Джерело
християнські вірші 🇺🇦 | Усім нам хочетьсяНам хочеться, щоб все було в нас добре,Завжди і всю...
5 530 Охват/переглядів
2026-06-08 21:01
Повідомлення №2894
Усім нам хочетьсяНам хочеться, щоб все було в нас добре,Завжди і всюди щоби нам щастило,Щоб оминали нас всілякі біди й горе,Збувалося усе, що б не хотіли.Щоб Бог благословляв всі наші справи,Щоб ми і рідні наші теж були здорові,Щоб всі до нас були привітні та ласкаві,Доми тонули у добрі, серця - в любові.Усі так хочемо, - і це нормально -Того ж бажаєм всім, кого ми поважаємЦе проголошуєм в речах вітальних,І зичим один одному таке навзаєм.Усі ми хочемо, щоб все було в нас добре -Та не завжди, на жаль, так саме і буває,Як йдуть одна за одною долини й гори,Так й у житті, - за радістю сум наступає...Буває так, що самі можемо хворіти,Чи з рідних може навіть хтось померти,Бо ми є плоть, від цього нікуди не дітись,Усі ж ми люди на землі не є безсмертні.Буває, щоби досягнуть мети якоїсьЗусиль доводиться багато прикладатиЙ це коштує здоров'я й праці нелегкоїА результат не той, який хотіли б мати.І ображають рідні люди нас, буває,І поступають з нами жорстко і лукаво,Й стається щось тоді, коли і не чекаєш,Й ганьба на голову лягає замість слави.Щоб все було в нас добре, всі ми хочем,Але дорога часом всипана камінням,І просимо не раз,- "Благослови нас, Отче!",Не знаючи, що є для нас благословінням.Й нерідко нарікаєм і клянемо долю,І стогнемо, - "За що таке нам, Боже!",Не розуміючи, яка для нас Його є воля,І що й біда благословінням бути може.Бог з висоти Своєї бачить значно далі,На шкоду, чи добро нам те чи інше,І в радість можуть обертатися печалі,Бо Богу із Небес завжди видніше.Якби у нас все добре було завжди,Лиш пелюстками встелена дорога,-Невдячним й самовпевненим всяк став би,Засіла б в серці гордість, не любов до Бога.І дуже швидко втратили б ми пильність,І сили у борні з гріхом лишилося би мало,І перестали би надіятись на Божу милість,Й до інших милосердя менше стало б.Бог допускає у житті випробуванняЗ причин, яких ми можемо й не знати,-Щоб зупинити, чи розвинути старання,Чомусь навчити, чи щось краще дати.Приймаймо з вдячнісю і добре і погане,І з вірою, - все це на благо нам послужить,Хіба дитині батько зло бажати стане?Тим більш Отець, сильніше Він нас любить!Усі собі добра бажаємо, - хай так би й було,Якщо ж і станеться в житті біда якая,-Зневіра хай у серці не знайде притулок,А мир й на Господа Надія в ньому пробуває.Авторський блог Оксентюка Олександра@virsh_online