Статистика telegram каналу - @voytukspeak

Войтюк 🇺🇦

Subscribers: 730
Photos: 107  Videos: 9  Links: 116 
Канал Іллі Войтюка Координатор @nauhub (2023-дотепер) екс-голова Студради КПІ (2021-2022) Поговорим? — @kyivskiykredo
2021-08-09

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Починаємо операцію «Єдність»! UNITED24, Повернись живим та monobank об'єднують зусилля, щоб зібрати 235 мільйонів гривень на 10 000 дронів-камікадзе.

FPV-дрони придбаємо за кордоном, а в Україні їх доукомплектуємо бойовими частинами на 57 млн грн. Саме ці дрони зараз потрібні на фронті. Саме вони змінюють хід подій.

Кожен, хто зробить внесок, має шанс отримати платинову картку mono, зустріч з амбасадорами UNITED24, військові артефакти від ПЖ.

Впевнений, до нас долучаться десятки українських компаній та сотні тисяч донорів з усього світу.
Адже «коли ти плюс, у ворогів мінус».
​​Лекція Судного Дня — івент про радіаційну безпеку!

Секрет нашої команди простий: ми завжди на крок попереду найгірших подій. Тому не лякайтесь назви, а краще готуйтеся з нами до різних сценаріїв.

Для цього запросили крутих лекторок:

Олену Паренюк — вчену та співробітницю Інституту проблем безпеки АЕС НАН України.

Катерину Шаванову — вчену та популяризаторку наукових знань про Чорнобиль і радіацію.

Дівчата є авторками книги «Страшне, прекрасне та потворне у Чорнобилі. Від катастрофи до лабораторії». Якщо вже маєте таку чи придбаєте на місці, то зможете отримати автограф.

Серед донатерів проведемо розіграш подарунків 😉

Коли: 5 липня, 17:00

Локація: Київ, дворик на Олекси Тихого, 42

Вхід: донат від 200 грн на проєкт Підстав плече — гуманітарна допомога Херсонщині

https://send.monobank.ua/jar/3mjnsFkZET

Реєстрація: bit.ly/3PCnE6f

@kitty_soloma
​​Допоможи Херсонщині

Каховська ГЕС зруйнована росіянами, а прилеглі території потерпають від затоплення. Актуальні збори організацій та волонтерів, які працюють та допомагають на місці:

Восток-SOS. Евакуація мешканців з небезпечних районів: https://bit.ly/3qzY3jC

UAnimals. Евакуація тваринок та допомога притулкам: https://bit.ly/442n0mD

Помпи для ДСНС. Особливо необхідні в перші дні: https://bit.ly/3WTkV9T

Конвертуй лють у допомогу.

@sr_kpi
Цього разу хочу обійтись без зайвого пафосу на День Києва.

Скажу лише очевидне, про що пам‘ятаю щодня, а не тільки в останню неділю травня. Київ – одне з найміцніших міст світу. Київ вистояв навалу, облогу, ракетні обстріли, удари дронів-камікадзе, прильоти в цивільну інфраструктуру, блекаут, нічні терористичні атаки. Київ вистоїть їх і надалі. У цьому немає сумнівів. Ані в мене, ані в ворогів Києва. Особливо, внутрішніх ворогів.

Як інакше пояснити те, що роблять з Києвом останні 30, 9 і 1,5 роки?

Попри повномасштабну війну, минулу загрозу окупації, ракетний терор, загибель і важкі поранення найкращих мешканців і активістів столиці – київська корупція стоїть. Вона стає лише міцнішою.

В місті продовжується земельний дерибан, будівельна мафія нахабніє все більше, культурна спадщина нищиться, гроші на озеленення розпилюються, депутати живуть своє найкраще життя, а міський голова бере на поруки Труханова. Ті, хто хоч якось цьому протидіяли – воюють або волонтерять, фізично не маючи часу на боротьбу ще й на внутрішньому фронті. Багато з них уже загинуло.

Київський корупціонер почуває себе прекрасно. Йому ніхто не заважає, його ніщо не стримує. Він одягнув вишиванку, вивчив стрілецьких пісень і грабує Київ під патріотичними гаслами.

ЗСУ гарно роблять свою роботу, якщо столичні рєшали і бандити настільки впевнені в перемозі. Раніше були ще якісь ілюзії, а зараз я жорстко впевнена: якщо росіяни знову підуть на Київ, кияни мобілізуються, проженуть їх, а міська влада з її партнерами пересидять і продовжать заробляти гроші.

На жаль, цього року немає настрою на діфірамби і округлі слова про все хороше. Так, Київ – це столиця вільного світу, місто найкращих і найсильніших людей. Та навіть через 1,5 роки постійної загрози, у Києва немає стратегії, немає пріоритетів, немає належного врядування, немає розуміння важливого. Київ залюбки профанує і гальмує фундаментальні речі, але не прогавить можливості віддати чергову ділянку під забудову.

