Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КП «Харківводоканал»
Додано 14 лип 2024

КП «Харківводоканал»

@vodokanal_Kharkiv
Кількість підписників: 3 861
Фото: 2,280
Відео: 37
Посилання: 57
Опис:
Забезпечуємо питною водою та надійною системою каналізування мешканців Харкова та Харківської області.

👥 Кількість підписників

3 861
Середній/День:: +12
Середній/Тиждень:: +65
Середній/Місяць:: +80

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 652
Середній/День:: 1,760
Середній/Тиждень:: 1,483
ERR: 42.79%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Немає таких слів, які б могли повною мірою передати нашу вдячність харківським рятувальникам і поліцейським за те, що вони щодня роблять для Харкова, коли першими приїжджають на місця ворожих обстрілів, коли, не вагаючись, ризикують своїм життям, аби врятувати інших!Якби не ці сміливці, які під звуки сирен і вибухів один за одним виносили дітей з задимленого підвалу охопленої полум’ям будівлі, остання ворожа атака по дитсадку могла обернутися найжахливішою трагедією для України і всього цивілізованого світу. Адже, нагадаю, під час обстрілу в укритті перебували 48 маленьких діток, виховательки, технічний персонал. І лише завдяки рішучості та самовідданості наших героїв усі вони залишилися живими! Також моя подяка співробітникам дитсадка, які не розгубилися і вчасно відвели малечу в підвал. Подяка кожному харків’янину, хто в ту хвилину опинився поруч і без роздумів кинувся допомагати. Саме в такі миті ми розуміємо, чому наше місто стоїть - бо його тримають неймовірно сильні люди! Якими захоплюється вся Україна, і якими так пишається Харків!
Сьогодні Харків дивом оминуло велике горе. Вранці три «шахеди» поцілили прямо в будівлю, де працював приватний дитячий садок. Від сили ударів другий поверх повністю склався.На щастя, виховательки встигли вчасно спустити малечу до найпростішого укриття в тому ж приміщенні. І щойно рятувальники дісталися до підвалу, всіх 48 дітей евакуювали. Але той жах, який пережили всі ми, і особливо батьки за кілька хвилин, поки ніхто не знав, чи всі живі, залишиться в пам’яті назавжди.На жаль, є й непоправна втрата. Внаслідок ворожої атаки загинув наш комунальник - озеленювач КП «Шляхрембуд», який саме прибирав вулицю.Поранень також зазнали жінка, яка сиділа в припаркованому авто, та інші комунальники.Остаточні обставини роботи дитсадка з’ясує слідство. Але я не раз казав і повторюю: в Харкові потрібно будувати справжні сертифіковані дитячі садки під землею. Безпеку дітей треба гарантувати, а не сподіватися на везіння.Також були пошкоджені шість будівель на двох вулицях - переважно магазини, офіси, підприємницькі приміщення. Згоріли цивільні автівки, було вибите скло в комунальній техніці, обірвана контактна мережа. Рух транспорту вулицею Коцарською тимчасово обмежений.На місці прильоту працюють рятувальники, правоохоронці, медики, всі міські служби, представники гуманітарних організацій.Вкотре дякую кожному, хто сьогодні був поруч і робив усе можливе, щоб врятувати людей!
Комунальні та профільні служби Харкова безперервно готують місто до опалювального сезону.Як розповів міський голова Ігор Терехов в інтерв’ю ІА «РБК-Україна», нещодавно російський агресор знищив три трансформаторні підстанції, які давали світло в будинки, що стало серйозним ударом по енергетичних потужностях.«Дивлячись на динаміку атак, ми припускаємо, що ця зима стане найважчою для Харкова від початку повномасштабної війни. Ми щодня і щоночі ремонтуємо все, що пошкоджене, перебуваємо буквально в режимі цілодобової готовності. Енергетики «Харківобленерго» та комунальні служби працюють як одна команда - без вихідних, без перепочинку. Саме завдяки їхній злагодженій роботі місто продовжує жити», - підкреслив мер.За його словами, фахівці зосереджені на захисті основних обʼєктів критичної інфраструктури. Крім того, спільно з міжнародними партнерами триває реалізація проєкту «енергетичного острова», який дозволить Харкову виробляти власну теплову та електроенергію і швидко відновлюватися після ворожих атак.
