Державна влада продовжує репресії проти українських націоналістів. На цей раз поліція затримує активістів за те... що у них були плакати. Так, навіть не за розклейку плакатів, що вже абсурд, а просто за те, що вони у них лежали в кишені.Так, 2-ого січня поліцейські незаконно затримали 3 учасників організації. На Хрещатику поліцейські безпідставно затримали 2 учасників. Шестеро поліцейських оточили й розділили активістів, після чого почали вимагати документ, підтверджуючий особистість. Однак, коли наші активісти показали поліції паспорти, що підтверджують особистість, цього їм виявилося недостатньо, а тому вони "з метою дізнавання" вивезли активістів у відділок.Третій учасник — списаний по стану здоров'я ветеран війни, був так само безпідставно затриманий біля ТЦ "Україна". 1 поліцейський у формі і 3 невідомих не в поліцейській формі схопили ветерана за руки й ноги та заволокли у поліцейський автомобіль, після чого відвезли у той самий відділок.Усіх 3 затриманих привезли до Шевченківського відділку поліції за адресою Герцена 9. Не дивлячись на те, що активісти не порушили жодного закону й були незаконно затримані, поліцейські фізично не випускали їх з відділку. Причому деякі поліцейські, знову ж таки, порушуючи законодавство, відмовлялися назвати свої дані. На місці на учасників чинили психологічних тиск. Поліцейські залякували їх статтям, які вони не порушували, а чоловік, що представився співробітником СБУ, погрожував, цитата, "відправкою на підвал". Оманою і погрозами у одного із активістів поліцейські відібрали телефон. Пізніше стало відомо, що телефон був взламаний і, більше того, поліцейські намагалися взламати особисті банківські рахунки учасника. Лише нещодавно, разом із адвокатом, націоналісту вдалося повернути свій телефон і знайти даний відеозапис. Плакати були також відібрані. У відділку учасників звинувачували у "дискредитації влади під час війни", що по-перше підтверджує виключно політичний характер репресій, а по-друге дуже нагадує методи російських окупантів, поки що не настільки жорстокі, але такі ж самі цинічні й лицемірні.Доволі іронічно, що у той час як ми нібито у вільній країні пам'ятаємо день українського політв'язня, поліція у центрі столиці по політичним мотивам безпідставно затримує українських націоналістів.А ось прізвища деяких із співробітників Шевченківського відділку, що замість захисту своєї країни і боротьби з ворогом борються з українськими ветеранами і підлітками: Якубенко Василь Леонідович, слідча Міклош Ганна Володимирівна, Влад Корнієнко, Гришин, Дрофа.Телега 🗡 Інст 🗡 Тт 🗡 Долучитися
Багатьох дивує позиція Білої Варти щодо мобілізації.Ми неодноразово пояснювали причини засудження будь-якого примусу в цій сфері, але один з найбільш вагомих аргументів, через "піднесення демократичних цінностей" в нашій країні, свідомо опускали. Донедавна. Та все таки настав час розставити крапки над і. Ми не підтримуємо примусову мобілізацію через те, що за нинішньої влади не існує жодної можливості перемоги військовим, чи будь-яким іншим, шляхом. Скільки людей не мобілізуй - під проводом зрадників та ідіотів вони всі загинуть. Навіть елітні й мотивовані частини, навіть Азов і 3 ошб, можливо на кілька місяців пізніше, протримавшись в оточенні до останнього патрону, але, доки лишається сталою змінна вищого керівництва - участь у всіх одна. Це не означає що нема жодного сенсу воювати далі і треба кидати фронт. Сенс є. Хтось має бути на фронті. Але не для того щоб "перемогти", а щоб виграти час. Час для внутрішніх змін. Хлопці на передовій наразі виконують найвищий героїчний чин, ставши тим кращим бійцем, який лишився щоб прикрити відхід групи, сподіваючись лише що вони встигнуть привести підмогу і розуміючи що шанси на це мінімальні. Це найбільша пожертва яку може зробити людина, але від того ця пожертва може бути лише добровільною. Жоден командир не може і не має права віддати "наказ померти", лише доброволець сам приймає на себе цю роль. Та кому ж відведена роль "підмоги"? Тому самому цивільному суспільству. Не бійці з фронту мають "наводити порядок", вони вже зайняті тим, що нелюдськими зусиллями виграють час, вони фактично, почасти не усвідомлюючи цього, ввірили свою долю тим тиловим "ухилянтам", яких самі нерідко поминають недобрим словом. І не даремно. Суспільство має зрозуміти - зараз фронтовики не виграють війну, вони виграють час для цивільних щоб змінити керівництво країни на таке, що працюватиме на перемогу разом з фронтом, а не саботуватиме його некомпетентністю і зрадницькими ударами в спину. На таке, що дасть хоч мінімальний шанс на перемогу.