Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ти в курсі? Київ
Додано 14 лип 2024

Ти в курсі? Київ

@vkursi_kiev
Кількість підписників: 9 567
Фото: 1,910
Відео: 1,040
Посилання: 673
Опис:
Актуальні новини світу та України

👥 Кількість підписників

9 567
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -27
Середній/Місяць:: -174

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 392
Середній/День:: 844
Середній/Тиждень:: 1,429
ERR: 14.55%

📊 Кількість повідомлень на день

1.9
Останній день: 11
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 1.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,570 26-05-08 19:41
📌 Із заяви Президента України Volodymyr Zelenskyy:Цими днями було багато звернень та сигналів щодо конфігурації завтрашнього дня в Москві у звʼязку з нашими українськими далекобійними санкціями. Принцип дзеркальності в наших діях добре відомий та був доведений російській стороні. Додатковим аргументом для України у визначенні нашої позиції завжди є вирішення одного з ключових гуманітарних питань цієї війни, а саме – звільнення військовополонених. Красна площа для нас менш важлива, ніж життя українських полонених, яких можна повернути додому. Саме тому сьогодні в рамках перемовного процесу за посередництва американської сторони ми отримали згоду Росії провести обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000. Також має бути встановлений режим тиші 9, 10 та 11 травня. Україна послідовно працює для повернення своїх людей із російського полону. Доручив нашій команді оперативно підготувати все необхідне для обміну.Дякую Президенту Сполучених Штатів та його команді за результативну дипломатичну участь. Розраховуємо, що Сполучені Штати забезпечать виконання домовленостей російською стороною.Слава Україні!Джерело: офіційний канал
👁 1,140 26-04-17 15:39
Вітання, орчатіна!😂Ваша «закрита» нарада в Мінпромторгу щодо виробництва БПЛА пройшла дуже продуктивно. Для нас.Поки ви там сиділи і жували соплі, намагаючись видати китайську техніку за «російську продукцію» (СТ-1) і розпиляти бюджет, ми слухали кожне ваше слово.Ви можете скільки завгодно тиснути на свої контори типу «Альбатрос», «Geoscan», «Уфимец» та решту і вимагати від них «локалізації». Але коли 90% всього вашого залізяччя повністю залежить від китайських компонентів — двигуни, електроніка, пластик, кабелі — ви не виробники. Ви просто перекупники, які сидять на китайській голці і прикидаються самостійними.Ви самі на нараді визнали: без Китаю у вас нічого не літає. А Мінпромторг продовжує вимагати неможливого і тисне на «імпортозаміщення», якого в реальності немає.Персональні привітання вже летять усім учасникам. Сердюк, Плотніков, Абдулов та вся ваша компанія — кожен з вас у нас на рахунку.Ховаєте дані в ГІСП? Сподіваєтесь на захист? Даремно. Ми вже глибоко у вашій кухні.Скоро «держпідтримка» вам знадобиться не на нові цехи, а на те, щоб хоч якось рятувати свої дупи.Це тільки початок, гниди. Далі буде значно цікавіше.Несподіванки можуть з’явитися зовсім неочікувано.Скоро побачимось.Слава ЗСУ! 🔥
👁 1,530 26-04-14 07:46
Історія «Квітки»: від сімейної медицини до порятунку життів на передовій«Евак потрапив у ворожу засідку. Є "300"!» — таке тривожне повідомлення отримали наші бойові медики.«Ми терміново виїхали на виклик, — розповідає фельдшерка медичного пункту механізованого батальйону 41-ї окремої механізованої бригади, сержант із позивним "Квітка". — Ворог розстріляв санітарну машину на шляху до позицій. Водій і медик дістали важкі вогнепальні поранення. Ми надали побратимам усю необхідну допомогу. Звісно, ризикували життям, адже не знали, де саме перебуває ворог. На щастя, поранених вдалося успішно евакуювати до медпункту».Подібних історій у «Квітки» чимало. Найчастіше доводиться працювати з мінно-вибуховими травмами та наслідками ударів ворожих дронів. «Чесно кажучи, я та мої хлопці вже втратили лік тим, кому допомогли. Найприємніше — коли бійці телефонують або при зустрічі вітаються і кажуть: "Це ж Ви мене врятували!" Тоді я відчуваю важливість служби й розумію, що зараз саме на своєму місці», — ділиться медикиня.