Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віталій Кличко
Додано 06 вер 2021

Віталій Кличко

@vitaliy_klitschko
Кількість підписників: 185 565
Фото: 3,290
Відео: 580
Посилання: 776
Опис:
Про #твійкиїв і його мера

👥 Кількість підписників

185 565
Середній/День:: -24
Середній/Тиждень:: -161
Середній/Місяць:: +2571

👁️ Середній перегляд на повідомлення

119 787
Середній/День:: 149,000
Середній/Тиждень:: 127,614
ERR: 64.55%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 2.4

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-06-17
Офіційно не підтверджена 2024-06-16
Офіційно підтверджена 2024-06-15
Офіційно не підтверджена 2024-06-14
Офіційно підтверджена 2023-03-13
Офіційно не підтверджена 2023-03-02
Офіційно підтверджена 2023-03-01
Офіційно не підтверджена 2023-02-28
Офіційно підтверджена 2023-02-27
Офіційно не підтверджена 2023-02-25
Офіційно підтверджена 2022-12-21
Офіційно не підтверджена 2022-12-13
Офіційно підтверджена 2022-08-20
Офіційно не підтверджена 2022-08-17
Офіційно підтверджена 2022-08-16
Офіційно не підтверджена 2022-08-15
Офіційно підтверджена 2022-08-14
Офіційно не підтверджена 2022-08-12
Офіційно підтверджена 2022-08-05
Офіційно не підтверджена 2022-08-04
Офіційно підтверджена 2022-05-28
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 132,000 26-06-19 11:12
Зустрівся у столичній мерії з учасниками Програми ветеранського лідерства від Руху ЧЕСНО — ветеранами та ветеранками, які прагнуть реалізувати свій досвід у громадському житті, місцевому самоврядуванні та держуправлінні.Сьогодні в Києві мешкають майже 120 000 ветеранів і ветеранок. Після завершення війни їх буде більше. Тому вже зараз маємо думати не тільки про підтримку тих, хто повертається з фронту, а й про те, як залучати їхній досвід до розвитку громад і держави. У Києві ми послідовно розбудовуємо систему підтримки ветеранів. Столиця стала першим містом в Україні, де запровадили посаду Уповноваженого з прав ветеранів. Також працює Київ Мілітарі Хаб — єдиний міський простір, де ветерани та їхні родини можуть отримати повний супровід - від оформлення статусів і соціальних гарантій до психологічної, юридичної підтримки та допомоги з працевлаштуванням. Для нас важливо, щоб ветерани мали можливість реалізувати себе і в роботі на громаду. Місто запрошує ветеранів долучатися до роботи в органах місцевого самоврядування та комунальному секторі. Актуальні вакансії для роботи в Апараті КМДА розміщені на Офіційному порталі Києва в розділі «Добір кадрів під час воєнного стану». Дякую Руху ЧЕСНО за ініціативу та роботу з розвитку ветеранського лідерства.
👁 146,000 26-06-18 08:47
Також сьогодні Київрада має ухвалити рішення про залучення місцевого запозичення до бюджету столиці. Йдеться про кредит Державного Ощадбанку України у 2,5 млрд грн. Та кредиту від ЄБРР у 50 мільйонів євро. Для «Київтеплоенерго». Це кошти, які підуть на забезпечення заходів Плану стійкості Києва. Хочу зазначити, що місто готується до зими. Наразі в межах наших можливостей і можливостей, які знаходимо додатково. Коли держава, замість того, щоб допомагати, постійно підкидає якісь шаради і створює перешкоди. То план не такий, то уточніть, то переуточніть… То договорилися вже до того, що план стійкості Києва, нібито, не затверджений! Так його схвалила Київрада! Місто здійснило роботу щодо формування саме того переліку заходів, які б максимально враховували виклики минулої зими та ризики наступної. Провели експертні консультації на рівні уряду, профільних міністерств, а також міжнародних партнерів. На основі аналізу перших етапів реалізації план уточнили та удосконалили. Він має чітку структуру критично важливих пріоритетів. Із відповідальними виконавцями та реалістичними обсягами фінансування. Держава обіцяла і Київ має домовленість з урядом стосовно пріоритетності заходів з енергостійкості. – Втілення яких коштуватиме близько 30 млрд грн. А також, що фінансування заходів і роботи здійснюватимуться у пропорції 50/50 – містом і державою.  