Джерело
Фіалки 🌺 - квіти щастя! | Друзі,поки у мене є трішки часу,відповім тут на тему ❗Раннього бронюва...
322 Охват/переглядів
2025-10-20 13:09
Повідомлення №14150
Друзі,поки у мене є трішки часу,відповім тут на тему ❗Раннього бронювання ❗Я чесно дуже здивована, але вже багатенько людей мені написало з проханням забронювати сорти на весну😀Я ще не закрила навіть сезон😀. Так от, я ніколи нічого не бронюю!!! Я вважаю це не чесно ні по відношенню до покупця, ні по відношенню до продавця.Чому?Бо я вирощую рослини, а не замовляю товар з Китаю😀. Що там виросте до весни, чи виросте, яке саме виросте це не може сказати ніхто. Я не продаю все що наросло, я продаю Вам тільки краще з того, що виросло, а це по факту на момент продажу. Я терпіти не можу обіцяти, аби обіцяти. А потім набрати за майже пів року тих замовлень і відправляти їх ще пів року, бо руки тільки дві, а люди будуть чекати теж ще пів року??. Я відповідально стараюсь відноситись до тих, хто до мене звертається.Чому не чесно по відношенню до продавця. Бо... У людей дуже швидко змінюються обставини. Люди забувають що замовили тиждень тому, не те що пів року тому.😀Витрачати свій час, писати і нагадувати про себе... Мені нема коли. Я бачу як останнім часом все більше стає гнівних постів на цю тему від дівчат,які займаються квітами в Фейсбуці. Це все нерви, які нікому не потрібні.Тому я вважаю, що сезон на стільки великий,я майже кожен день виставляю купу пропозицій і наборами, і списками, все для Вас.♥️Від Вас лиш бажання вчасно замовити собі красу.Всім дякую за розуміння 😘