Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Воєнна Реальність
Додано 14 лип 2024

Воєнна Реальність

@voenna_realnist
Кількість підписників: 6 180
Фото: 12,900
Відео: 10,300
Посилання: 12,200
Опис:
⚔️ Кадри бойових дій з російсько-української війни. 📩 Зворотний зв'язок через повідомлення каналу: t.me/voenna_realnist?direct ⚡️ Зарядити канал: t.me/boost/voenna_realnist 💳 Підтримати автора фінансово: @voenna_realnist_support

👥 Кількість підписників

6 180
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: +84
Середній/Місяць:: +648

👁️ Середній перегляд на повідомлення

854
Середній/День:: 923
Середній/Тиждень:: 1,223
ERR: 13.82%

📊 Кількість повідомлень на день

3.4
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 3.4

Історія змін назви

Воєнна Реальність 2026-01-06
✙ Воєнна Реальність △ 2024-08-06
✙Воєнна Реальність✙ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 718 26-02-07 18:29
Ймовірно, жовтень 2025 року🇺🇦🤝🇺🇦 Під час виконання пошуково-ударних дій у Родинському на Донеччині спецпризначенці 4-го ОЗСП ЦСП «Омега» спільно з побратимами з батальйону імені генерала Кульчицького виявили укріплену позицію противника в одній із будівель, після чого здійснили її мінування та підрив за допомогою ТМ-62, повністю знищивши позицію разом із ворогом.🗣 «Омегівець» на псевдо «Бродяга» розповів про виконання цього бойового завдання:Ми виконували в Родинському завдання з пошуково-ударних дій. Нам дали розвідінформацію, що в одному з квадратів знаходиться противник, який закріпився в будівлі. На підході до сектору де він перебував ми помітили рух, частина ворогів змінювали позицію. Ми знешкодили двох стрілецькою зброєю, коли вони перебігали вулицю. Далі продовжили пошук решти позицій противника де вони могли закріпитись. ➡️ На ділянці підрозділ виявив дві будівлі, де був закріплений противник. За словами бійця, спецпризначенці зайняли позиції для ураження противника та дали команду одній із суміжних сил висунутись із флангу, щоб противник не міг маневрувати та змінювати позицію.Один дім, де перебував ворог, було підпалено скидами з бомбера нашими розрахунками БПЛА. По другому будинку було прийнято рішення знищити його разом із противником мінуванням за допомогою ТМ-62.У процесі ми подавляли вогнем противника, щоб мати змогу підготувати засоби мінування. Після того як підготували та взвели ТМ-62, наш сапер висунувся до будівлі з прикриттям наших сил. Також за вікнами слідкували наші снайпери з віддалених позицій.Після вдалого мінування підрозділ відійшов на безпечну відстань та очікував підриву будівлі.Після підриву було видно хороший ефект: будівля була з газоблоку, тому її знесло підчисту, окупантів було знищено. 🇷🇺 Після цього бійці оглянули результати роботи та продовжили виконувати завдання на місцевості.🇺🇦 Підписатися | Донат | Чат
👁 646 26-02-03 20:04
🐺ССО уразили військові об’єкти ворога на ТОТ України!За декілька днів підрозділи Сил спеціальних операцій нанесли успішні вогневі ураження по російських військових об’єктах дронами FP-2 на тимчасово окупованих територіях України.Так, на Запорізькому напрямку ССО поцілили у склад боєприпасів та розміщення особового складу противника в н.п. Зелений Гай.У н.п. Велика Новосілка, на тимчасово окупованій території Донецької області, Сили спеціальних операцій уразили пункт тимчасової дислокації підрозділу зі складу 29 ЗВА, а також склади боєприпасів підрозділу зі складу 58 А.Пункт технічного обслуговування БпЛА підрозділу зі складу 22 обр СпПбуло уражено в н.п. Токмак на тимчасово окупованій території Запорізької області, а в районі н.п. Микільське уражено майстерню з обслуговуванню БпЛА противника.Сили спеціальних операцій продовжують вживати асиметричних дій задля підриву наступальних спроможностей російської армії.Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Treads👥X 🔗 Вакансії в ССО
👁 722 26-01-23 19:03