Тепер уряд нам заявив, що йдеться тільки про фінасування. А до робіт відношення практично не матиме. Державне Агенство відновлення та розвитку інфраструктури України займатиметься створенням резервного теплопостачання тільки в зоні ТЕЦ-4. А все інше – будівництво когенерації, систем резервного живлення, системи резервного теплопостачання – має робити місто самотужки. Ми сьогодні робимо, що можемо. Зокрема, вже встановили три дизель-генераторні установки потужністю понад 15 МВт, які працюватимуть для безперебійного живлення об’єктів водопостачання. Загалом цьогоріч плануємо забезпечити близько 40 МВт резерву для систем водозабезпечення.Завершене будівництво нових об’єктів розподіленої когенерації потужністю 45 МВт. Іще понад 100 МВт потужності — в роботі. Загалом цього року повинні отримати близько 200 МВт додаткової когенераційної потужності. Але, ми розуміємо, що для Києва цього замало. І що все зробити місту, без участі держави, — нереальноІ І ми наполягаємо на виконанні урядом попередніх домовленостей. Бо має бути державницька позиція. А не політична тяганина!Ми внесли зміни, які ще більш деталізують заходи плану, оптимізують вартість проектів. Із пріоритетом саме на наступний опалювальний сезон. А також, що важливо, містять фіксацію участі міста і держави,  як в фінансуванні так і в проведенні робіт — 50/50.І сьогодні пропонуємо Київраді підтримати таке рішення.
👁 136,000 26-06-17 10:33
Разом із представницею УВКБ ООН в Україні Бернадетт Кастель-Голлінгсворт та головою правління Благодійного фонду «Рокада» Наталією Гуржій відкрили в столиці перший в Україні комунальний заклад підтримки та супроводу внутрішньо переміщених осіб, біженців та шукачів захисту. Сьогодні в Києві мешкають майже 440 000 внутрішньо переміщених осіб. Із них з 2022 року – 260 000. Місто забезпечує їм доступ до соціальної, медичної допомоги, освітньої та матеріальної підтримки. Водночас одним із найпоширеніших запитів залишається втрата соціальних зв’язків і звичного середовища після вимушеного переїзду.Київ формує умови для комплексної підтримки ВПО — від соціальних послуг до матеріальної допомоги. Тільки за 5 місяців цього року з міського бюджету на різні види матеріальної підтримки ВПО спрямували майже 150 млн грн.Столиця робить усе, щоб люди, які вимушено переїхали до Києва, мали доступ до послуг нарівні з киянами. Також важливо створювати середовище, в якому вони не втрачають зв’язок із громадами. Зберігають соціальні контакти та отримують необхідну підтримку для адаптації.На базі Інтеграційного Хабу можна отримати юридичну та психологічну підтримку, консультації щодо працевлаштування, соцпослуг і державних програм допомоги. За кожним відвідувачем буде закріплений соціальний менеджер, який супроводжуватиме його протягом отримання послуг.Окрім цього, у Хабі представники 18 релокованих і прифронтових громад зможуть проводити прийоми, надавати консультації та підтримувати зв’язок зі своїми мешканцями.Дякую Агентству ООН у справах біженців та БФ «Рокада» за підтримку цього проєкту. 
👁 119,000 26-06-16 12:41
Столиця продовжує готуватися до наступної зими та реалізовувати Комплексний план стійкості міста, який Київрада ухвалила в березні.Сьогодні оглянув когенераційне обладнання на одному з об'єктів критичної інфраструктури. В межах реалізації плану стійкості нещодавно тут встановили 4 потужних когенераційних установки. Кожна з них — 4,5 МВт, а загальна потужність — 18 МВт. Наразі установки, працюють та видають електроенергію в єдину енергосистему України. Паралельно завершують будівництво захисту другого рівня.Завершене будівництво нових об’єктів розподіленої когенерації потужністю близько 60 МВт. Іще понад 100 МВт потужності — в роботі. Загалом цього року повинні отримати близько 200 МВт додаткової когенераційної потужності.На сьогодні вже, зокрема, встановили три дизель-генераторні установки потужністю понад 15 МВт, які працюватимуть для безперебійного живлення об’єктів водопостачання. Загалом цьогоріч плануємо забезпечити близько 40 МВт резерву для систем водозабезпечення.Київ здійснив роботу щодо формування саме того переліку заходів, які б максимально враховували виклики минулої зими та потенційні ризики наступної.Ми провели низку експертних консультацій на рівні уряду, профільних міністерств, а також міжнародних партнерів. На основі аналізу перших етапів реалізації план уточнили та удосконалили. Він має чітку структуру критично важливих пріоритетів. Із відповідальними виконавцями та реалістичними обсягами фінансування.