Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2
Додано 17 чер 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Кількість підписників: 952
Фото: 210
Відео: 8
Посилання: 204
Опис:
Іронічно про Вінницю
Джерело

Вінницький блог N2 | Гуляв вчора в центрі і побачив нову акцію від "Болта" — "Довези мусор ...

Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
224 Охват/переглядів 2023-04-22 08:52 Повідомлення №572
Гуляв вчора в центрі і побачив нову акцію від "Болта" — "Довези мусор до мусорника і отримай поїздку безплатно!"А я люблю всякі такі акції, бо це мотівірує мене щось робити, розвиватися, рости в індивідуальному плані.Но з якою проблемою стикаєшся одразу — куди везти мусор! Бо якби тут стояв той, хто його повісив, то вопросів би не було: везти до нього в квартіру і висипати на голову. Але вішальника поряд не стояло і це мене збентежило, я розтірявся.Інше питання. Везти мусор однією рукою може тіки профі самокатної справи, бо це виходить, що любителям треба зняти руку з тормоза. У професіоналів вона як раз завжди вільна.Потім питання, а де смітник? Далеко не всі люди знають, де смітник. Тому і виникають ось такі ситуації, що певний вінничанин чи вінничанка несли пакєт до смітника, але за годину або даже півтори не змогли того смітника знайти. І вже знесилені повісили мусор на самокат...перед тим, як їх забрала скора для реанімації від критичної втрати сил і совісті.А якщо серйозно, то блять ось вам ставлення один до одного. Нам тут і кацапів не треба. Ми тут самі як латентні кацапи. Не всі, звісно, але саме отака ложка свинства зменшує відчуття задоволення від життя серед моїх любімих вінничан і вінничанок!Тому ось що пропоную. Якщо вже отак вішаєте сміття, то лишайте зразу свою адресу або якийсь контакт, куди його доставити.