Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли
Додано 06 жов 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Кількість підписників: 2 935
Фото: 669
Відео: 30
Посилання: 120
Опис:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Джерело

Віскі без Коли | Woodford Reserve 🎓 Цікаві факти👉 Піддається потрійній перегонці в мідн...

Логотип телеграм спільноти - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
4 300 Охват/переглядів 2025-01-08 20:17 Повідомлення №601
Woodford Reserve 🎓 Цікаві факти👉 Піддається потрійній перегонці в мідних кубах👉 72% кукурудзи, 18% жита та 10% солоду, 43,2% vol.💰 Вартість: 1399 грн в Розетці по акції. Без акції 2 550 грн, що на мій погляд дорогувато, для цього продукту.📦 Упаковка: пляшка вузька з боків, але широка фронтально. Як на мене така форма пляшки виглядає "преміально". Кольор: темний, медово-бурштиновий👃🏻 Аромат: впізнаваємі бурбонові нотки, але дуже гармонійно сбалансовані, без різької лаковості дешевих бурбонів. Солодкий, кремово оксамитовий, доволі густий, хоча і не сказати, що занадто потужний, трохи терпкий, подихавши стає "суховатим". Іриска, какао, сухофрукти, заварний крем, вишня в шоколаді, банан, ваніль і прянощі, тютюн з апельсинкою, трішки дерева. 👅 Смак: Перший ковток трошки "жорсткий". Маслянисто терпкий, солодкий та пряний. Якщо в ароматі дерево легко присутнє, в смаку дерево чітко відчувається, також медовість, вишня та шоколад, коричневий цукор, трішки цитрусу, кориця, мускатний горіх та трохи перцю. 🫦 Посмак: чорнослив, імбир, цитрусово-пряний, з горіхами та карамеллю. Доволі "кусючий" за язик. ❗️ Висновок: мені цей бурбон сподобався, не дуже складний (хоча це порівнюючи зі скотчами, для бурбону, як я розумію, це дуже непогано) але приємно сбалансований, трохи не звичний за рахунок прянощів в ароматі та смаку. Із мінусів - смак та посмак доволі агресивні, мені таке норм, але хто полюбляє більш вишукані смаки - може здатися жорсткуватим. Серед бурбонів - він для мене займає доволі високе місце. Чи візьму собі: за акційною ціною - це дуже непоганий варіант, він мені здався не таким своєрідним як Maker`s Mark (думаю я придбаю Мейкерс ще раз і порівняю, бо наразі це по пам'яті порівняння, а я таке не полюбляю), але реально непоганий якісний бурбон, для якого я можу знайти місце в своєму барі