І, треба також визнати, що вже майже три роки оплаченого кров'ю часу цивільне суспільство проспало. Й крові і часу лишилося значно менше ніж пройшло. Влада має бути замінена. Навіть під час війни. Особливо під час війни. Вона категорично не впоралася з поставленими задачами і не показує жодних тенденцій до виправлення. Більше того, у випадку будь-яких перемовин чи заморозки, якщо їх результат залежатиме від поточного керівництва України - ми маємо великі сумніви у їх спроможності (та бажанні) вибити найбільш прийнятні для України умови. Тому, дуже бажано щоб зміна влада відбувалася навіть ДО завершення активних бойових дій. Звісно, ми поки не закликаємо до жодних незаконних дій, чи революцій. Існує цілком легальний механізм зміни влади. І цей допис є передмовою до наступної заяви: Біла Варта підтримує і вимагає невідкладного проведення президентських і парламентських виборів, за будь-яких умов, хай без участі окупованих територій чи частини військових але держава потребує нового очільника. Не те щоб дана заява лише від нас одних дійсно запустила необхідні процеси, але ми маємо почати про це говорити. Винести думку про реальні вибори в маси. Про це мають заговорити не тільки на кухнях, але й на вулицях та популярних ток-шоу. Зеленський має піти. Єрмак має піти. Люди мали достатньо часу щоб оцінити ефективність їх керівництва. Пора заслухати вирок.@whiteguardua_polit
А нахіба? Нахіба нам щоб вижила Україна, в якій цінність людського життя знаходиться на рівні Росії?Як що так що так ми опиняємося на рівні Росії, то давайте одразу здаватися та й усе, коли різниці ніякої, окрім кількості смертей?Чи цього (((експерта))) саме максимальна кількість смертей і цікавить?Мабуть таки назріло поставити владі питання - за що ми, власне, боремося? Яка громадянам користь від перемоги України? І не в абстрактних термінах про ЄС-НАТО-відбудову, а чітко, як прописано в концепції Націонал-гуманізму - що конкретно отримає рядовий громадянин після війни? І питання це вже має стояти в ультимативній формі, як СЗЧ Гнездилова. Ви нам - новий суспільний договір, зрозумілу картину майбутнього, чіткий опис "українських цінностей" - і вже початок втілення їх у життя. А ми на них подивимося і вирішимо - варті такі цінності і таке майбутнє того щоб за них боротися, чи не варті. А доки не буде такого бачення - то і крутіться як хочете самі, он Портникова на фронт можете відправити. Бо, відверто кажучи, я вже давно не можу відповісти на питання "за що ми воюємо?". Україна в якій цінність людського життя знаходиться на російському рівні мені й задарма не потрібна. А вам?@whiteguardua_polit
«Білість» та «європейськість» становлять небезпеку для ЄС, — звіт Європейської ради з міжнародних відносин.У звіті Європейської ради з міжнародних відносин від 25 вересня обговорювалося те, як багато людей "помітно розчарувалися в європейському проекті". Ця тема була піднесена таким дивним чином, що це здивувало навіть тих, хто підтримує блок. Замість того, щоб посилатися на економічні, демографічні, міграційні чи енергетичні проблеми, з якими стикається ЄС, у звіті, серед іншого, засуджується те, наскільки «білими» є депутати Європарламенту, обрані громадянами країн Європейського Союзу після виборів до Європейського парламенту в червні 2024 року.«У більшості країн небілі та мусульмани були недостатньо представлені в списках кандидатів… цього року було обрано не більше 20 небілих членів Європарламенту – менше 3% від загальної кількості та значно нижче 10%, які расові та етнічні меншини становлять населення ЄС», — йдеться у звіті. «Можна також задатися питанням, чи нормалізована ксенофобія в ЄС може взагалі не відштовхнути деяких молодих людей від європейського проекту, водночас привчаючи інших молодих людей до «етнічної» концепції європейськості, і таким чином дозволяючи їм відчувати себе здатними голосувати за ультраправих.»