Загалом це майже 200 проєктів, завдань та заходів за ключовими сегментами. Інженерно-технічний захист, відновлення об'єктів та обладнання після нищівних атак ворога минулої зими, розбудова розподіленої електричної та теплової генерації, резервних систем водо- й теплопостачання. Та низка інших проєктів з підготовки до зими — сонячна генерація в закладах освіти, енергостійкість житлових будинків за програмами співфінанасування, капремонт електрощитових, заходи енергостійкості в закладах охорони здоров’я та соціальної сфери.За всіма напрямами тривають роботи. На різних локаціях та будівельних майданчиках.
👁 89,300 26-06-15 02:41
Унаслідок масованої атаки ворога на Київ зафіксовані пошкодження та пожежі майже в усіх районах міста. Аварійно-рятувальні служби працюють на близько 50 локаціях.За даними медиків, поранені понад 20 людей. Серед них — дитина і вагітна жінка. Троє постраждалих перебувають у лікарні в тяжкому стані.В Оболонському районі пошкоджені кілька житлових будинків та складські приміщення. На місцях влучань уламків виникли пожежі, також горіли близько 30 автомобілів.У Подільському районі пожежі внаслідок падіння уламків виникли у приватному житловому будинку та в триповерховій будівлі.У Солом'янському районі пошкоджень зазнали житлові будинки. Також є інформація про пожежу на території закладу освіти.У Печерському районі пошкоджені житлові будинки і об'єкти нежитлової забудови. Виникла пожежа в гуртожитку. Також сталася пожежа на території Києво-Печерської лаври — загорівся дах Успенського собору.У Дніпровському районі унаслідок падіння уламків також пошкоджені житлові будинки.У Деснянському районі загоряння на території дитячого садка.У Голосіївському районі виникли пожежі на складських об'єктах. Також пошкоджені житловий будинок і об'єкт інфраструктури.У Дарницькому районі уламки впали на відкритих територіях.У Шевченківському районі пошкоджені житлові будинки, об'єкти інфраструктури та підприємства.Внаслідок атаки ворога пошкоджені лінії електропередачі. У північній частині столиці 140 тисяч абонентів без світла. Інформація щодо постраждалих та масштабів руйнувань уточнюється. На місцях працюють усі необхідні служби.
👁 138,000 26-06-04 12:35
Зустрівся у столичній мерії з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю Міхаелєм Бродським, який завершує свою дипломатичну місію в Україні.Подякував послу за всі ті зусилля, які він доклав для підтримки нашого міста та людей в цей складний для нас час. Та вручив від столиці нагрудний знак «За сприяння обороні Києва».У 2022 році одній із київських дитячих лікарень посол передав сучасне медобладнання на суму понад 40 млн грн. Також від Посольства Ізраїлю в Україні Києву надійшли 50 тис. пакунків готового харчування з нагрівальними елементами, які столиця передала для потреб ЗСУ. У 2023 році Києву передали 30 активних крісел колісних для дітей з інвалідністю.За особистої підтримки посла у квітні 2023 року відкрили перший в Україні Київський центр стресостійкості. Завдяки Ізраїльській коаліції по роботі з травмою за 3 роки діяльності Центру навчання з психологічної стійкості пройшли близько 12 000 фахівців. Зокрема, спеціалісти у сферах критичної інфраструктури, безпеки та оборони, соціальної політики, освіти, охорони здоров’я, муніципальної безпеки, керівники ОСББ.
👁 146,000 26-06-02 11:28
Сьогодні в одному з Центрів первинної медико-санітарної допомоги відкрили оновлену амбулаторію — «Простір турботи», де діти в комфортних умовах отримуватимуть якісну та сучасну допомогу.Навіть після масованої ворожої атаки минулої ночі вирішили не переносити відкриття цього простору на інший день. Бо здоров’я дітей — це пріоритет для столичної влади. Інвестиції в дітей — найголовніші інвестиції в майбутнє Києва та України.Цей Центр — один із перших медзакладів первинної ланки в місті, який у 2023 році розпочав участь в проєкті «Турбота з народження вдома».Тільки ця амбулаторія надає медичну допомогу понад 12 500 дітей віком до 18 років. Загалом у закладі зареєстровані майже 80 000 декларацій.Ранній розвиток та вчасна діагностика — фундамент, на якому будується подальше життя людини. Якщо допоможемо дитині на самому початку, то попередимо чимало проблем зі здоровʼям у майбутньому.У Києві успішно діють і місто фінансує програми здоров’я матері та дитини. Оновлюємо пологові будинки, дитячі лікарні, закуповуємо сучасне обладнання. Створення «Простору турботи» стало можливим завдяки надійним партнерам. Дякую представникам Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Німеччини за цю важливу підтримку. Вони допомагають нам впроваджувати найкращі світові стандарти медицини та соціального захисту навіть в умовах війни. І окремо дякую медикам, які в умовах постійних атак продовжують працювати та безперервно забезпечувати своєчасну медичну допомогу всім постраждалим мешканцям Києва.