Покровський напрямок. Пекло замість прориву: 46 оаембр зірвала масований штурм окупантівУ смузі відповідальності 46 окремої аеромобільної Подільської бригади ДШВ ЗСУ окупанти вчергове намагалися провести штурмові дії з використанням броньованої техніки та кількох десятків піхотинців.Ворог спробував атакувати позиції нашої бригади, застосувавши до 4 одиниць бронетехніки.Підсумки виявилися невтішними для російських окупантів. Упродовж бою подільські десантники знищили 1 ворожий танк та 2 бойові броньовані машини ворога. Крім того, було ліквідовано 20 окупантів, ще 3 – поранено.Наша робота триває без пауз і компромісів.📌 Долучитись до бригади: https://46dshv.mil.gov.ua/recruiting/ тел:0507398772📌Підтримати бригаду: https://send.monobank.ua/jar/9Xkf4bfBTqIBAN UA723220010000026000700002206 Картка: 4383 8398 6043 9884🎥 Відділення комунікацій 46 окремої аеромобільної Подільської бригади 8 корпусу ДШВ ЗС УкраїниPS: Хочеш допомогти десантникам? Стань Другом ДШВ! http://druzi.mil.gov.ua#8_корпус
👁 635 26-01-14 15:04
Командування російських окупаційних військ зняло з посади заступника головнокомандувача вмф рф із берегових і сухопутних військ генерал-лейтенанта сухраба ахмедова, якого влітку 2025 року було нагороджено званням «героя росії». Саме він командував угрупованням морської піхоти у складі двох дивізій, двох бригад і полку, яке діяло проти українських сил на Добропільському напрямку в смузі оборони 1-го корпусу НГУ «Азов». Раніше також було відсторонено командувача 51-ї загальновійськової армії рф генерал-лейтенанта сергія мільчакова — ще одного «героя росії», чиї підрозділи брали участь у спробах прориву української оборони в цьому районі.Їх зняли за «відсутність результату». Масовані піхотні та механізовані атаки із застосуванням десятків одиниць бронетехніки не дали противнику оперативного успіху й не призвели до прориву українських позицій. Єдине, чого досягли окупаційні командувачі, — значні втрати в особовому складі та техніці. З серпня минулого року, коли 1-й корпус НГУ «Азов» зайняв визначену смугу оборони на Добропільському напрямку, противник втратив майже 23 тисячі військових убитими та пораненими. Лише у важкій бронетехніці його втрати становили 100 танків і 263 одиниці бойових броньованих машин.Зняття двох російських генералів із посад — це визнання провалу тактики противника на Добропільському напрямку. Але це не тільки їх поразка, а й наша перемога. Це результат дій Сил оборони України, задіяних на цій ділянці фронту, які довели свою ефективність завдяки злагодженим діям військ і професійному управлінню командування, що розробило та реалізувало стратегію оборони.ахмедова та мільчакова замінять інші генерали. Але їм варто одразу усвідомити: Добропільський напрямок — це місце, де постійно гинуть російські солдати й офіцери та закінчуються кар’єри генералів окупаційної армії.Слава Україні!Приєднуйся до лав 1 корпусу «АЗОВ» | Офіційний сайт корпусу | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
👁 710 26-01-14 12:33
3 січня 2026 року🇺🇦 Історія про інцидент в Запорізькій області🇺🇦 Група з чотирьох російських штурмовиків проникла в посадку поблизу села Магдалинівка та дійшла до бліндажа, в якому перебувало двоє наших пілотів БпЛА з 128-ї ОГШБр. Загарбники почали закидати бліндаж гранатами, а пілоти, у свою чергу, отримавши поранення, почали відстрілюватися у відповідь.🦁 Зустрівши спротив, окупанти почали відходити по посадці і натрапили на інший бліндаж, де перебували пілот 128-ї ОГШБр та зв'язківець суміжної 157-ї ОМБр. Пілота росіяни вигнали з бліндажа і кинули йому навздогін гранату — він загинув, а зв'язківець залишався з ними в бліндажі й у подальшому також був ними вбитий [див. відео №1 з дрона, на якому видно, як підари заходять у цей бліндаж].🤓 Згодом інші пілоти дронів (і за сумісництвом колишні піхотинці) з «761.tactical.group» із мотопіхотного батальйону «Ведмеді» 128-ї ОГШБр провели зачистку цього бліндажа і знищили усіх кацапів, причетних до нападу на позиції своїх побратимів [див. відео №2 з GoPro].