Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦

@vysh_gov_ua
Кількість підписників: 1 701
Фото: 9,040
Відео: 713
Посилання: 4,080
Опис:
Офіційний канал Вишгородської районної військової адміністрації
Джерело

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 | Актуальна інформація щодо ситуації в Київській області після ворожих о...

Логотип телеграм спільноти - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 @vysh_gov_ua
444 Охват/переглядів 2025-12-27 15:33 Повідомлення №10643
Актуальна інформація щодо ситуації в Київській області після ворожих обстрілів.Ворог продовжує цілеспрямовані атаки на критичну інфраструктуру регіону. Найскладнішою залишається ситуація з електропостачанням на лівобережжі регіону. Водночас, енергетикам уже вдалося відновити живлення для 54 тисяч абонентів. Значна частина споживачів усе ще залишається без світла. Роботи триватимуть цілодобово.Наразі без електропостачання залишаються окремі населені пункти Бориспільського, Броварського та Вишгородського районів. Пункти незламності розгорнуті та працюють. Лікарні, водоканали, теплообʼєкти, об’єкти соціальної інфраструктури, інтернет і зв’язок переведені на резервне живлення. Усі комунальні служби працюють у посиленому режимі та перебувають на постійному зв’язку з місцевою владою.Щодо теплопостачання: у окремих населених пунктах Обухівського району наразі є проблеми з теплоносієм. Аварійні бригади працюють на місцях, робиться все можливе, щоб якнайшвидше відновити подачу тепла в кожну оселю. Плануємо завершити протягом доби.Мобільний зв’язок у регіоні збережений. Усі оператори працюють, зв’язок є по всій області, зокрема й у тих громадах, де ситуація з централізованим електроживленням залишається найскладнішою. Базові станції задіюють резервне живлення, щоб люди мали можливість телефонувати та користуватися інтернетом.Щодо постраждалих. У лікарнях області наразі залишаються двоє чоловіків, їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості. У Білій Церкві чоловік 1994 року народження з рваною раною стегна та ступні перебуває під наглядом лікарів, загрози життю немає. У Броварах у лікарні залишається чоловік 1983 року народження з осколковим пораненням спини. Вся необхідна медична допомога надається. Усі інші постраждалі проходитимуть лікування амбулаторно.Київщина тримає стрій. Усі служби працюють злагоджено, щоб допомогти людям, відновити інфраструктуру та забезпечити безпеку в громадах.@Mykola_Kalashnyk