Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - християнські вірші 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

християнські вірші 🇺🇦

@virsh_online
Кількість підписників: 25 228
Фото: 204
Відео: 10
Посилання: 217
Опис:
Публікуємо ваші вірші / реклама - @virsh_onlinebot Залишаємо за собою право, не все публікувати. Публікація віршів - БЕЗКОШТОВНО!
Джерело

християнські вірші 🇺🇦 | Не легкий час прийшов для УкраїниПроснувсь народ з словами на устах«Ві...

Логотип телеграм спільноти - християнські вірші 🇺🇦 християнські вірші 🇺🇦 @virsh_online
15 200 Охват/переглядів 2024-10-17 17:34 Повідомлення №2234
Не легкий час прийшов для УкраїниПроснувсь народ з словами на устах«Війна настала» о, прокиньтесь діти,Когось збудила бомба чи снарядРидають старші, знають, як це страшноКоли війна, коли біда кругомВ них в пам‘яті в роках і ще дитячихЛишились війни, голоди і злоВони все знають, і тому ці сльозиНе свідчать нам про радість і доброЗаплакав самий гордий та хоробрийБо хочуть всі війни, щоб не булоМолитись Бог навчив і атеістівМолитись стали хто й не вірив у ХристаПокаявсь той, що думав найсвятішийЗвернулася до Бога майже вся земляКоли війна, тоді вже кожне слово,Яке із злості хоче вирватись із уст,На рідних, близьких, друзів чи знайомихНе хочеться казать, і знов грішитьНема бажання бізнес розвивати.Уже важлива не робота, а сім‘я!Нехочеться служіння пропускати,А лиш читати Біблію щодняНавчила нас війна, багато чому:Молитися від серця із слізьми,Молитись вдень і зранку й серед ночі,Цінити ближніми , сім‘єю і дітьми.Цінити Мамою, любити ТатаЦінити сином, поки ще живий!Цінить моментами, любить служіння,Цінить життям і не лише своїм!Навчились дякувать за кожну ніч прожиту,За кожен день, який все ж пережив!За воду, хліб, за сонце і за вітер,За те, що до сьогодні ще живийТа нам багато ще навчитись треба!Не до кінця ще зрозуміли ми урок…Ще не навчились всіх благословляти,Не всі ще примирилися з Христом.Не всі ще моляться, не всі благаютьНе всі ще плачуть, бо не скрізь війнаНе всі ще дякують, що Бог зберіг життя їхБагато кажуть: «це не Бог це я!»Не всі ще славу господу віддали,героям, Україні, не Христу!Як хочеться щоб люди зрозуміли,Що лиш Господь у силі зупинить війнуОдне лиш слово і настане тиша…Він знає як все правильно зробить!Тому молися ,рідна Україно,Моліться дітки, старці й молоді.Якщо навернишся країно до Ісуса,То вірю й знаю що Господь поможе нам!Він зробить все ще краще чим ми мрієм,Прийде на поміч Україні Сам!‚Він не затримається, Він не запізниться!Він прийде вчасно ради тебе друже мій!Бог знає все , й говорить: « ти не бійся!Тримаю міцно я тебе в руці Моїй» @virsh_online