У звіті наполягається на тому, що подібна, як там це називається, «білота» — служить для того, щоб "мусульмани та інші особи з мігрантським походженням відчували себе відчуженими". «Ультраправі партії, як виявилося, зростають майже в кожній державі-члені, зазвичай даючи обіцянки припинити імміграцію або навіть плануючи вислати значні маси населення. Що ще гірше, частини європейського політичного мейнстріму сприйняли елементи ксенофобського погляду на світ – як це відображено в новому пакті ЄС щодо міграції та надання притулку, прийнятому в квітні, або в політичних пропозиції відправляти біженців до третіх країн...», — текст звіту.Загалом звіт Європейської ради з міжнародних відносин, який до речі має назву «Ласкаво просимо до Барбіленду: європейські настрої в рік воєн і виборів», попереджає, що в суспільстві спостерігається зміна розуміння «європейськості» в етнічних термінах, а не в «громадянських», який рада вважає більш конструктивним. Така зміна, як зазначається у звіті, стає все більш поширеною саме серед наймолодших виборців ЄС, далі стверджуючи, що це може зупинити більш ліберально налаштовану молодь від підтримки Брюсселя в майбутньому.Очікувано, все зав'язано на впливі. Значні проблеми, такі як занепад фермерства через грабіжницькі податки, стрімке зростання злочинності та непропорційні витрати на соціальне забезпечення через мігрантів, або високі ціни на енергію через "озеленення" галузі — проігноровано. За демократичний вибір європейців у Європі — поки що просто висуваються претензії, тому що є "10%" імпортованих агресивних іноземців. Хто не хоче імпортувати — той судиться та сплачує штрафи, що періодично стається з Угорщиною та Польщею.У вересні, наприклад, Угорщина сплатила мільйонні штрафи в ЄС через те, що "відступила від процедур Євросоюзу щодо надання притулку" мігрантам та "видворення з країни осіб, які там перебувають нелегально", а також отримала позов до суду через закон по "захист суверенітету". Відкидаючи зловтіху стосовно того, що це відбувається з орбанською Угорщиною — варто розуміти, що це буде відбуватися і з Україною у разі її вступу в ЄС та демонстрації якихось натяків на інакодумство. Зважаючи на все вищезазначене, сенсу віддавати Україну в руки іншого окупанта — не бачу. ☠️ @vallholl
Поки на фронтах б'ються за українську волю-гідність, в Києві відбувається якась нездорова дичина.Можна довго філософствувати на тему "а може то на емоціях, а ми всього не знаємо", але от простий маркер: справжній українець почувши команду "на коліна!" - б'є на звук. Не ударив, промовчав - значить уже не зовсім українець, такий собі "напів-хохол". А як ще й послухався і на коліна таки став - то це точно не наш по духу. І не важливо яка причина, яке обгрунтування, хто, перед ким і заради чого вимагає від вас встати на коліна. Для українця така вимога, ще й в командній формі, є неприйнятною і сам вимагати від інших не стане. А для героїв, справжніх українських героїв, таке рабське плазування буде ще більш огидним і образливим ніж повне ігнорування їх подвигу.Якщо хтось страждає муками совісті - "як то так, військовому слово поперек сказати" - то, користуючись вже своїм статусом військового, дарую всім, безкоштовно, тобто - даром, моральне право посилати на три букви будь-кого, хто вам командує стати на коліна, незалежно від кількості медалей у нього на грудях. П. С. Окремо стосовно етикету. Два коліна - це рабська покора, на два коліна вільна людина не стає ніколи. Одне коліно - знак поваги до старшого за статусом, або символ принесення клятви вірності. Можна стати перед загиблим військовим, якщо ви маєте до нього велику повагу, але тільки як це йде від серця, а не від примусу. Схилити голову, зняти головний убір - оце вже знак пошани і поваги, або скорботи, це дійсно бажано робити якщо йде похоронна процесія. Більше - виключно за внутрішнім покликом, ніхто і ні за яких обставин вимагати від вас більшого не має права.@whiteguardua_polit