Як це змінити, якщо не вплинула навіть повномасштабна війна?

Усвідомити, що Київ – це місто киян, за яке варто боротись не лише на фронті, а і в щоденному суспільному житті і на виборчих дільницях. Сподіваюсь, що після війни ми за нього поборемось. І переможемо.

З Днем Києва, кияни і гості столиці!
Джокер Студвесни це розрив🔥

Сьогодні останні карти з рукавів зіграв кожен факультет, показавши свої найкращі заготовочки

З результатами персональних номінацій вітаю кожного, а командні результати наступні:
1 місце — ФККПІ ❤️
2 місце — ФЕБА ❤️
3 місце — ФЛСК ❤️

Традиційне афтепаті на шарі)

@voytukspeak
Вчора був на виступі ФККПІ 42 Студвесни, було нереально вайбово і круто, а місцями зал ставав єдиним цілим, що аплодує команді 🔥

Інший погляд на концерти можна почитати на Научані, в них більший досвід

Приходьте ще на концерт ФЕБА — завтра на 17:00, та на Джокер 27-го числа, де стовкнутся всі команди

Хоч пізно, але розкажу, що знаю про Студвесну — студентський фестиваль, який традиційно проводиться вже 42 роки поспіль, хоча за часовим проміжком це вже 45 рік від першого. Тут і театральна постановка, і жарти, танці та спів. Це фестиваль зі своїми традиціями та забобонами, він може бути сприйнятим по-різному, але вона така як є — дивна, цікава та вайбова

Спробуйте хоч раз, якщо ніколи не були, і подивіться як воно проходить)

@voytukspeak
Вже завтра концерт ФККПІ на Студвесні 🔥

Раджу сходити, вартість квитка — оплески команді :)
ЦКМ НАУ,
19.04,
17:00

@voytukspeak
День народження котиків 🎉

Сьогодні у нас важлива дата – маємо 1 рік із відкриття фонду! Це рік, як наша команда висловила готовність єбашити і дотримала слова: щодня, майже без відпочинку та вихідних, ми працюємо для наближення перемоги.

Ми зустрічаємо неймовірних людей зі спільними цінностями і робимо якісні проєкти. Нас підтримують топові люди та бізнеси, а ми допомагаємо найкращим: тим, хто героїчно захищає Україну. Це командна робота і результат бачимо всі 🤝

Солом'янським котикам 1 рік. Далі – більше!

🥰 Вітайте з річницею за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/79BDi83S6w

@kitty_soloma
Особисто був на візитівці концерту, атмосфера і реалізація вау 🔥

Не менш важливо постійно пропонували донатити або родинам студентів або студентам чи викладачам, які зараз виборюють нашу свободу в бою

Раджу сходити і впевнитись власноруч:) У пості вище картинка з розкладом концертів, прийдіть та підтримайте команди 😎
Студпарламент КПІ та Профком студентів написали спільну заяву, в якій оголошують про самоліквідацію організацій.

Керівники організацій прокоментували це так: "Єдиний легітимний орган студентського самоврядування в КПІ згідно закону — це Студрада КПІ. Нам набридло бути інструментом адміністрації для зміщення фокусу студентів з існуючих проблем університету."
ПАНТЕОН ГЕРОЇВ.

Я щиро вважаю, що цей час настав.

З 2014-го ми почали розуміти, хто є нашими героями. Або, принаймні, зрозуміли цей образ.
Герой України - це той, хто зі зброєю боронить її Незалежність, Свободу і Гідність. Та навіть попри окупацію територій і тисячі смертей ми досі не поставили в цій дискусії крапку.
Повномасштабне вторгнення розставило усі крапки над «і». Більше ніхто не сумнівається, хто герой нашої історії, а хто - його звалище.

Ще з часів Русі однією з центральних місць пам’яті і національної сили в Києві була Аскольдова могила - місце почесних поховань і воїнської доблесті. Тут покоїлись ті, хто зі зброєю захищав свій дім. Хто увічнив свій героїзм кров’ю. Своєю і ворога.

Радянська влада зруйнувала це місце сили, і незалежна Україна досі не спромоглась ані відновити його, ані збудувати нове. Попри це, Аскольдова могила сама відроджує свою роль. Тут вшановані Герої Крут, Герої Небесної Сотні, Іловайську, Дебальцеве, Донецького аеропорту.

Тут покоїться друг Да Вінчі - Герой України, командир батальйону «Вовки Да Вінчі».

Нам потрібен Національний Пантеон Героїв України. Державний меморіальний комплекс, що вшановує пам’ять визначних діячів, славетних військових командирів, лідерів національно-визвольної боротьби усіх часів. Тих, хто били ворога в усіх його звірячих обличчях: московського царства, російської імперії, радянського союзу, російської федерації. Складно уявити кращого місця для цього Пантеону, ніж Аскольдова могила.

