Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙
Додано 11 тра 2021

✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙

@volyn_pohuist
Кількість підписників: 2 051
Фото: 2,880
Відео: 263
Посилання: 305
Опис:
Гідні меми від волинських полішуків , тут на вас чекає багато політоти , історії та всякої іншої хуйні. Другий канал - @pravitca По питанням - @ukrophik
Джерело

✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙ | Подумалося. От був раніше телевізор, було там умовно 10 основних канал...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙ ✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙ @volyn_pohuist
1 260 Охват/переглядів 2025-11-04 19:26 Повідомлення №5548
Подумалося. От був раніше телевізор, було там умовно 10 основних каналів на політтематику. Канали у власності в потрібних людей, через них вливають хупцу для гоїв, одні про духовні скрєпи, інші про соціальну справедливість, треті ще якусь хуйню, але всі вони в одній ліберальній системі просто різні угруповання, чим створюють ілюзію вибору, однак усеодно всім якби норм. Усе контролюється, в ефірі сидять представники інтересантів, несистемні спікери теж допускаються для ілюзії демократії, але журнашлюшки завжди організують усе так що позасистемного виставлять тупим/людоєдом/клоуном, тому їх взагалі можна не боятися, професіонали все зроблять, загрозу ліквідують. Усе працює всі хто в тємі - щасливі, хупца гоям успішно толкається, бабло заробляється, і на додачу під шумок успішно реалізуються власні дегенеративні ідеї.Але тут з'являється інтернет, так щей як засіб ЗМІ а не просто розваги. Несподівано виявляється, що вєщать на аудиторію можна "як діди" тобто без великих фінансових ресурсів, достатньо розуму і таланту, взяв створив канал в ТГ і ти вже - редактор революційної газети. Наслідки уже є, а обов'язково будуть ще і ще. Цей світ нас не переживе, ми будемо в новому.