Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙
Додано 11 тра 2021

✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙

@volyn_pohuist
Кількість підписників: 2 051
Фото: 2,880
Відео: 263
Посилання: 305
Опис:
Гідні меми від волинських полішуків , тут на вас чекає багато політоти , історії та всякої іншої хуйні. Другий канал - @pravitca По питанням - @ukrophik
Джерело

✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙ | ​​​​Жах охоплює, коли подумаю про відносини у В(еликій) Україні. Був я...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙ ✙ Мені похуй я Z VOлині ✙ | #ZТґ ✙ @volyn_pohuist
1 300 Охват/переглядів 2025-02-11 10:07 Повідомлення №5297
​​​​Жах охоплює, коли подумаю про відносини у В(еликій) Україні. Був я тут на кількох більшовицьких фільмах: просто морально розбитий вийшов. Адже в цьому царстві хамів і злиднів доведеться при українській владі вдатися до методів Петра В(еликого): терором треба буде їх вчити поважати людську гідність, терором впаювати на повазі до людської «я» (що за парадокс), терором вводити чистоту та порядок, і т.д., навіть видавати державні розпорядження про носіння комірців, способі поведінки, харчування і т.д. Одну диктатуру треба буде замінити іншою... Страшну спадщина залишать нам більшовики!<...> Видно таки з раба зробити людину вільною не можна інакше, як за допомогою палиці. Для блага того ж нещасного народу треба бити його батогом, бо інакше він до кінця століття не прийде до тями і не покине свого хомута. Треба нам самим замінити ворогів, треба нам, українцям (частини), стати «варягами» над самими собою (в цілому), інакше не позбудемося чужих «варягів». <...> Чого гріха таїти: терором і насильством над власним народом слід добувати йому свободу.Володимир Мартинець, 1929 рік.#ідеологія_ОУН