«Квітка» родом із Кіровоградщини. Понад 20 років вона працювала медичною сестрою у сімейній медицині. Після початку повномасштабного вторгнення жінка неодноразово зверталася до ТЦК із проханням про добровільну мобілізацію, але спершу отримувала відмови. Лише у березні 2023 року, під час формування 41-ї окремої механізованої бригади, її запросили до лав ЗСУ.На навчаннях за кордоном «Квітка» опанувала фах бойового медика та пройшла військову підготовку. Разом із підрозділом вона пройшла через запеклі бої у Куп’янську, Часовому Ярі, Торецьку, Нью-Йорку, брала участь у Курській наступальній операції та обороні прикордоння Сумщини.Окрім фізичної допомоги, «Квітці» часто доводиться зцілювати душі. До неї звертаються не лише зі скаргами на здоров’я — іноді бійцям просто потрібно виговоритися та поділитися тим, що болить на серці.Військова з теплом відгукується про свій колектив і планує нести службу до самої Перемоги. Водночас вона закликає медиків приєднуватися до підрозділу: сьогодні є велика потреба в лікарях, фельдшерах та медсестрах. Кожен фахівець може зробити неоціненний внесок у порятунок життів наших захисників.41-ша окрема механізована бригадаЧоловіки та жінки, долучайтеся до ЗСУ:✔️https://army.gov.ua/
👁 1,430 26-04-10 11:57
‼️ Центр фіксує російську інформаційно-психологічну операцію, спрямовану на дискредитацію України напередодні виборів в Угорщині.У соцмережах поширюється фейкове відео, на якому нібито українські військові обговорюють підготовку заворушення в Будапешті за сценарієм Майдану. Ролик подається як «злитий» з телефону українського військового. Насправді це відео має ознаки постановки. Особи в кадрі, які «планують Майдан у Будапешті», одягнені у військову форму без знаків розрізнення — жодної конспірації, адже військова форма використана виключно для психологічного привернення уваги. На кадрах не видно облич чи будь-яких деталей, за допомогою яких можна було б ідентифікувати людей чи місце зйомки. Люди на відео говорять українською, але контекст і поведінка виглядають неприродно та штучно. Додає «театральності» й велика карта на стіні, на якій чітко видно напис «Будапешт». росія щомісяця створює низку подібних відео для дискредитації українських військових, цим займаються агенції та театральні студії, які працюють з міноборони ворога.Також важливо, що перші публікації ролика зафіксовані в акаунтах, які системно поширюють антиукраїнські наративи, співзвучні з російською пропагандою. Паралельно фіксується активізація проросійської мережі блогерів, які просувають наративи про нібито «втручання України у вибори» в Угорщині.❗️ За наявною інформацією, вкидання цього відео є частиною скоординованої операції. Для її здійснення до Будапешта, імовірно, були завезені колишні співробітники «Беркуту», які після 2014 року втекли до росії. Їхня можлива роль — участь у постановочних провокаціях або створення «доказової бази» для подальших звинувачень проти України. Мета цієї операції — створити штучний привід для звинувачення України у втручанні у внутрішні справи європейських держав, зокрема виборчі процеси, посіяти недовіру до України серед партнерів та вплинути на внутрішньополітичну ситуацію в країнах ЄС, а також НАТО.
👁 1,530 26-04-07 19:01
СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США та України через «хакнуті» Wi-Fi роутериСлужба безпеки спільно з ФБР, контррозвідувальними органами Республіки Польща та правоохоронними органами ЄС провела скоординовану кібероперацію з нейтралізації розвідувальної діяльності ворога на території України та держав-партнерів.За результатами міжнародної кібероперації викрито численні факти «зламу» російською воєнною розвідкою (більш відомою як гру) офісних, домашніх Wi-Fi роутерів українців та іноземних громадян (так зване SOHO-обладнання).За матеріалами розслідування, російські спецслужбісти «полювали» на роутери, які не відповідали сучасним протоколам безпеки.Після «проникнення» до вразливих інтернет-пристроїв рашисти перенаправляли їх трафік через заздалегідь розгорнуту мережу DNS-серверів (перетворюють назви ресурсів Інтернету в їх ІР-адреси, які однозначно ідентифікують сервер призначення).