🔥 Росіянам, до речі, перед цим тричі пропонували здатися в полон, але вони не хотіли, тож вхід у бліндаж, в якому вони ховалися, залили бензином і все там спалили.☠️ Судячи з трофейного документа одного зі знищених ворогів, наші бійці мали справу з російськими десантниками із 104-ї ДШД (в/ч 73612). Крім того, боєць, який поділився цими кадрами, сказав, що двоє з чотирьох росіян точно були зеками.ℹ️ Ця ситуація вчергове доводить, що навіть на відносно безпечних (порівняно з піхотою) бойових посадах, таких як оператор БпЛА, потрібно бути пильним і в разі потреби бути готовим вступати в стрілецький бій, оскільки русня постійно шукає можливість інфільтруватися крізь наші бойові порядки, які вже не такі щільні, як раніше.🇺🇦 Підписатися | Донат | Чат
👁 740 26-01-09 15:01
Орієнтовно 13 квітня 2024 року🪖Відео від першої особи: піхотинець 2-го ІЛОУ обстрілює позиції противника з РПГ-7 у Серебрянському лісі на Луганщині.🗣 Переклад цитати бійця:Позиція росіян була менш ніж за 100 метрів від нашої. Наша стратегія полягала в знищенні ворожих вогневих позицій, щоб не дати їм можливості атакувати нас, а також ураженні російських солдатів, які на них перебували. Ми застосовували тактику одночасної стрільби з РПГ кількома бійцями, що змушувало росіян відступати зі страху й не наважуватися відкривати вогонь у відповідь. Під час цієї атаки четверо військових здійснили постріли одночасно. Так нам вдавалося знищувати вогневі позиції, і зазвичай перший постріл з РПГ убивав росіянина, який ніс чергування на цій позиції; коли вони намагалися повернутися, щоб відновити її, ми атакували знову. Ми не давали їм закріпитися. Це унеможливлювало проведення більших атак проти нас і робило їхню позицію слабшою в разі нашого просування для її захоплення. 🇺🇦 Підписатися | Донат | Чат
👁 728 26-01-07 13:39
Грудень 2025 року🇺🇦 Диверсійно-розвідувальна група підрозділу «Братство», що входить до складу «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МОУ, здійснила глибокий рейд у тил ворога в районі Каховського водосховища на Запоріжжі🇺🇦 У ході бойового виходу воєнні розвідники ліквідували двох російських окупантів, двох — поранили, а ще двох — взяли в полон. Після цього бійці «Братства» здійснили складний і тривалий супровід полонених на відстань близько 27 кілометрів та вивели їх на підконтрольну Україні територію.🕊 Полонені росіяни розповіли цінну інформацію щодо місць перебування своїх офіцерів, позицій артилерії, операторів БпЛА, районів зосередження особового складу, техніки та складів із боєприпасами.🛡 Проведена операція підтвердила наявність серйозних прогалин у системі фронтової оборони противника: ворог не очікує активних дій українських розвідників у глибині своїх позицій і не здатен чинити ефективний опір у тилу.🎖 Після завершення операції генерал-лейтенант Кирило Буданов відзначив бійців і командирів «Братства» державними та відомчими нагородами.🇺🇦 Підписатися | Донат | Чат
👁 681 26-01-05 20:04
На Харківщині росіяни спробували використати для просування газовпровід “Союз”: 77 оаембр зупинила ворога*На Купʼянському напрямку 77 окрема аеромобільна Наддніпрянська бригада 7 корпусу ШР ДШВ зірвала спробу противника здійснити штурм із використанням газотранспортного трубопроводу «Союз». Газопровід ворог намагався використати для прихованого виходу та подальшого накопичення сил.Противник діяв північніше Новоплатонівки – у напрямку Нової Кругляківки та Загризового. До спроби прориву рф залучила близько 50 осіб. 77 оаембр своєчасно виявила наміри ворога та у взаємодії із суміжними підрозділами зупинили штурм противника. Підтверджено ліквідацію щонайменше 40 військовослужбовців противника. За результатами операції, ворог не досяг поставлених завдань, а обстановка в смузі відповідальності – стабілізована.У зоні відповідальності 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади противник продовжує діяти малими групами та намагається здійснювати просочування між позиціями. Дії окупантів – під постійним контролем Сил оборони та припиняються.Підрозділи 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади продовжують виконувати бойові завдання на Куп’янському напрямку.Facebook | Instagram | YouTube | Донат на потреби 77 оаембр
