Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їжа від тривог
Додано 14 лип 2024

Їжа від тривог

@vidtrevog
Кількість підписників: 1 290
Фото: 2,040
Відео: 264
Посилання: 554
Опис:
Для співпраці @nad_nosk Підтримати проект https://send.monobank.ua/jar/8Bvp9LMgMv https://substack.com/@nadiianoskova
Джерело

Їжа від тривог | Готувала чилі кон карне й вибісилася рази три, поки шукала інгредієнти...

Логотип телеграм спільноти - Їжа від тривог Їжа від тривог @vidtrevog
636 Охват/переглядів 2025-03-30 08:35 Повідомлення №1965
Готувала чилі кон карне й вибісилася рази три, поки шукала інгредієнти. Виявилось, що старі запаси перців розтанули, а в супермаркетах із цікавого — хіба що підгулялий падрон, і то не всюди.У пошуках 🫑 помітила нові лінійки ТМ Pripravka: стерилізовані парою прянощі (на суміш з анчо* не ведіться — його там лише 1,5%), паніровки для нагетсів, та WOK-соуси від Ектора (чоу-мейн, кунг-пао та чорний перець із соєвим соусом👀). Пакування містить код, який веде до “шалених світів AI-Азії”. Там теж Ектор, але орієнтальний. Хто вже пробував ті воки? Що воно таке? Ще як вперше побачила ТМ "Рудь". Розчулив слоган "Поїж нормально", а ще — мама міа, скільки там нового! Реліші, заправки до капусняку й солянки, шрірача, світ-чилі, карі, кисло-солодкий і навіть 😉 😉 соус "Мехіко". Викрутилася чіпотле в адобо-соусі з Asia Foods. Продукт божественний, але остання пляшка. Йду до вас за порадою: де ви берете перці, соуси, пасти тощо з Латинської Америки?*не плутати з Exclusive professionals. Там все чьотко, але є не всюди