Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Telegram: Contact @vyshnya_ana
Додано 06 гру 2025

Telegram: Contact @vyshnya_ana

@vyshnya_ana
Фото: 475
Відео: 61
Посилання: 67
Опис:
Мій канал про життя, думки та знахідки
Джерело

Telegram: Contact @vyshnya_ana | Прикол з різних країн і ставлення до БАДів у вагітність 💅🏼 Таїланд / т...

Логотип телеграм спільноти - Vyshnya Telegram: Contact @vyshnya_ana @vyshnya_ana
730 Охват/переглядів 2026-02-02 13:02 Повідомлення №692
Прикол з різних країн і ставлення до БАДів у вагітність 💅🏼 Таїланд / топова клініка Бангкоку, одна з кращих в світі/ – трусяться про все, прям неприятно если честно, всі види БАДів вам скажуть як маст. І загалом таке ставлення чуть совок)) Не дихати, не пити каву, не стояти, не сидіти. Лісабон / приватна клініка і загалом підхід по спостереженню інших жінок/ – не пити нічого, де немає підтверджених дефіцитів + фокус на харчування. Вау. Я десь посередині)) Наприклад у таї я випадково дізналася що у мене вроджена є проблема з залізом і зрозуміла чому воно завжди знижене, але мені ок. Я пʼю якісь комплекси для вагітних, але можу забувати, роблю перерви ЗАВЖДИ! В першому триместрі у мене було десь 2,5 тижні прийому і 1,5 тижні пауз з будь якими додатковими штуками. В Україні я знаю ринок БАДів як рошен)) Типу перла хелса ця яка мелатонін як льодяники роздає, всі на таблеточках, але я не фанат такого підходу. Що ви по різним країнам бачили? Який досвід?Ps/ і загалом я розумію, що ставлення до вагітності мені більше до душі на релаксі, а не як абонемент в лікарню