У такий спосіб вони ставали «посередниками» в онлайн-просторі, щоб збирати паролі, токени автентифікації та іншу чутливу інформацію, включно з електронними листами, які за нормальних умов захищені криптографічними протоколами SSL (secure sockets layer) та TLS (transport layer security). Отримані відомості ворог планував використати для здійснення кібератак, інформдиверсій та збору розвідувальної інформації.У зоні особливої уваги російської спецслужби була інформація, якою обмінюються співробітники та військовослужбовці держаних органів, підрозділів Сил оборони України, підприємств оборонно-промислового комплексу.За результатами проведеної спільної кібероперації вдалося заблокувати понад 100 серверів та вивести з-під контролю ворога сотні маршрутизаторів лише в Україні, що суттєво послабило розвідувальні спроможності військової розвідки рф, запобігло знищенню обладнання на програмному рівні.Наразі тривають комплексні заходи Служби безпеки України та її західних партнерів для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до кіберзлочинів.СБУ рекомендує всім власникам роутерів актуалізувати для себе модель та поточну версію програмного забезпечення пристрою, наявність актуальних оновлень безпеки до неї, їх невідкладно імплементувати. У разі відсутності підтримки з боку виробника наполегливо пропонуємо замінити роутер на сучаснішу модель, у тому числі від іншої компанії. Після оновлення необхідно обов'язково змінити пароль доступу до пристрою, вимкнути можливість доступу до його панелі керування з мережі «Інтернет», перевірити налаштування та видалити підозріле.Провайдерів телекомунікацій просимо надати сприяння своїм клієнтам у реалізації вищезазначених заходів кібербезпеки.
👁 1,540 26-03-21 15:34
На Прикарпатті за матеріалами СБУ судитимуть посадовців лісгоспу через незаконні рубки у НПП «Гуцульщина»: збитки на понад 700 млн грн🔹 Працівники СБУ у взаємодії з ДБР завершили досудове розслідування щодо масштабних зловживань у ДП «Кутське лісове господарство».🔹 Обвинувальний акт скеровано до суду.🔹 За даними слідства, у 2022 році двоє колишніх керівників підприємства, начальник відділу та інженер організували схему незаконної видачі лісорубних квитків. Це дозволило проводити масові рубки на території Національного природного парку «Гуцульщина».🔹 Ліс вирубували без необхідних екологічних дозволів, лімітів на використання природних ресурсів та погоджень уповноважених органів. У результаті на площі 195 гектарів знищили понад 13 тис. дерев. Завдані державі збитки перевищують 731 млн грн.🔹 Підозри фігурантам повідомлено у вересні 2025 року.🔹 Наразі їх обвинувачують в організації та підбурюванні до вчинення злочинів у складі групи, перевищенні службових повноважень правоохоронцями з тяжкими наслідками, а також незаконній порубці лісу, що спричинила значні збитки (ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 365, ч. 2, 3 ст. 27, ч. 4 ст. 246 КК України).🔹 Санкції інкримінованих статей передбачають до 10 років позбавлення волі.🔹 Досудове розслідування здійснювалося Державним бюро розслідувань за процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Івано-Франківської обласної прокуратури та за оперативним супроводом Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.
👁 1,590 26-03-09 08:48
Українка викрила російського вербувальника: як не потрапити на гачок Користувачка Threads Марія Гонтаренко розповіла, що її намагалися завербувати й схилити до підпалів російські спецслужби. Жінка не розгубилася й здала ворожого агента СБУ. Вона поділилась деталями свого досвіду з проєктом Dovidka.info, аби застерегти інших українців. Марія розповідає, що через її старе резюме опубліковане в Telegram їй написав «потенційний роботодавець». Завʼязалася стандартна переписка щодо вакансії, але потім Марію насторожило відео з «деталями роботи». Українка вирішила, що просто заблокувати такого «роботодавця» — недостатньо. Марія не злякалася: одразу звернулася до СБУ. Подолати свій страх і виказати таку пропозицію «співпраці» = допомогти нашій державі. Листування з вербувальниками — не розвага, а справжня небезпека. Ви можете допомогти ворогу, навіть не підозрюючи того. Спочатку може здаватися, що вам вдасться вчасно зупинитися. АЛЕ вербувальники заздалегідь вивчають вас і ваші вразливі місця, а потім погрожують і шантажують.Найкращий вихід — звернутися до СБУІснує три способи:• Чат-бот «Спали» ФСБшника»: t.me/spaly_fsb_bot• Телефон: 0 800 501 482• Email: [email protected]Запідозрили вербування? Одразу збережіть контакт, переписку (зробіть знімки екрану) і всі додаткові матеріали, поки злочинець їх не видалив.СБУ наголошує: російським вербувальникам простіше «прибрати» свої спільників, ніж платити обіцяний «гонорар». Якщо погодитеся на таку «роботу», ви ризикуєте не лише бути ошуканим і загриміти до вʼязниці, але й втратити життя.