США, ймовірно, завадили проведенню операції українських спецслужб в тилу РФ.Як стверджується, новий міністр оборони РФ Білоусов зателефонував міністру оборони США з повідомленням про підготовку Україною "резонансної операції" на території Росії з використанням американської зброї, та пригрозив, що це "може посилити напруженість між Вашингтоном та Москвою". Другими словами — може привести до страшної ескалації, що б це не означало, оскільки повномасштабна війна йже вже третій рік.У США про операцію не знали ― але, як повідомляє видання, зателефонували в Україну з повідомленням «що б ви не планували ― не робіть цього». Це, до речі, далеко не перший випадок, коли США висловлюють невдоволення українськими операціями на російській території. У Пентагоні засуджували удар України по Кримському мосту, по російській військовій базі на заході окупованого Криму, по російських НПЗ. Україна, якщо комусь необхідно нагадати, обороняється від РФ, яка вторглися на її територію. Втім, як вважають у Пентагоні, ці удари не дають Україні помітних військових переваг, але збільшують ризик ескалації війни та небезпеку для країн Європи. В цьому контексті варто нагадати, що Європа є одним із найбільших імпортерів російського газу, отримавши від Газпрому 14,6 мільярда кубометрів газу за першу половину 2024 року.Україні також так і не надали жодного повного дозволу використовувати західну зброю на території РФ. Українська армія один раз використала систему "Патріот" американського виробництва над територією РФ. У відповідь виникла негайна реакція: гнівні дзвінки з Берліна і Вашингтона й погрози припинити постачання зенітних ракет, якщо подібний інцидент повториться.Після подібних новин виникає враження, що хтось в російському відділі ІПСО втрачає роботу. Оскільки такі союзники роблять все за них. Позиція залежності, в яку Україну привели десятиліття роззброєнь, розкрадань, та некомпетентності у введенні зовнішньої політики, вже використовується і буде ще не раз використовуватися проти нас з особливим цинізмом та зверхністю.☠️ @vallholl
Пересування ліжок ще не врятувало жодний бордель від фінансової кризи. Це вкотре довело видання «Главком», яке й після зміни власника продовжує 26 липня святкувати День парашутиста. Взагалі-то День парашутиста – 26 грудня. Саме 26 грудня 1783 року Луї-Себастьян Ленорман першим в історії людства стрибнув з парашутом з вежі обсерваторії Монпельє і саме цей день святкується в усьому світі. Але видання «Главком», дарма що вже рік як належить екс-співробітнику СБУ Артему Шилу, не визнає ані історичних дат, ані здорового глузду, натомість «помніт і гордітся». З точки зору редакції «Главкому», святкувати День парашутиста треба саме 26 липня на честь того, що 26 липня 1930 року під Воронежем сталінські соколи під проводом Бориса Мухортова здійснили серію стрибків во славу радянської батьківщини й товариша Сталіна.Не думаю, що в СБУ, де донедавна заробляв свіжу копійку нинішній власник «Главкому», чи в редакції цього видання, де бездумно повторюють вигадки радянської пропаганди, знають, хто такий Мухортов, згадку про якого не містить навіть Вікіпедія. Насправді, парашутними стрибками 26 липня 1930 року керував Леонід Мінов, але оскільки він у 1940 році був засуджений до 15 років позбавлення волі, у ЦК ВКП(б), вигадуючи радянський «день парашутиста», назвала керівником стрибків льотчика Мухортова... От тільки яке відношення до вигадок ідеологічного відділу ЦК ВКП(б) має нинішня Україна? Що прикметно – у той час як СБУ затримує людей лише за те, що вони мали необережність «лайкнути» ідеологічно невитриманий допис у соцмережах, видання, що належить екс-керівнику Головного управління контррозвідувального захисту об'єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму СБУ, на всі заставки поширює примітивну російську пропаганду й пропонує разом з російськими «братами» святкувати успіхи сталінських соколів.А все тому, що Артему Шилу треба було після придбання «Главкому» не обмежуватись пересуванням ліжок, а міняти блядей на більш грамотних.
