Джерело
Фіалки 🌺 - квіти щастя! | Інформація для початківців. Що робити, коли Ви отримали від мене посил...
405 Охват/переглядів
2025-11-03 10:02
Повідомлення №14444
Інформація для початківців. Що робити, коли Ви отримали від мене посилочку з вкоріненими листами? 🌿Нічого особливого 😀. Ставите їх на світле місце, але не під прямі промені сонця (фіалки цього не люблять). І поливаєте по мірі підсихання верхнього шару грунту теплою, приємною для руки водою. Якщо лист вже з дітками, то раз на тиждень підживлювати комплексним мінеральним добривом,мінімальною дозою (таке добриво можна придбати у мене 😉), а якщо діток ще нема, то просто полив чистою водою. Старатись знайти в поливі золоту середину, бо фіалки не прощають ні перелив, ні пересушку грунту, все в міру. Температура де вони стоять не повинна бути нижче 18 градусів.Коли у діток вже сформовано 4-5 листочки, можна сміливо їх відсажувати від мами листа. Лист материнський не відрізається, бо на те він так і називається, дітки від нього залежать, ну і лист може дати Вам не одне покоління діток. 😀😉Він буде жити стільки, скільки дозволить йому ваш правильний догляд.Друзі, якщо Вам потрібні пости по догляду, то залишайте під ними хоч якісь реакції. Я не прошу коментарі, але якщо Вам була корисна інформація не важко ж поставити хоча б лайк, щоб я розуміла, що воно Вам потрібно те, що я роблю. А то переглядів дуже багато, а реакцій дуже мало.І я кожен раз думаю може воно нікому не потрібно, може у мене тут і так всі все знають.Мені хочеться з Вами ділитись своїми знаннями, але я як і будь яка людина не люблю щось робити в пустоту. Дякую.