👁 119,000 26-05-30 10:55
Напередодні Дня Києва, разом з послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом, у присутності інших послів та представників дипломатичних місій в Україні, відкрили у Шевченківському районі столиці оновлену Бельгійську алею, яка знаходиться поруч із дзвіницею Михайлівського Золотоверхого монастиря.Створили алею 8 років тому — на знак українсько-бельгійської дружби, розвитку міжнародного партнерства та культурного діалогу між Україною і Королівством Бельгія.А тепер на алеї встановили культурний артоб’єкт «Український щит», створений скульптором Олексієм Степановим — за участі українських ветеранів. І сьогодні ми презентували цей артобʼєкт.«Київзеленбуд», УЗН та ШЕУ Шевченківського району оновили простір алеї. Впорядкування та озеленення виконали завдяки залученню меценатських коштів бельгійської сторони.На церемонії презентації лунала бельгійська музика і гімн Євросоюзу — у виконанні Ірини Рябчун на дзвонах дзвіниці Михайлівського собору Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.Разом з Люком Якобсом піднялися на дзвіницю, щоб побачити гру на дзвонах.Дякуємо бельгійським партнерам за цей подарунок місту. За підтримку Києва та України під час повномасштабної війни. Та за всю надану допомогу! 
👁 110,000 26-05-29 11:03
Вручив щорічну Мистецьку премію «Київ» видатним діячам, які розвивають національну культуру та презентують її на світовому рівні. Ця нагорода є другою за престижністю після Шевченківської премії.Традиції вручення премії «Київ» уже чверть століття. І вона стала визнанням для кращих представників творчої інтелігенції, які є гордістю нашого міста, нашої держави.Важливо, що навіть у такий драматичний для країни час відбуваються мистецькі акції, які обʼєднують і підтримують нас. І в мирні часи, і в дні випробувань культура завжди була й залишається джерелом сили, віри та надії.Кожен з митців своєю творчістю формує Київ як культурну європейську столицю. Завдяки їхній праці світ відкриває для себе глибину й самобутність української музики, переконується у високому рівні українського кіномистецтва. Діяльність письменників, художників, майстрів народного мистецтва, журналістів, діячів театру та цирку доводить свою важливу роль у розвитку національної свідомості та духовності нашого суспільства.Премію вручили в 9-ти номінаціях у різних видах мистецтва: літератури, кіномистецтва, музичної композиції, театрального, образотворчого мистецтва, журналістики, народного декоративного, хореографічного та циркового мистецтв.
👁 25,400 26-05-27 10:55
В Тиждень безбар’єрності провели засідання Ради безбар’єрності — обговорили, як Київ рухається до доступності міста для всіх громадян.Цього року облаштуємо вхідні групи у понад 150 житлових будинках, створимо безбар’єрні підходи до більш ніж 30 об’єктів — торговельних центрів, кінотеатрів, громадських просторів.Модернізуємо й транспорт: 205 автобусів і 23 трамваї отримають системи зовнішнього звукового інформування, понад 300 пішохідних переходів — понижений бордюр і тактильну навігацію.Щодо доступності метро. Наразі підйомниками та ліфтами облаштовані 14 станцій метро. 12 станцій повністю відповідають вимогам безбар’єрності. До кінця року на 17 станціях встановимо ширші двері, ще на 10 — тактильну навігацію.Щодо громадських просторів. Цього року облаштуємо доступне середовище у парку на вулиці Прирічній на Оболоні та розпочнемо роботи на пляжі «Передмістна Слобідка» у Дніпровському районі.Роботи багато і вона триває. Доступність міста — це системні зміни, які мають стати стандартом для Києва. І я вдячний усім, хто долучається до цих робіт.