Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віталій Чепинога
Додано 14 лип 2024

Віталій Чепинога

@vitaliichepynoga
Кількість підписників: 2 335
Фото: 569
Відео: 16
Посилання: 3,930
Опис:
Дзеркало фейсбук-аккаунта Віталія Чепиноги. Всі пости без видалення та цензури.
Джерело

Віталій Чепинога | Двадцять людей загинуло в Дніпрі.А тиждень тому - двадцять у Києві.А щ...

Логотип телеграм спільноти - Віталій Чепинога Віталій Чепинога @vitaliichepynoga
1 200 Охват/переглядів 2025-06-26 09:31 Повідомлення №3291
Двадцять людей загинуло в Дніпрі.А тиждень тому - двадцять у Києві.А ще тиждень тому - двадцять у Запоріжжі.І десять - у Одесі.Я не сильно люблю Дніпро. Не знаю чого. Колись мені в Дніпрі подали картоплю з салом... То була велика помилка.Я чоловік київський і одеський, і навіть трохи харківський.Але я люблю Дніпро. І ці двадцять смертей я пережив двадцять разів наново.Путін порушив віковічне табу, бо він дурний. Українців не можна вбивати просто так. Публічно, на люди.Звісно, вони нас убивали завжди. Але - лагідно, не публічно.... Як Курбаса, Стуса і Зерова.Я колись дружив з Дмитром Корчинським.Дмитро казав: нам треба готуватися до війни з Росією!- Та не пизди Дмитре, казав я Дмитрові. Не будемо ми ні з ким воювати.- Вибач, Дмитре. Вибач...Дмитро казав: коли ми воювали з Росією, ми гинули тисячами. Коли ми з Росією "дружили" - ми гинули мільйонами! Нам з ними дешевше воювати, ніж дружити...Знаєте, що я думаю?Ми переможемо у цій віковічній війні!Ми - переможемо! В мене немає ніякої серйозної аналітики на цей випадок. Я просто так собою відчуваю...Щойно наді мною пролетіли аж чотири F-16... На Схід, на Схід...Удачі вам, хлопці! Удачі!Віталій Чепинога | Підписатися