Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2
Додано 17 чер 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Кількість підписників: 951
Фото: 210
Відео: 8
Посилання: 204
Опис:
Іронічно про Вінницю
Джерело

Вінницький блог N2 | Ніколи не умів грати в шахи. Мої знання обмежуються тим, що кінь ходит...

Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
696 Охват/переглядів 2022-12-12 22:28 Повідомлення №515
Ніколи не умів грати в шахи. Мої знання обмежуються тим, що кінь ходить буквою Г.Читаю, що хлопчина Віктор з Вінниці, якому на вигляд явно менше 35 років, отримав звання міжнародний гросмейстер. Його мабуть у дворі однолітки по-батькові називають. Я в жизні пива менше випив, ніж Віктор виграв чемпіонатів Європи(за всю жизнь я випив одну пляшку пива). От мені цікаво, ким потім в жизні працюють такі генії? Допустім, в мерії такого в тендерному комітеті посадить. Приходить до нього якийсь підрядник з тендерною документацією і каже:- ЗдрастєА Віктор такий сходу:- Та ти блять ахуєл кидать міську громаду, підарас ти такий?Клієнт так кліп-кліп очима. А Віктор уже спокійним тоном:- Вибачте, я просто гросмейстер і бачу на 100 шагов вперед. Через 2 тижні мої колєги найдуть у вас мутну схємку в документах, ви принесете взятку, но мало, відповідно, захочете здать поліції аби мене посадили, а потом знову дать взятку аби провернуть мутку. - я поняв. Вибачте, - йде нахуй відвідувачp.s. Вітаю, Вікторе!