Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вікторія Гриб
Додано 14 лип 2024

Вікторія Гриб

@victoriagryb
Кількість підписників: 1 438
Фото: 1,370
Відео: 212
Посилання: 1,120
Опис:
Народна депутатка України, Голова Підкомітету з питань енергетичної безпеки 🇺🇦
Джерело

Вікторія Гриб | У Дніпрі на енергетиків напали мешканці будинків, яким почали вимикати...

Логотип телеграм спільноти - Вікторія Гриб Вікторія Гриб @victoriagryb
260 Охват/переглядів 2025-12-19 16:50 Повідомлення №2769
У Дніпрі на енергетиків напали мешканці будинків, яким почали вимикати світло. Я все розумію втома, стрес, невизначеність. Але перетворювати енергетиків на мішені – це шлях в нікуди. Інцидент із бригадою «ЦЕК» – це тривожний сигнал для всього суспільства.Давайте будемо відвертими: людина у спецформі, яка приїхала на вашу вулицю – це не винуватець відключень. Це люди, які працюють на межі людських можливостей. Вони виходять у зміни під дощем, снігом і, що найстрашніше, під загрозою обстрілів, аби в наших домівках з’явилося світло хоча б на кілька годин.Нападати на них – це, по суті, бити у спину тим, хто тримає енергетичний фронт.Жоден графік і жоден зрив не виправдовують фізичного насилля. Винні у відсутності світла явно не ремонтні бригади енергетиків.Мої слова підтримки колегам з ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та всім енергетикам України.А всіх українців закликаю: залишаймося людьми. Зараз нам вкрай потрібне енергетичне перемир'я. Це може допомогти нам пройти зиму. Окрім того, це може стати першим кроком до стійкого миру. За таких обставин подібні новини, як от з Дніпра, будуть апріорі неможливими.