Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 936
Фото: 669
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Шельма 1.1 🎓 Цікаві факти: 👉 Затор: 62,5% підкопченого жита + по 12,5%...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
4 670 Охват/переглядів 2025-05-29 18:16 Повідомлення №670
Шельма 1.1 🎓 Цікаві факти: 👉 Затор: 62,5% підкопченого жита + по 12,5% житнього, ячмінного та пшеничного солоду👉 Дистиляція: 60% спиртів — класичний pot still, 40% — через ковпачкову колону з трьома тарілками👉 Витримка в 3 етапи: ▫️ 2 роки – у нових 50-літрових дубових бочках з українського дуба ▫️ 3 роки – у французькому баріку з-під Pinot Noir ▫️ 6 місяців – у баріку з-під Sauternes👉 Є дві версії: ▫️ 52,6% ABV — бочкова міцність (було 101 пляшка по 0,5 л) ▫️ 47% ABV — класичний варіант (було 140 пляшок)💰 Вартість: 1000 / 850 грн 📦 Упаковка: класичний геньо-вовкулаківський ботл, мені нра. 🎨 Колір: темний, насичений👃 Аромат: торф чіткий але доволі мінливий, він то б'є напряму, то уступає місце ванільно-медовому аромату з прянощами і сухофруктами, що переходить в хлібно зернові аромати, солодкість солоної карамелі. Приємна трав'яна свіжість з легкою пильністю (в гарному сенсі) 👅 Смак: солоні ноти карамелі та фруктова солодкість в які інтегровані чіткі торф та дерево. Додаються тютюн і імбирно-перчена складова, прянощі, сухофрукти. Маслянистий та потужний, міцність відчувається але не хочеться його розбавляти, відчувається зрілість і солідність. 🫦 Посмак: палкий, довгий, пряний, на диво мало торфу і багато фруктово-медової складової та сухофруктів, які здобрені імбирем та перцем. ❗️ Висновок: Дуже цікавий, солідний, насичений і повнотілий. Не дивлячись на 52.6% - напій НЕ виглядає спиртуозним та різьким, навпаки це робить його потужним і не банальним. Старка і Шельма однозначно ТОП Чи візьму собі: Ну цей реліз вже фсьо, але чекаємо, що там буде далі.