🎥ВІДЕО! ССО уразили порт «Таманьнефтегаз» та склади боєприпасів армії рф на ТОТУ ніч на 31 грудня підрозділами Deep Strike Сил спеціальних операцій було успішно уражено термінал «Таманьнефтегаз», Краснодарський край, рф. Цей комплекс є одним із найбільших у Чорноморському регіоні за обсягами зберігання і перевалки нафтових вантажів. Він забезпечує транзит великих об’ємів нафти як за кордон, так і для внутрішніх користувачів росії. Кілька дронів ССО успішно досягли своїх цілей. З ладу була виведена портова інфраструктура. Також, підрозділами Сил спеціальних операцій були знищені склади боєприпасів російської армії на території тимчасово окупованої Донецької області України. У селі Ближнє дрони ССО уразили логістичний вузол забезпечення підрозділу зі складу угруповання військ «Восток». У селі Сіятель був знищений склад боєприпасів та матеріально-технічного забезпечення 30-ої окремої мотострілецької бригади 2-ї загальновійськової армії рф.Сили спеціальних операцій продовжують вживати асиметричних дій задля зупинки наступального потенціалу росії.Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!
1-й корпус НГУ «Азов». Перший рік. Перша битва. Добропільський напрямок. 7-го березня 2025 року у складі Національної гвардії було створено 1-й корпус, основою якого стала бригада «Азов». До складу корпусу увійшли ще чотири бригади: «Буревій», «Червона Калина», «Кара-Даг» і «Любарт». Очолив корпус Герой України, полковник Денис «Редіс» Прокопенко. У серпні для корпусу була визначена зона відповідальності на Покровському напрямку, де розгорнулися ключові події битви за Донеччину. Підрозділи корпусу разом із приданими та підпорядкованими силами мали зупинити та ліквідувати противника, який здійснив прорив бойових порядків Сил оборони України в напрямку н.п. Добропілля.Командування корпусу забезпечило ефективну координацію дій підрозділів Національної гвардії, Збройних сил України, Десантно-штурмових і Штурмових військ, Сил безпілотних систем та інших складових Сил оборони. Злагоджена взаємодія дозволила стабілізувати обстановку на напрямку. Восени у Генеральному штабі підрахували, що за період контрнаступальної операції площа звільненої території становила близько 175 кв. км. Крім того, від диверсійних груп було зачищено ще майже 195 кв. км.Починаючи з 4-го серпня, коли управління підрозділами Сил оборони України на Добропільському напрямку було передано 1-му корпусу Національної гвардії України «Азов», і по сьогоднішній день, противник зазнав значних втрат.Станом на 29 грудня 2025 року, вони становлять:безповоротні — 12 492 окупанта;• санітарні — 8 346;• взято в полон — 185 військовослужбовців армії рф.За п’ять місяців контрнаступальної операції знищено і пошкоджено велику кількість ворожої техніки:• 93 танка;• 259 бойових броньованих машин;• 314 гармат;• 1821 одиниць легкої, важкої автомобільної та мототехніки. З них легкових автомобілів — 618; важкої автотехніки – 33; спецтехніки – 43; мотоциклів та баггі — 1127 одиниць.• 3579 БПЛА різних типів;Перша велика операція 1-го корпусу НГУ «Азов» стала практичним підтвердженням: за умов чіткого планування, єдиного управління та злагодженої роботи підрозділів корпус здатний ефективно протидіяти противнику, зривати його оперативні й стратегічні задуми та водночас зберігати життя особового складу Сил оборони України.2025 рік став роком випробувань для 1-го корпусу Національної гвардії України «Азов» і водночас перевіркою дієвості системи армійських корпусів, створених для підвищення ефективності планування та застосування військ. Добропільська операція стала першим успішним іспитом корпусу. Попереду — нові битви, і вони вимагатимуть волі, дисципліни та дій. Разом — сила.Приєднуйся до лав 1 корпусу «АЗОВ» | Офіційний сайт корпусу | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp