Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2
Додано 17 чер 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Кількість підписників: 952
Фото: 210
Відео: 8
Посилання: 204
Опис:
Іронічно про Вінницю
Джерело

Вінницький блог N2 | Розумію, що у всіх українців зараз непрості часи, але особливо це помі...

Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
404 Охват/переглядів 2023-04-22 15:41 Повідомлення №573
Розумію, що у всіх українців зараз непрості часи, але особливо це помітно по великим потужним компаніям. Не оминула доля і "Нову Пошту".З самого початку війни відділення "Нової пошти" почали відчувати перевантаження від тої кількості клієнтів, що відправляли посилки спочатку по Україні, а зараз ще і за кордон.Мільйони ніг ломанулися по тротуарам та асфальту навкруги відділень "НП", чим знищили покрівлю біля цих відділень вхлам.На фото ви бачите біду, нароблену клієнтами відділення №26 на Поділлі. Ями такі, що коли стане тепліше, діти там гратися у басейн будуть. А до цього ще не одна машина погне там діски та порве шини. В довоєнний час "Нова пошта" мала гроші для організації ямкового ремонту біля своїх відділень, але зараз, коли кожна копійка на счьоту, навіть лопата щебню нещадно б'є по карману власників цієї фірми.Тому лишається тільки одне — частіше користуватися послугами "Нової пошти" і, за можливості роззуватися перед входом па територію відділення, щоб обувкою не робить калюжі ще більшими.Ще такий лайфхак. От ви йдете на "НП", так? Ну покладіть в кишеньку 1-2 камінчика. І проходячи повз ями, киньте ті камінчики туди. За 2-3 дні ніяких ям в помині не буде!!!