Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2
Додано 17 чер 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Кількість підписників: 951
Фото: 210
Відео: 8
Посилання: 204
Опис:
Іронічно про Вінницю
Джерело

Вінницький блог N2 | По всім українським ЗМІ пролетіла така новость: мол, кому українці най...

Логотип телеграм спільноти - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
569 Охват/переглядів 2023-01-14 14:58 Повідомлення №535
По всім українським ЗМІ пролетіла така новость: мол, кому українці найбільше довіряють? ЗСУ - перше місце, потім Зеленський та Залужний, далі волонтери. Це по всій Україні.У мене ж інше питання. А кому довіряють вінниччани? Варіантів, як обично, багато.1. Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА. Тоже колишній КВНщик, як і Зе. Тоже виступає з короткими відео, де пояснює нам, шо і як. В цілому, мужчіна норм. Якось в будинку офіцерів був КВН, і якісь п'яні хлопці почали бикувати, то я оцінив, як пан Сергій розрулив цей вопрос на раз-два. Так його запам'ятав тоді: думаю, бухих чиновників чьотко розборонить, якщо що. Довіряю +/-.2. Петро Порошенко. Я зараз зіскочив з солодкої ігли вже декілька місяців, тому немає вже смисла брехать, шо люблю Пороха в надєжді получить скидку на київський торт. Але якщо є якісь спеціальні скидки на еклєри, то напишіть мені в лічку, Петро Олексійович!3. Олександр Домбровський. Не знаю цього дядьку, але пишуть, наче заступник дірєктора "Нашої Ряби". Виходить, що має доступ до курячих крилишок, стегенця, нагетси. Хз, чи довіряти, ще не визначився.4. Володимир Гройсман. Довіряю безоговорочно, бо така вона блогерська солідарність. Один раз Гройсман зі мною даже поздоровався на вулиці, що я сприймаю за благословення у всіх моїх справах.5. Сергій Анатоліч. Понятно, шо у нас непрості стосунки, бо і він хоче бути ізвєсним блогером, і я, но поки виходить тільки у мене. А коли я написав Сергію Анатолічу пропозицію махнутися неглядя ключ на ключ (я пароль від акаунту, а він від свого кабінєта), то він прочитав мою пропозицію, но не відповів...Час від часу пишу нагадування раз в годинку, але без результатів. Кого з цієї пятьорки ви підтримуєте? Пишіть, не стісняйтеся, бо вони самі про себе напишуть: не будуть стіснятися!