Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦

@vysh_gov_ua
Кількість підписників: 1 701
Фото: 9,040
Відео: 713
Посилання: 4,080
Опис:
Офіційний канал Вишгородської районної військової адміністрації
Джерело

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 | Про ситуацію з електропостачанням у Вишгороді📌Станом на 29 грудняВнасл...

Логотип телеграм спільноти - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 @vysh_gov_ua
3 910 Охват/переглядів 2025-12-29 09:14 Повідомлення №10651
💡Про ситуацію з електропостачанням у Вишгороді📌Станом на 29 грудняВнаслідок ворожої атаки 27 грудня місто Вишгород залишилося без електропостачання. Наразі без світла залишаються близько 9,5 тисячі абонентів. Роботи тривають безперервно, але вони потребують значних ресурсів та часу.📌Хід робіт: Сформовано окремі бригади працівників ДТЕК для роботи в різних частинах міста.📅Орієнтовні терміни відновлення електропостачання: друга половина дня 30 грудня.‼️Пріоритети:Першочергово забезпечується робота водоканалу, тепломережі та ЦРЛ. Продовжується нарощення потужностей генераторів для об’єктів критичної інфраструктури.♨️Пункти допомоги:Працюють 5 пунктів незламності (стаціонарні - адмінбудинок, ліцей Сузірʼя та БК Енергетик) та 4 пункти обігріву. У лікарні та адміністративній будівлі встановлені потужні генератори для зарядки техніки. Загалом протягом періоду «Блекаут» (2.5 дні) пункти незламності та обігріву відвідали близько 4300 громадян.Ситуація складна, але контрольована. Усі служби працюють на максимумі можливостей. Дякуємо за терпіння та розуміння.Усі комунальні служби, енергетики, працівники житлово-комунального господарства та поліція працюють у посиленому режимі.Просимо всіх максимально економно користуватися електроенергією — це надзвичайно важливо для стабільної роботи енергосистеми та якнайшвидшого відновлення електропостачання для тих, хто досі залишається без світла.