Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біла Варта. Резерв
Додано 14 лип 2024

Біла Варта. Резерв

@whiteguardua_polit
Кількість підписників: 304
Фото: 7
Відео: 566
Посилання: 1,510
Опис:
Резерв
Джерело

Біла Варта. Резерв | А нахіба? Нахіба нам щоб вижила Україна, в якій цінність людського жит...

Логотип телеграм спільноти - Біла Варта Біла Варта. Резерв @whiteguardua_polit
3 000 Охват/переглядів 2024-10-13 08:02 Повідомлення №5611
А нахіба? Нахіба нам щоб вижила Україна, в якій цінність людського життя знаходиться на рівні Росії?Як що так що так ми опиняємося на рівні Росії, то давайте одразу здаватися та й усе, коли різниці ніякої, окрім кількості смертей?Чи цього (((експерта))) саме максимальна кількість смертей і цікавить?Мабуть таки назріло поставити владі питання - за що ми, власне, боремося? Яка громадянам користь від перемоги України? І не в абстрактних термінах про ЄС-НАТО-відбудову, а чітко, як прописано в концепції Націонал-гуманізму - що конкретно отримає рядовий громадянин після війни? І питання це вже має стояти в ультимативній формі, як СЗЧ Гнездилова. Ви нам - новий суспільний договір, зрозумілу картину майбутнього, чіткий опис "українських цінностей" - і вже початок втілення їх у життя. А ми на них подивимося і вирішимо - варті такі цінності і таке майбутнє того щоб за них боротися, чи не варті. А доки не буде такого бачення - то і крутіться як хочете самі, он Портникова на фронт можете відправити. Бо, відверто кажучи, я вже давно не можу відповісти на питання "за що ми воюємо?". Україна в якій цінність людського життя знаходиться на російському рівні мені й задарма не потрібна. А вам?@whiteguardua_polit