Ігор Терехов: Попри відключення світла, місто не зупинилосяМіський голова Ігор Терехов прокоментував ситуацію з аварійними відключеннями електроенергії, які сьогодні, 10 жовтня, відбулися по всій Україні, в тому числі й у Харкові.За його словами, перебої зі світлом були наслідком критичної ситуації в енергосистемі країни. Відключення проводилися за вказівкою АТ «Харківобленерго». «Насправді все, що залежало від міської влади, ми зробили. Транспорт здебільшого працював, водопостачання забезпечене. Що стосується аварійних відключень, то вони були запроваджені «Харківобленерго» через нестачу напруги в електромережах по всій Україні», - зазначив Ігор Терехов.Мер підкреслив, що напрацювання в межах проєкту зі створення «енергетичного острова» вже дають перші результати - саме завдяки цьому вдалося забезпечити роботу значної частини критичної інфраструктури навіть під час масштабних відключень.«Я дуже хочу, щоб ми розуміли одне: кожен день і кожна ніч - це новий виклик. Сьогодні я щиро вдячний усім нашим комунальним підприємствам, енергетикам, які працювали, незважаючи ні на що, щоб забезпечити харків’ян необхідними послугами. Це надзвичайна, я б сказав, героїчна робота - те, що нам вдалося зробити за сьогоднішню ніч», - наголосив Ігор Терехов.
Загалом у вересні постраждали 40 житлових будинків. Там було вибито понад 110 вікон, але всі контури ми оперативно закрили. Крім того, були відремонтовані дев'ять покрівель, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів. Поміж атаками комунальники щодня посилено готують місто до зими: міняють покрівлі, приводять до ладу під’їзди, перевіряють інженерні мережі, системи тепло- і водопостачання. Це повсякденна, часто непомітна, але критично необхідна робота, яка дозволить нам пройти холодний сезон з теплом і водою в оселях.Як і завжди, в усіх місцях, де були руйнування, працював мобільний ЦНАП. На місці люди могли отримати консультації, оформити документи та одразу зареєструватися на компенсацію за програмою «єВідновлення», щоб отримати кошти на ремонт своїх домівок.Окремий напрям - демонтаж аварійних будівель. Зараз у роботі - чотири багатоповерхівки, ще три ми фактично вже завершили і 10 будинків готуємо до початку демонтажу. За підтримку у фінансуванні та проведенні цих робіт я вдячний нашим міжнародним партнерам - Програмі розвитку ООН .Цей процес теж важливий для нас, оскільки, прибираючи небезпечні конструкції, ми звільняємо майданчики для майбутнього будівництва. Нагадаю, що мешканці будинків, котрі підлягають знесенню, отримують сертифікати від держави на купівлю нового житла. Дякую кожній аварійній бригаді та нашим комунальним службам за швидкість і злагодженість у найважчі години! Дякую рятувальникам, медикам, управителям, ОСББ і волонтерам за те, що допомагаєте людям пережити наслідки обстрілів і швидше повернутися до нормального життя!
Минулий тиждень знову приніс Харкову удари ворога. Загалом наш Ситуаційний центр зафіксував 19 атак. Вісімнадцять з них - це «шахеди», які масовано накрили місто ввечері 23 вересня. Майже всі вони влучили в підстанцію. Через це кілька районів тимчасово залишалися без електрики.Сьогодні світло є, але система працює за резервною схемою. Для повної стабілізації потрібен час, тому можливі перебої. Дуже прошу ставитися до цього з розумінням.Того ж вечора руйнацій зазнав житловий квартал у Холодногірському районі. Ворожі дрони понівечили 15 приватних будинків та зруйнували магазин. У п’ятницю ввечері Харків теж, вчергове, атакували. Безпілотник «молнія» пробив дах меблевого магазину в Київському районі. Постраждали чотири жінки: троє отримали стресову реакцію, одна - поранення руки. Крім цього, вибуховою хвилею вибило лобове скло в муніципальному автобусі, який знаходився поруч. Загальна тривалість повітряних тривог у Харкові протягом попередніх семи днів склала 61 годину. Це майже наполовину менше, ніж у середньому по області.Дякую військовим - за захист, енергетикам і тепловикам - за світло, комунальним службам - за щоденну працю, а харків’янам - за витримку і віру в наше місто!
Минулого тижня Харків шість разів зазнавав ворожих ударів.Найбільш цинічним був удар у вівторок - в години ранкового піку, неподалік великого ринку та зупинки громадського транспорту в Слобідському районі. Тоді «Шахед» влучив у дах одного з корпусів Національного фармацевтичного університету. Ба більше, будівля є ще й пам’яткою архітектури місцевого значення. Внаслідок атаки постраждали четверо осіб, серед них - троє перехожих і працівниця вишу.Будівля отримала серйозні пошкодження, але завдяки швидким і злагодженим діям рятувальників і комунальних служб всі небезпечні наслідки вже ліквідовані. Попри те, що це державна установа, ми не залишаємося осторонь і надалі допомагатимемо з відновленням. Ворожий удар не вплинув на навчальний процес - університет продовжує працювати в онлайн-форматі.Ще п’ять дронів типу «Молнія» ворог запустив у четвер по підприємству, що не працює, в Новобаварському районі. Там, на щастя, обійшлося без жертв і поранених, не було й пожежі.Загальна тривалість повітряних тривог у Харкові минулого тижня склала 50 годин - це рівно вдвічі менше, ніж у середньому по області.Проте, я, як і завжди під час війни, закликаю вас бути уважними й обережними. Бо саме елементарна обережність часто рятує життя.