Я створила петицію про створення такого Пантеону і закликаю всіх вас її підписати.

Ми бачимо цей майбутній комплекс як місце національної сили, пам’яті, єднання і консолідації. Місце, куди всі наступні покоління українців - через 10, 20, 50, 100 і 300 років - приходитимуть вшанувати своїх Героїв і надихатись на розбудову вільної України. Тут мають бути визначні діячі сучасності. Тут мають бути визначні діячі минулого, що дивляться на нас з неба: Іван Мазепа, Степан Бандера, Андрій Мельник, Євген Коновалець, Симон Петлюра, Павло Скоропадський і багато інших. Тут будуть і Герої майбутнього, натхнені нашим прикладом.

Сьогодні держава займається створенням Національного військового меморіального кладовища. Це дуже важливий і потрібний для України проект, на якому ми не маємо зупинятись. Нам потрібен наш «Арлінгтон» як вічна пам’ять, що без Війська немає України.
І нам потрібен Пантеон як місце сили і єднання довкола визначних борців за нашу Незалежність.
Громадськість висувала подібні проєкти і за часів третього, і п’ятого, і чинного Президента України.
Зараз він як ніколи на часі і ми маємо довести його до кінця.

Це потужна і кропітка робота не на один рік, що передбачає залучення всіх. Чиновників, істориків, дипломатів, військових, ветеранів, активістів і всіх нас, громадян України, що виживуть і пронесуть цю пам’ять крізь усе своє життя.

Звичайно, цей процес потребує широкої національної дискусії і консенсусу. Він не має спускатись згори. Він не має бути проектом однієї людини. Але він точно має відбутись, і це вже не предмет дискусії.

Будь ласка, підпишіть цю петицію, поширте її на своїх сторінках і розкажіть про неї іншим. У нас не буде майбутнього, якщо ми не пам’ятатимемо тих, завдяки кому воно відбудеться.
14.02.22

Ці хлопці ще не знають..
Через затягування процесів від міської влади столиця лишається без об'ємного проєкту фінансування на 36 млн. дол. від Світого банку, який подовжив би швидкісний трамвай до Палацу Спорту.

На жаль, розвиток найкращого громадського виду транспорту комусь не на часі. Дарма. Детальніше у пості Пасажирів Києва 👆

@voytukspeak
Там русня вітає нас з днем закоханих

Привітайте свою половинку чи себе подарунковим сертифікатом на тренінг домедички від Солом'янских котиків! Краще не згодиться, але будете вміти:
bit.ly/3WNYLoC

Ну і про донати ЗСУ не забувайте, їх ми маємо кохати та підтримувати щодня ❤️

@voytukspeak
​​Сьогодні вже 23 🥲

Дякую всім, хто був і є зі мною з початку цього складного 2022. Неочікувано найскладніший рік мого життя став найскладнішим для всієї країни.

Але все обов'язково закінчиться нашою Перемогою. Дякую всім, хто захищав, захищає або захищатиме від ворога на фронті.

Окрема подяка волонтерам та тим, хто продовжує донатити ❤️

Охочим мене привітати: закиньте 23 гривні або суму кратну 23 на важливий для мене збір:

🎲 Монобанка
🎲 Картка 5375411203506626

Підрозділу Сашка необхідний пікап, а за великі донати є призи.

Всіх обняв, всіх люблю.

@vovapadierin
Один з моїх друзів дитинства зараз у скрутному становищі: під час боїв під Донбасом він отримав поранення, а екіпірування було частково втрачене або пошкоджене. Поки перебуває у госпіталі він почав збирати кошти на нове екіпірування собі та побратимам, аби якнайшвидше мати змогу повернутися на поле бою та вбивати окупантів.

Його монобанка
https://send.monobank.ua/jar/AWmbzjfdki

Картка
5375 4112 0340 7890

@voytukspeak
💔 Кров для Броварів

Постраждалі від сьогоднішньої трагедії потребують донорської крові у київському опіковому центрі. Тому завтра із «На пульсі» йдемо на кровоздачу.

Умови:
• 72 години не приймати анальгетики й ліки з аспірином;
• 48 годин не вживати алкоголь та енергетики;
• сьогодні сісти на дієту — детальніше розповімо в чаті.

Заповнюй форму і пішли з нами. Зараз твоя допомога як ніколи важлива!

@sr_kpi
Опитування Київ Цифровому про вашу позицію щодо мови. Займе дві хвилини заради корисної соціології.

https://kvd.page.link/8TFCwbsSkzghqe5c8

@voytukspeak
росія — країна-гній, росіяни — народ-нікчема