Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ми помрем не в парижі
Додано 06 гру 2025

ми помрем не в парижі

@wewilldienotinparis
Кількість підписників: 541
Фото: 858
Відео: 20
Посилання: 151
Опис:
без новин і холіварів! котячий книжкоблог ✨📖🐈‍⬛

👥 Кількість підписників

541
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

456
Середній/День:: 351
Середній/Тиждень:: 673
ERR: 84.29%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

помічаю, що вже вдруге в кінці року бажання читати і писати на канал стає дуже слабким і тьмяним. не знаю, що це; зараз весь вільний час і сили спрямовані на інші заняття, читати прикольно, але зовсім не обов’язково. щодо контенту, то знову картаю себе за неідеальність, однотипність, нерегулярність і бла-бла-бла…але цей #книгозвіт вирішила таки зробити, щоб не губилося. отже, 🌟«хочу» — дуже інтимний досвід занурення в сексуальність, страхи та потаємні бажання інших жінок, безумовно важлива збірка листів і фантазій.🌟 «Китова зірка. Русалонька з Кьонсона» Том 1, Том 2 — манхва, яка мені шалено сподобалась; історичний контекст окупації Кореї Японією, рух опору, скло, дрібка романтики і оці закінчення томів геть як у дорамах, коли пищиш, що просто зараз немає ще! дуже чекаю на наступні томи.🌟 «Летиція Курʼята та всі вигадані коханці, яким вона збрехала про свого батька» — суч укр літ про нас і для нас. химерно, чуттєво, душевно і смішно крізь сльози. історія про травму війни, розказана без описів війни — для мене це геніальність.🌟 «на острові»збірка Коцюбинського, після якої він однозначно займає чільне місце в моїх улюблених класиках. майстер ментал брейкдавну, від якого стає дуже погано, і віртуоз описів, в яких просто розчиняєшся нафіг. видати таке взагалі — це сильно, а видати таке в короткій прозі — десь на межі безумства. обожнюю дуже-дуже, просто слів нема. не знаю, як буде в грудні, але планую невеличкий відпочинок плюс перебрати стелаж, тож, може, вернусь сюди трохи свіжіша й натхненніша. тримаймо за це кулачки! *ще можете в коментах сказать мені, що я класна, щоб трошки нівелювати цю хандру і дизмораль*