Сьогодні у Харкові відбувся установчий форум Асоціації прифронтових міст та громад. Ми запросили керівників з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської та Чернігівської областей - тих, хто, як і ми, щодня працює під постійною загрозою ворожих обстрілів. Це перша зустріч у такому форматі, і вона мала чітку мету - створити дієву платформу для спільних рішень.Харків - ініціатор створення цієї Асоціації. Ми добре розуміємо, що всі громади, розташовані поруч з лінією бойового зіткнення, стикаються з подібними викликами: безпековими, інфраструктурними, соціальними. Ми маємо спільний досвід і потребуємо спільного представлення - на національному та міжнародному рівнях.Ми говоримо про особливу ситуацію, бо наші громади живуть зовсім поруч з війною. Через близькість до бойових дій ми існуємо трохи в іншій реальності. Тут усе інакше - і життя людей, і робота бізнесу.І ця специфіка має бути врахована при формуванні політики, ухваленні рішень та розподілі фінансів. Бо від того залежить стійкість усієї країни.Питання безпеки, управління в умовах війни, підтримка громадян, відновлення економіки - все це вимагає спільної координації, а не ізольованих зусиль.За підсумками форуму ми ухвалили резолюцію, яку буде передано Президенту, уряду, міжнародним партнерам і фінансовим інституціям. У ній - конкретні пропозиції: від прямої взаємодії уряду з громадами до нових підходів до відновлення і стабільної ресурсної підтримки! Ми об’єднуємося, бо разом - сильніші! Разом - здатні впливати. І разом точно здатні досягти більшого!
Працівників КП «Харківводоканал» навчили правилам дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Тренінг провели представники громадської організації «Український центр гуманітарної захисту». Це далеко не перша подібна лекція для співробітників, проте в умовах бойових дій, що продовжуються, інформація про безпечну поведінку залишається вкрай актуальною.«Україна, зокрема Харківська область, займає одне з перших місць у світі за кількістю виявлених вибухонебезпечних предметів. Повне розмінування країни триватиме не один десяток років. Головне правило — ні в якому разі не торкатися підозрілих предметів і одразу повідомляти про знахідку в служби порятунку за номерами 101 або 112. Крім того, необхідно уникати відвідування лісів, полів, водойм, цвинтарів та територій, де відбувалися бойові дії або які позначені, як небезпечні. Дуже сподіваюся, що знання, отримані сьогодні, допоможуть зробити наше життя безпечнішим», — підкреслила начальник відділу цивільного захисту підприємства Катерина Носа.
Дорогі харків’яни!Харківське метро — це більше, ніж просто зручний та швидкий транспорт.Сьогодні підземка — ще й головне укриття, наша школа, концертна зала, місце для головної ялинки Харкова, місце зустрічей і єдності. А пів століття тому це був інженерний прорив, який повністю змінив ритм життя міста та відкрив нову епоху для Харкова.У перші місяці війни понад 160 тисяч людей щодня жили у підземці. На платформах і у вагонах народжувалися діти, лунала музика, святкували весілля. Метро стало домом, який ворог не міг зруйнувати, а люди, яки в ньому шукали прихистку - стали родиною. Трохи згодом ми ухвалили безпрецедентне рішення — зробити під землею навчальні простори для дітей. Це було непросто. Але Харків завжди знаходить спосіб. І ми впоралися.Вже понад три роки проїзд у громадському транспорті для всіх мешканців Харкова — безоплатний. Це не просто підтримка. Це знак поваги до кожного харків’янина, до його стійкості.Востаннє ми відкривали нову станцію метро у 2016 році. Це була «Перемога». І символічно, що попереду — знову перемога - дві нові станції, нові поїзди, нове майбутнє.Я вдячний кожному, хто створював наше метро і хто підтримує його роботу зараз: проєктантам і будівельникам, машиністам і диспетчерам, технічним працівникам і тим, хто щодня робить усе, аби підземка залишалася нашою опорою.Харківське метро витримало пів століття.І витримає ще стільки, скільки буде жити наше місто.Бо метро — це Харків. А Харків — це Україна.Зі святом! З ювілеєм!