Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2
Додано 17 чер 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Кількість підписників: 951
Фото: 210
Відео: 8
Посилання: 204
Опис:
Іронічно про Вінницю
Джерело

Вінницький блог N2 | Вінницький мінімалізм давно став відомим поза межами Вінниці. В Нью-Йо...

Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
416 Охват/переглядів 2022-12-18 23:08 Повідомлення №519
Вінницький мінімалізм давно став відомим поза межами Вінниці. В Нью-Йорку серед бізнесменів ходе така приказка: Ноу связєй - ноу мані. Або у Лондоні не раз чув "Ще ні одна клумба не принесла стільки грошей, як ТРЦ".Але сьодні захотілося потриндіть про інший мінімалізм, яркий приклад якого побудовано на вулиці Пирогова на перехресті Заболотного.От просто представте собі:- купить землю. Там наче 7 соток, це штук 150 доларів.- купить проект, нарішать усі дозволи. Ще 50 тисяч, не менше.- сама стройка. Десь 400-500 тисяч, як з куста. Насправді, ще більше.І осьо, коли уже фінішують фасади зі скла. Коли уже ось-ось щось красіве буде на одній з самих відомих та живих вулиць міста...Звоне орендар власнику:- Валєрій Петрович, здрастє. Нам би вивіску єбануть, можна?- Да, канєшно.- Добре! І скотчем приклеюються дві вивіски: одну з куска пластікового банера, який з виборів 2010 року остався, а другий з фанєри, купленої на Новій Пошті після розборки старих ящиків.Готово! Заєбісь. 700 гривень і получілося.Получілося пересрать проект за лям баксів. Вінниця - місто, де невозможне стає реальністю!