Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2
Додано 17 чер 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Кількість підписників: 951
Фото: 210
Відео: 8
Посилання: 204
Опис:
Іронічно про Вінницю
Джерело

Вінницький блог N2 | А це що за новості такі? У нас війна чи схованки? Треба ж дотримуватис...

Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
422 Охват/переглядів 2023-03-26 12:53 Повідомлення №565
А це що за новості такі? У нас війна чи схованки? Треба ж дотримуватися правил війни, як аристократська армія росії.Техніку перевозити тільки дньом по заздалегідь узгодженому маршруту, аби уникнуть пробок та інших неудобств учасникам дорожнього руху. Якщо на парадах ведеться пряма трансляція, то чому ж уже під час війни все глухо, як в танку? Хіба парад важливіше, ніж сама війна? Це як казать, що тост важливіше рюмки водки.Єстєствєнно, попереду пускати мигалки і громкоговорітєль, який би торжествєнно попереджував народ, що зараз буде їхати:– Шановні вінничанни, через дві хвилини вулицями міста проїде наша військова гордість в єдінствєнному екземплярі САУ "Богдана". Прохання знімати фото-відєо тільки для власного сімейного архіву, бо це дуже сєкрєтна зброя. І якщо уже ми хочемо якось зберегти репутацію країни "слова і діла", то тоді нам нічого не заважає отправить почтою всім зацікавленим людям анонс, мол, завтра будемо перевозити. Щоб ці люди потім не бубоніли на увесь світ, наче ми такі-сяки ночами все возимо, нарушая міжнародне право по публічній перевозкі оружия під час війни.Не дякуйте.