Джерело
Віталій Кличко | Напередодні Дня Києва, разом з послом Королівства Бельгія в Україні Лю...
119 000 Охват/переглядів
2026-05-30 10:55
Повідомлення №6783
Напередодні Дня Києва, разом з послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом, у присутності інших послів та представників дипломатичних місій в Україні, відкрили у Шевченківському районі столиці оновлену Бельгійську алею, яка знаходиться поруч із дзвіницею Михайлівського Золотоверхого монастиря.Створили алею 8 років тому — на знак українсько-бельгійської дружби, розвитку міжнародного партнерства та культурного діалогу між Україною і Королівством Бельгія.А тепер на алеї встановили культурний артоб’єкт «Український щит», створений скульптором Олексієм Степановим — за участі українських ветеранів. І сьогодні ми презентували цей артобʼєкт.«Київзеленбуд», УЗН та ШЕУ Шевченківського району оновили простір алеї. Впорядкування та озеленення виконали завдяки залученню меценатських коштів бельгійської сторони.На церемонії презентації лунала бельгійська музика і гімн Євросоюзу — у виконанні Ірини Рябчун на дзвонах дзвіниці Михайлівського собору Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.Разом з Люком Якобсом піднялися на дзвіницю, щоб побачити гру на дзвонах.Дякуємо бельгійським партнерам за цей подарунок місту. За підтримку Києва та України під час повномасштабної війни. Та за всю надану допомогу!