Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 936
Фото: 669
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Glen Moray Chardonnay🎓 Цікаві факти:👉 Glen Moray — дистилерія, заснова...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
3 700 Охват/переглядів 2025-07-24 17:02 Повідомлення №688
Glen Moray Chardonnay🎓 Цікаві факти:👉 Glen Moray — дистилерія, заснована в 1897 році, розташована у місті Елан (Elgin), регіон Спейсайд, Шотландія.👉 Спочатку витримується у традиційних бочках з-під бурбону, а потім — у бочках з-під білого вина Chardonnay.💰 Вартість: 1184 грн📦 Упаковка: Коробка та класична пляшка Glen Moray🎨 Колір: золотий, приємний👃 Аромат: солодкий, теплий, легко льодяниковий, кремовий, цукрова пудра, ягідне варення, легка винна бражність, гірчинка фруктових кісточок, червоні яблука, трохи випічки. Нескладно, але доволі зібрано, спокійно та приємно. На відміну від хересних бочок — шардоне більш елегантне та парфумованіше. Із мінусів — доволі швидко видихається в бокалі і значно спрощується.👅 Смак: цукрова солодкість (пудра/сироп), винно-ягідна кислинка, фруктовість, ваніль, дерево, пряна гірчинка з перченістю. Солодкуватий, приємний, трохи пустуватий. Не можу сказати, що зовсім порожній, але є якась така "недосказаність".🫦 Післясмак: доволі короткий, дерев’яно-солодкуватий з перченістю. Сама перченість тримається доволі довго.🆚 НЕ порівняння: Я тут добив пляшку Glen Grant 12, а після нього якраз під руку потрапив Glen Moray Chardonnay. Звісно, Grant перемагає тут — і питань нема. Але можу сказати, що Moray після нього був в цілому непоганим: грубуватіший, менш вишуканий, але пити цілком можна.❗️Висновок: А я он у НЕпорівнянні все сказав. Непоганий представник Glen Moray. Так щоб ВАУ — то нє, а так щоб нормальний віскі просто випити не заморочуючись — так, да. З лінійки Glen Moray він мені, мабуть, найбільше зайшов.Чи візьму собі: теж доволі стандартна відповідь — будь-який Moray по акції можна брати, вони не розчаровують, але так щоб спеціально якийсь з них обирати — теж, мабуть, ні.