм, побудований у Кам’янському в 1895–1897 роках у стилі неоготики. Його зведено для польських робітників місцевого заводу за ініціативою директора Іґнація Ясюковича. Архітектором виступив Мар’ян Хорманський.⠀Будівництво костелу тривало лише два роки, що було досить швидко для такого храму. Цікаво, що кошти на будівництво було зібрано серед робітників та керівництва заводу.⠀Був також чудовий парк, що розташувався перед будівлею. У радянські часи костел був закритий, але не був зруйнований і використовувався у різних цілях: тут був польський клуб, а потім військкомат області.⠀У 1990-х роках розпочалося відновлення костелу, після чого відновили релігійні служби. Нині храм є діючим і має значення як архітектурна та культурна пам’ятка. Богослужіння проводяться польською та українською мовами, а також організовуються служби для дітей.⠀📍м. Кам’янське, Дніпропетровська область⠀Подорож Україною
👁 967 25-02-13 18:53
вихідні в Карпатах. Маршрут на два дні був таким: 1 день. Верховина-хребет Кринта-Скупова-Верховина (ночівля)2 день. Верховина-Біла кобила-ВерховинаПіти на Кринту ми намагалися ще взимку 2021 р., але тоді було багато снігу і погана погода, то ми не дійшли (йшли з Красника). Зараз обирали між Костричем та Кринтою. На Кострич я ходила влітку і хоч це було давно, але пам'ятаю, що мені не дуже сподобалося. Тому вмовила Аню йти на Кринту, бо я там ще не була. Часу до заходу сонця у нас було не дуже багато десь 7 годин. А оскільки ми ходимо повільно, бо хтось багато фоткає, а хтось ледве дихає на підйомах😆, то ми встигли дійти лише до полонин Кринта та Лепкалівка, де й зустріли захід сонця. З полонини спустилися в с. Замагора і пішли на ночівлю у Верховину. Довго йти не довелося, бо якийсь добрий чоловік запропонував підвезти нас до Верховини. І тут мав би бути щасливий кінець першого дня, але дійшовши до садиби, де ми бронювали житло на букінгу, і зателефонувавши за вказаним номером, слухавку ніхто не взяв. Я хвилин 15 намагалася додзвонитися, але марно. Ми втомлені, голодні і вже злі, вирішили йти на ночівлю до іншої садиби, яка була поряд і куди я додзвонилася з першого разу. Там нас гостинно прийняли і ми швиденько зробили всі свої справи, щоб лягти раніше, адже наступного дня на нас чекав схід сонця. Автор: anna_obliПодорож Україною
👁 863 25-01-26 14:32
Неоготика на Дніпропетровщині: історія костелу святого Миколая⠀Костел святого Миколая – римо-католицький храм, побудований у Кам’янському в 1895–1897 роках у стилі неоготики. Його зведено для польських робітників місцевого заводу за ініціативою директора Іґнація Ясюковича. Архітектором виступив Мар’ян Хорманський.⠀Будівництво костелу тривало лише два роки, що було досить швидко для такого храму. Цікаво, що кошти на будівництво було зібрано серед робітників та керівництва заводу.⠀Був також чудовий парк, що розташувався перед будівлею. У радянські часи костел був закритий, але не був зруйнований і використовувався у різних цілях: тут був польський клуб, а потім військкомат області.⠀У 1990-х роках розпочалося відновлення костелу, після чого відновили релігійні служби. Нині храм є діючим і має значення як архітектурна та культурна пам’ятка. Богослужіння проводяться польською та українською мовами, а також організовуються служби для дітей.⠀📍м. Кам’янське, Дніпропетровська область⠀Подорож Україною
👁 982 24-10-27 08:57
Якщо ви думаєте, що бачили цю локацію мільйон разів на фотках і вже не цікаво туди їхати, то знайте - ви дуже помиляєтесь!⠀Бо тут знайдете прекрасну комбінацію мальовничого пейзажу і неймовірного аромату соснового лісу 💚🧡Ми кайфонули поки прогулювались там.⠀📍«Мисливське господарство «Стир»с.Збруї, Бродівський район Дорога майже на всьому маршруті нормальна, асфальтована.⠀🔸 Залишити машину можна перед в'їздом на територію безкоштовно, або біля озера є платна парковка. Про це на в'їзді не сказано, навпаки висить знак, що проїзд заборонений, але знайте, що заїхати можна.Вхід 60 грн. з дорослого, паркінг 40 грн за легкове авто.Фотосесії (весільні та тематичні) оплачуються окремо, а також є декілька платних екскурсій.⠀Нам пощастило і людей було не дуже багато. Мені навіть не довелось нікого "зтирати" з фото 😂 Хоча майже одночасно з нами приїхало весілля. Але поки молодята робили собі фотосесію всередині, ми спокійно розгледіли все ззовні.Автор: klio.eternaПодорож Україною
👁 980 24-08-30 13:37
У невеликому селі Приозерному на Прикарпатті розташована двоповерхова садиба Реїв. Маєток в еклектичному стилі  належав графині Вільгельміні Рей і зведений на її замовлення. Автором проекту був відомий львівський архітектор Юліан Захаревич. Усі будівельні роботи закінчили 1882 року. Садибу прикрашав ландшафтний парк. На початку Другої світової війни власники емігрували за кордон, а садиба Реїв у Приозерному стояла пусткою. Особняк дивом уцілів: за радянських часів будівлю використовували для господарських потреб. Потім тут розташовувалася психіатрична лікарня та жили студенти Рогатинського зооветеринарного комплексу. В роки незалежної України в садибі існував жіночий монастир, після вона була передана в руки УПЦ Київського патріархату. 2004 року у засобах масової інформації з’явилося повідомлення, що будівля пішла з молотка. Колись у маєтку був чудовий парк із водоймами, але з часом вся ця краса зникла. Від колишньої розкоші залишилися тільки вікові дерева. Автор: miishyninПодорож Україною