👁 1,240 26-03-05 08:03
Твоє “звичайне” життя — вже подвиг. Але ти здатен на більшеТи ходиш на роботу, допомагаєш близьким, донатиш, волонтериш. Це важливо. Але всередині все одно є відчуття: “Я міг би зробити більше”.Це не вина. Це знак, що ти виріс із ролі просто спостерігача.У кожного своя межа комфорту. Для когось — перевести 200 гривень. Для когось — поїхати волонтером. Для когось — підписати контракт або прийти до рекрутера й сказати: “Я готовий. Покажіть, де буду корисний”.Армія сьогодні — це не тільки штурм. Це зв’язок, дрони, медицина, логістика, ремонти, IT, інженерія, психологія. Там потрібні руки, голови й серця різного віку, характеру й досвіду.Уяви один момент: день після перемоги.Ти виходиш на вулицю, чути гімн, люди плачуть і обіймаються.Що ти хочеш відчути всередині в цей момент:“Я зробив усе, що міг” чи “Добре, що хоч не заважав”?Якщо перший варіант тобі ближчий — значить, уже час діяти.Зроби крок від “я міг би” до “я зробив”.Долучайся через застосунок Резерв+ або army.gov.ua.#МійВнесок #ЧасДії #ПісляПеремогиЩоСкажешСобі
👁 1,290 26-02-25 09:36
⁨«Найпотужніша ціль, яку я запам’ятав, — це ворожий “Гіацинт”, — каже Руслан із Лохвиці на Полтавщині. — Потім були й інші гармати, але саме першу знищену пам’ятаю найбільше. А зараз переважно працюємо по піхоті. Її ворог не шкодує — для них це розхідний матеріал».«Це вже втретє я у війську, — каже він. — Спочатку була строкова служба, потім АТО, а тепер — повномасштабна війна. І щоразу — у різних підрозділах: то в ДШВ, то в піхоті, а тепер — в артилерії. В артилерії мені подобається. Особливо коли приходить повідомлення або відео про те, як ми вразили ціль».Зараз захисник — командир гармати. «Але до цього певний час служив навідником. У будь-якому разі, щоб стати командиром гармати, потрібно пройти шлях навідника. Я не лише пройшов курс, а й маю бойовий досвід і добре знаю, що це таке».«Бути командиром — це не лише знати, як працює гармата, а й уміти працювати з колективом. Зараз розрахунок злагоджений, спрацьований, тому проблем із людьми немає. Я задоволений своїми хлопцями».«Чи страшно тут? Боятися треба, бо коли перестаєш боятися — втрачаєш пильність і концентрацію. Це я ще з часів АТО пам’ятаю. Але страх має бути в міру. Очі бояться, а руки — роблять. Ти розумієш, що маєш робити, і пересилюєш себе. Бо хто ще захищатиме нашу країну, якщо не ми?»«Мене мотивує те, що я захищаю свою країну, свою родину — вдома на мене чекають дружина й донька. Так само, як і я, в армії служить мій старший брат — він теж захищає країну. Ми маємо зробити все, щоб наші нащадки жили гідно. Думаю, вони хочуть жити не під кимось, а своїм власним життям. Щоб діти не бачили того, що бачимо ми».48-ма окрема артилерійська бригада
👁 1,370 26-02-20 13:43
Хроніки вставання з колін.Найбільші металурги Росії накатали листа нагору, щоб там накатали листа в бункер.Хроніки вставання з колін.Найбільші металурги Росії накатали листа нагору, щоб там накатали листа в бункер.Суть проста: дайте грошей. Багато. 140-150 млрд фублів. Бо санкції стали надто смішні.Попит падає. Продаж просів. Логістика дорога. Інвестпрограми гальмуються.І головне — працювати нема кому. Частина трудяг поїхала поповнювати кадровий голод до окупованих українських міст, інша частина мобілізована і вже навіть утилізована. Сталь варити нема кому.Ще недавно металурги вважалися стовпами економіки, експортною гордістю та донорами держбюджету. Тепер вони самі просять підтримки у держави, яка забрала у них людей, ринки та доступ до грошей.Сарказм ситуації у тому, що метал – це кров промисловості. Якщо сталеливарники починають просити рятувальний круг, значить тоне вже не окрема галузь — тоне сама промисловість.Але по телевізору все стабільно.Економіка "перебудувалася".Імпортозаміщення «йде за планом»."Зростання є" - в урядових звітах.