Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Полковник ГШ
Додано 14 лип 2024

Полковник ГШ

@war_home
Кількість підписників: 14 451
Фото: 4,690
Відео: 1,450
Посилання: 755
Опис:
📬 Зворотній звʼязок: https://t.me/war_home_bot 📢 Чат: https://t.me/+6CLk3AzkCNJjZjli

👥 Кількість підписників

14 451
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +85
Середній/Місяць:: +471

📊 Кількість повідомлень на день

4.2
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 4.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 32,200 25-05-18 08:39
Сьогоднішній повітряний напад став відчутним завдяки саме кількості застосованих БпЛА, а не конструктивним змінам або змінам в тактиці Висота польоту завжди була змінна, але в більшості випадків в районах де зосередженні наші МВГ вона 1500+ метрів, що робить їх роботу мало ефективноюПрацювати ракетами по такій кількості (200+ БпЛА) абсолютно не доцільно, враховуючи те що ми їх не виготовляємо. Так за декілька нападів можна розстріляти весь боєкомплект Завод в Іжевську працює дуже давно і робить свою версію шахеда тільки максимально локалізовану.Майже всі супутникові антени Комета на БпЛА Герань-2 стали на 12 елементів (УМПК така сама тенденція). Глобально нічого не змінилося бо вплив РЕБ і на 8 елементну був сумнівний Вітчизняні швидкісні зенітні дрони проти Шахедів потрібні були на вчора, введення до штатів МВГ БпС спеціалістів потрібно було на позавчора, через те що ми згаяли час зараз маємо такі проблеми. І вони нікуди не дінуться, добова кількість застосувань БпЛА Герань-2 буде тільки зростати.
👁 4,800 24-11-03 13:27
Противник почав збирати особовий склад для піхотних батальйонів в своїх повітряно-космічних силах набагато раніше за нас. Існує навіть мотопіхотний батальйон «РВСН» (це коли служиш звʼязківцем на комплексі РТ-2ПМ2 Тополь-М, а за тиждень після оптимізації штату - штурмуєш Авдіївку в лоб разом з вагнером та бурятами.І у них і нас не від хорошого життя приймаються такі рішення. Проте такі заяви викликають неабиякий резонанс в суспільстві (в нашому)Якщо постійно не поповнювати бойові бригади людьми все може скінчитися швидше ніж ви собі думаєте. І якщо ви думаєте що знову заживете своє найкраще життя тільки під іншим прапором, ви сильно помиляєтесь. В щільних рядах народної міліції в першому ешелоні ви підете на захід з росгвардією за спиною - тцк залишиться для вас приємним спогадом.Війна це часи прийняття важких та доленосних рішень, коли часто вибирати доводиться між - погано і дуже погано.Я особисто не можу підтримувати або не підтримувати такі рішення - я військовослужбовець який просто виконує наказ, на цьому тримається все в армії.