Чергова новина з країни чесних поліцейських, непідкупних суддів, справедливих прокурорів та давно викоріненої корупції. В США жінка провела 43 роки у в'язниці через хибне обвинувачення. Минулого тижня справедливість перемогла и Сандра Хемме вийшла на волю з жіночої колонії, де вже 64-річну американку зустріли сестра, донька та онука. Прокурор штату до останнього не хотів відпускати безвинно ув'язнену 43 роки тому жінку, не дивлячись на рішення трьох судів Місурі: нижчої інстанції, апеляційного, а згодом і Верховного. Двері тюрми відчинилися лише після того, як суддя пригрозив притягнути прокурора для кримінальної відповідальності. Хемме осудили пожиттєво за вбивство бібліотекарки ножем у 1980 році. Єдиним доказом було щиросердне зізнання засудженої. Чотири десятиріччя потому діло переглянули і суд дійшов висновку, що Хемме не винна. В новому рішенні йдеться, що зізнання отримане в психіатричній лікарні у накачаної транквілізаторами підозрюваної(!)складалося здебільшого з односкладних відповідей на питання слідчих. Водночас поліція проігнорувала інші докази, що вказували на можливу причетність одного з її співробітників (що помер від старості у 2015му році). Машину цього поліцейського бачили біля будинку бібліотекарки в день вбивства, він намагався заплатити її кредитною карткою (!!), а вдома у нього знайшли сережки вбитої (!!!). Після виправдання прокурор штату відмовлявся відпускати Хемме, дзвонив начальнику в'язниці і особисто забороняв йому виконувати рішення суду. Він до останнього намагався оскаржити найдовший несправедливий вирок в історії жіночих тюрем США і вимагав залишити Хемме за гратами як не за саме вбивство, так хоча б за проступки, які вона вчинила у в'язниці, де одного разу порізала бритвою наглядача. Як же чудово, що ці взірці цивілізованості нарешті навчать диких українців як будувати країну без хабарництва і "телефонного права". @whiteguardua_polit
Приклад правильної реакції що пасує гордій, незалежній нації. Гравці Аргентини заспівали расистську пісню про футболістів з Франції - під час святкування перемоги Кубку Америки, напівзазисник Енцо Фернандес вийшов у прямий ефір з кричалкою про французьку збірну:"Вони грають за Францію, але вони всі родом з Анголи!Вони трахаються з трансами, як гей Мбаппе.Їх мама з Нігерії, а батько - з Камеруна. Але у паспорті написано - французи!"Через скандал Енцо приніс вибачення і пояснився перед керівництвом, але... віце-президент Аргентини заявила, що в її країні не зобов'язані вибачатися за правду, яку інші країни не хочуть визнавати, а самого Фернандеса пригрозила відправити на лаву запасних за те що став вибачатися. Замміністра ж спорту, який закликав футболістів до вибачень взагалі звільнили. Саме в таких речах і проявляється справжня національна гордість, а не у плазуванні перед іноземцями, боючись їх образити, і фанатичному слідуванню "модним трендам". Нажаль, на цьому полі нам теж є чому повчитися. @whiteguardua_polit