Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Двоє в ринку
Додано 14 лип 2024

Двоє в ринку

@weincripto
Кількість підписників: 70
Фото: 160
Посилання: 114
Опис:
Вітаємо на каналі "Двоє в ринку"! Ділимося своєю думкою що до ринку та тенденцій на ньому, показую свої дії та результати і, звичайно ж, не забуваємо ділитися халявою 😉 Звʼязок: @qyalcom Підписка корисна для твого гаманця 😉

👥 Кількість підписників

70
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -3

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 48 24-08-06 08:42
Лутаю мільйони зі своїм Тонфоном 🥱Якщо пам'ятаєте, я писав, що купив мобілку від Oyster Labs (КЛАЦ). Поправка, TON там просто в якості блокчейну виступає.А ось другий допис (ТИЦЬ), де я розповідав що встиг від них отримати і що пропустив.Ось і нова частина звіту.З того часу розробники давали дропи лише в телеграмних іграх, з якими заключали партнерства. Ті дропи не несуть нічого цінного. В іграшки я не граю, тому такі роздачі до уваги не беру.Також, давали дроп баксів на 5 мемкоїном Trump для тих хто купив мобілку в другій хвилі. Тим хто купував у першій обіцяли дропнути згодом. Моя мобілка з першої хвилі.А вчора прийшов перший реальний дроп, під який я попав. Прислали чергового мема на цілих 8 баксів 😳. Щедрість неймовірна!Махнув те сміття на $TON, бо зберігати фантики сенсу не бачу.Тож по дропам поки шляпа. Може, в подальшому буде краще. Сама мобілка має прийти десь восени. Ну я так думаю. Як мінімум, мобілку за ті кошти отримати - вже непогано.ДВОЄ В РИНКУ | Канал | Інструменти | Статті